Звездни компромати - Октомври'22

  • 267 872
  • 2 488
# 180
Gwen Stefani на 53. Чрд!
Скрит текст:












Michele Morrone на 32. Чрд!
Скрит текст:





A$AP Rocky на 34. Чрд!
Скрит текст:







Zlatan Ibrahimovic на 41. Чрд!
Скрит текст:









Alicia Vikander на 34. Чрд!
Скрит текст:







Ashlee Simpson на 38. Чрд!
Скрит текст:






Seann William Scott на 46. Чрд!
Скрит текст:






Виж целия пост
# 181
Антония никога не е била красива, за това и масовото роптание, когато "спечели" Мис България.
Нормално е да се "подобрява" с процедури при този обществен натиск, но и когато се явяваш на конкурс за красота, от теб се очаква това - красота, а не да се отчитат няколкото плюса като слаба фигура или там, каквото ѝ е по-симпатично. Та спрямо тези очаквания е много далеч от красива.
Виж целия пост
# 182
Абсолютно си беше красива! И умна беше! Но се оказа психически нестабилна и под медийния натиск се срина!
Затова масово забраняват на много звезди да четат коментари за себе си, особено сега изгряващи млади хора.
Негативизмът и плюенето са залели обществото ни (не само в България). Покажете една красива личност и отдолу ще се излеят стотици коментари каква е неталантлива, грозна, дебела, с връзки и минала през 1000 легла. Или просто "ние други проблеми нямаме ли си, че ме занимавате с таз/тоз?"
Виж целия пост
# 183
Няма друга група, която да събра 12 000 човека под заглавие "Не искам мис Крокодил", както тази за Антония по онова време. Жалко, че вече я няма, да я цитирам
За мен е най-грозната ни Мис България евър, да не говорим и че в живия живот, едно 60% жени на нейната възраст по онова време изглеждаха по-добре.
Виж целия пост
# 184
Аз направих темата в "БГ мамма" за "Мис България" в същата година (тогава бях с друг юзернейм ). Най-харесвана беше Антония и другата мацка, която остана втора или трета. Проблем беше само силикона в бюста й, но никой не я определяше като грозна. Ако на някой му се рови - да търси. Изумително беше как се обърнаха след това нещата след кампанийно оплюване.
Виж целия пост
# 185
Сърдечно благодаря Yellow Heart
Че не подминавате и винаги имате пичовското отношение да кажете няколко топли думи Revolving Hearts Heartpulse

А аз да благодаря на екипа на форума, че са оправили бъга с кавичките и наклонените черти Heart Exl



Ice Queen, радвам се да те видя в редиците на отбора, тези дни се бях замислила, че не съм те засичала последните месеци Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Нойзи и нашата любимка Тоца ме докарват в състояние,  наподобяващо тежък рефлукс. 🤮😱
Чудя се, как е възможно млад човек, при това съвсем съзнателно ☝️, да се докара  във вид/състояние на пълно обезобразяване. 🙄. Много зле.
Вчера четох някъде, че Цитиридис се е загаджил с Боряна Братоева. Симпатична новина. И двамата са позитивни, усмихнати, ведри. Тя била с 4-5 години по-голяма.  Обсъждали ли сме го:thinking:
Виж целия пост
# 187
Когато Антония стана Мис България, ясно се отличаваше в положителен аспект от останалите кандидатки и съвсем не само като визия.
Виж целия пост
# 188
Слухове,че Поли си е тръгнала от Благо

https://blitz.bg/sport/svezho/prvo-v-blits-vsichko-priklyuchi-vi … blago_504420.html

Аз четох това за Цитиридис:
https://kliuki.bg/kliuki/gram-v-raya-boryana-kam-nikolaos-ili-be … e-ili-chao/167122
Виж целия пост
# 189
Ice Queen, радвам се да те видя в редиците на отбора, тези дни се бях замислила, че не съм те засичала последните месеци Simple Smile
Много силен туристически сезон и нямах време за форума.
Смених си работното място и сега работя в комплекс, посещаван от огромо количество известни хора. За жалост ясно е, че няма как да споделям подробности. Пък и компромати има... След 10 г ще ги споделя в "Звездни компромати" Grin
Но пък мога да кажа, че една от "любимките" на темата, фолкпевицата Мария, изглежда много добре и мъжът и много я обгрижва! Grinning
Виж целия пост
# 190
Ако е вярно, при неговата религиозност вече трябва да търси константност в живота единствено в манастир.
Виж целия пост
# 191
Ice Queen, радвам се да те видя в редиците на отбора, тези дни се бях замислила, че не съм те засичала последните месеци Simple Smile
Много силен туристически сезон и нямах време за форума.
Смених си работното място и сега работя в комплекс, посещаван от огромо количество известни хора. За жалост ясно е, че няма как да споделям подробности. Пък и компромати има... След 10 г ще ги споделя в "Звездни компромати" Grin
Но пък мога да кажа, че една от "любимките" на темата, фолкпевицата Мария, изглежда много добре и мъжът и много я обгрижва! Grinning

Значиииии, събирайте се с Жокера и очакваме Книгата. Grinning
Виж целия пост
# 192
Скрит текст:
Ice Queen, радвам се да те видя в редиците на отбора, тези дни се бях замислила, че не съм те засичала последните месеци Simple Smile
Много силен туристически сезон и нямах време за форума.
Смених си работното място и сега работя в комплекс, посещаван от огромо количество известни хора. За жалост ясно е, че няма как да споделям подробности. Пък и компромати има... След 10 г ще ги споделя в "Звездни компромати" Grin
Но пък мога да кажа, че една от "любимките" на темата, фолкпевицата Мария, изглежда много добре и мъжът и много я обгрижва! Grinning

Значиииии, събирайте се с Жокера и очакваме Книгата. Grinning
DartStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 193
Благо в манастир,ама женски!
Виж целия пост
# 194
Точно в годината, в която Тоца участваше, имаше много красиви момичета, някои от които покриваха и критерии на агенции.
Също сме ги обсъждали поединично.
Сбръчканите колене, малките очици, вида на вариететна актриса на Антония нямаха почитатели нито тогава, нито сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия