Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 87 478
  • 2 463
# 750
Добро утро! Не спах добре, свърши ми магнезия, може за това, а може и да няма връзка.

Днес мама има рожден ден! По-късно ще и се обадя да и честитя. И друг път съм казвала, че имам късмет с нея. Обичам я безкрайно, и само си пожелавам още дълги години да  ми е жива и здрава!
Тя винаги е била много оправна, грижовна, независима, пълна с живот и енергия, млада по дух, предприемчива, красива и невероятна. Децата  ми също я обожават. Днес става на 70!

От мен по едно парче торта и шампанско за РД на  мама!



Мисти, едновременно сме писали!
Да ти е жива и здрава и твоята майчица! На този ден са родени прекрасни хора. Сигурна съм че и твоята майка е такава!
Виж целия пост
# 751

Добро утро!
Честити ви рожденнички Мисти и Кайсия! Да са живи и здрави майчетата ви! 🎉🎊🎁🎈🎂🍀
Виж целия пост
# 752
Да са ви живи, здрави и щастливи майките, момичета! Всяко зло да ги забрави и да са до вас дълги години!
Аз още се търкалям в леглото с таблета и си чета, но нещо ми заскрибуца стомаха от глад. Ще трябва да помисля с каква закуска да го успокоявам.
Виж целия пост
# 753
Кайсийка, и на теб честита ти рожденичка!
Виж целия пост
# 754
Да са ви живи и здрави, дълги години да ви бъдат опора.

Като не ми върви, не ми върви. Дъщерята закъса с каручката, сега вися с нея и чакам репатрак.
Виж целия пост
# 755
Да са живи и здрави тожденичките и дълго да ви радват.
Виж целия пост
# 756
Хелоу, състезателки Simple Smile Много нещо има за коментар, ма нали съм блонди, забравям. Здрави и дълголетни да са мамите на Кайсия и Мистичето! Кайсийчеее, мама е голяма свежарка! Heart Eyes Пантичката днес да е във върховна форма и с мама да се позиционират О Филибето! Малчо на Лоли да оздравява. Прити, сви ме  сърцето като те прочетох, гушка! Много трудно решение, но е правилното! Сирос да маха АБ и да се включи активно в състезателната дейност! Другото...забравих...
Мама вари яйца в най-малката възможна купичка, водата не ги залива, но кипи, а тя се е позиционирала до тях, мърмори и ги обръща с лъжица. Не коментирах дейността само повдигнах вежда, обаче Халапеньо- бабо, в много широк съд си разположила тия яйца бе, направо не можеш да ги откриеш из купата, я им развали дзена и ги свари в капкомер! И така започна скандалът в психодиспансера...
Хубав ден на вас!
Виж целия пост
# 757
Мисте, Кайсия, за са ви живи и здрави!
Виж целия пост
# 758
Кайсийка, за теб не знам, но дъщеря ти е одрала кожата на баба си.
Виж целия пост
# 759
Здрави да са празнуващите майки!
Нервата ме е подгонила пак 🙄
Кло, твоят хубостник си плаче за сериозно наказание!
Виж целия пост
# 760
Честит рожден ден на мамите рожденички. Живи и здрави да си бъдат!
Прити, прегръщам те. Представям си колко ти е трудно, но правиш най - доброто. Пусти живот.
Днес планувам да обиколя вторите употреби в търсене на скрити съкровища.  😏
Виж целия пост
# 761
Stuck Out Tongue Winking Eye есента е листопад



И нещо в движение от вчера
Виж целия пост
# 762
Уиш, щото не си виждала ММ..На него прилича. Само като я погледне някой, и веднага коментира че е мини копие на бащата. Само по  леко дръпнатите очи си приличат с  мама,  но и тя и ММ, че  и свеки са с такива..


Обадихме се на мама, разплакахме я, набързо затвори, да не я виждаме разстроена и да не разстройва децата. Викам, ще се обадим довечера пак, като сте ударили по една -две ракии . Хич не им е лесно и на тях. Децата им и внуците им като са далече от тях, и особено на празници-още по-тъжно им става..

Благодаря за хубавите пожелания и мисли за мама, момичета! Heart
Виж целия пост
# 763
Мисти, Кайсия, да са ви здрави и щастливи майките!
Виж целия пост
# 764
Мисти, Кайсия,живи и здрави да са ви рожденичките! С такава любов говорите за тях, че ме просълзихте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия