Искам да кажа...(199) през Октомври 2022

  • 41 454
  • 923
# 390
Карзче, в България беше в немска паралелка, имаше основата, а тук по 8 часа всеки ден на училище само на немски нормално да напредне. Аз да му мисля😁
Виж целия пост
# 391
Ааа,така ли било.
Аз помислих,че там го научи толкова бързо.
Виж целия пост
# 392
Браво на това Маги.
Тути, стискам палци всичко да е 6 на прегледа.
Виж целия пост
# 393
Тути, гърлото премина, сега е ред на носа Blush
Виж целия пост
# 394
Гело миртол, Лино.
Тути, как мина при очния лекар?
Виж целия пост
# 395
Аз хубаво спестих сутрешното пазаруване, обаче вечерното не ми се размина и си купих пола и нещо странно - не точно палто, не точно пончо. В моя защита ще кажа, че не излизах в обедна почивка и се разходих след работа, а един магазин ме извика.
Виж целия пост
# 396
А в добрите стари времена хвалбата за покупки вървеше със снимков материал Mr. Green
Виж целия пост
# 397
Знам аз, знам, ама не върви да ги просна в трамвая.
Виж целия пост
# 398
Купих си тенджерце(обикновено, не Косорко, Потче и т.н.). Ще минете без снимка. Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Знам аз, знам, ама не върви да ги просна в трамвая.

Що, сеира ще е голям Joy

Ауу, Мари Joy

Честити да са ви покупките.
Аз пък утре чакам перилен препарат - какво доживях да си поръчвам по интернет Joy
Ами влюбих се в него, пък тук никой не иска да ми го зареди.
Виж целия пост
# 400
Руми,кой е препарата?
Честити ви покупки,момичета!
Снимки моля!
На всьо!

Аз се ядосвам с даскали!
Виж целия пост
# 401
Знам аз, знам, ама не върви да ги просна в трамвая.

Що бе? Обличаш го и моли някой от трамвая да те снима.
Аз днес си взех черна плисирана пола на бели точки. А онзи ден бежови обувки и чанта
Виж целия пост
# 402
Привет!
Имам си "нов" зъб.
Дори ми направи само пломба с щифт, та не беше тежко финансово 🙂
Доволна и широко усмихната съм!
ММ се прибра, вечеряме, сипах си вино.
Наздраве!
Виж целия пост
# 403
Привет, девойки!

Поръчвам по всяко време аз, обикновено имам нужда Joy, после имам нужда от място.
Подкрепям Фонси, бързо и вкусно ми се получава. Като вкуса, зависи разбира се от готвещия, не от уреда Simple Smile Четох, че на някои им било воднисто. Не ми е заместил напълно другите уреди, то няма и как, особено фурната.
Плановете ми днес претърпяха 180 градуса завой, даже няма да сме в къщи. Доволна.
Боби, честито зъбче.
Виж целия пост
# 404
Руми, аз напоследък само онлайн си поръчвам препаратите. Следя си за промоции и поръчвам големи разфасотки, та имам 3 в 1 - за дълго време, на ниска цена, не нося. Даже прези малко ми дойде доставката с препаратите.
Скрит текст:

Полата с лоша снимка, че бързах да пусна пералня. Пончото ще пера отделно, да не пусне цвят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия