Звездни компромати - Октомври'22

  • 267 926
  • 2 488
# 195
А не, ще вземем хляба на Венета Райкова! Grinning


За да не е спам, една Клаудия Шифър:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 196

На Благо му казвали Властелина на пръстените
Виж целия пост
# 197
Е, как ще е грозна Антония Петрова...
Това е много тежък камък да хвърлиш по една жена.
Никога не съм я харесвала, но да я нарека грозна, не.
Хейтът срещу нея дава отражение, но тя не спря да се конфронтира с "публиката".
Все още е едно взаимно джафкане.
Мен ме е яд на доктора, който я докара до сегашния й вид!

След нея имаше някаква миска с вид на евтина проститутка, тя вече може да мине в графата грозна жена.
Виж целия пост
# 198
Дали е възможно Антония просто камерата да не я обича и на живо да не е толкова зле..
 както Ангелкова например. тези, които сте я виждали на живо какво мислите.
Айс, май имам приятелка в резервации на твоето място 🙃
Виж целия пост
# 199
Благо в манастир, ама женски!
Въх, ще се наложи да отворят ясла и детска градина към манастира. Joy
Виж целия пост
# 200
Антония на живо си е висока руса жена, мъжете я заглеждат, тя се държи дистанцирано, както и се очаква, лицето ѝ около Мис Б. беше по-натурално, но нищо особено, малки очи, тънки устни, сега е по-подпухнала. Във времената, когато съм я срещала носеше фигурални чорапогащи и беше облечена главно в черно.

Отново казвам, че оценката хубава/грозна в случая се извежда от претенцията, че е толкова хубава, че чак Мис Б., а всички знаем, как заради нея промениха условията на конкурса, иначе трудно щеше да се случи.
Виж целия пост
# 201
Красотата е относително понятие, за едни красива, за други грозна.
Лично за мен, Антония не беше грозна жена, но беше далеч от стандартите за каквато и да било Мис.
Виж целия пост
# 202
Дали е възможно Антония просто камерата да не я обича и на живо да не е толкова зле..
 както Ангелкова например. тези, които сте я виждали на живо какво мислите.
Айс, май имам приятелка в резервации на твоето място 🙃
Последно съм я виждала малко след като роди първородния. По-добре изглеждаше спрямо това, което виждах по телевизията тогава. Сега не знам как е, но определено не е разликата, която има при Ангелкова на живо и в медиите.
В началото не мислех, че мис крокс изглежда зле. Имаше хубава коса, висока, добра фигура. Върху възприятието ми за нея силно влияе поведението ѝ, което е .
Виж целия пост
# 203
Не бих нарекла Антония грозна.
За мен, ще се повторя, е най-грозната Мис Бг, а това е различно.
Средна хубост - да.
Но както казва Оскар Уайлд, "грозното може да е красиво, хубавото - никога".
Виж целия пост
# 204
Онази с големия (или по-големия) нос, беше по-зле, според мен. Не помня как се казва.
Виж целия пост
# 205
Тамара? Аз пък мисля, че Тоца е най- грозната Мис Евър. Купени са и титлите и е видно с просто око. Толкова грозни крака не знам друга да има. Промените в регламента и корекциите и също потвърждават, че е пито- платено.
За характер и поведение, дума няма да отварям.
Виж целия пост
# 206
Мис Тамара се казва. Тя е грозна и за мен.
Антония не беше въобще грозна. Има хубава фигури, много висока е с дълги крака и косата и беше в добър вид. Очите са и прекрасни. На живо изглеждаше в пъти по-добре. Сега си е чиста гротеска. Жалко, че се е обезобразила така. Но най-жалко е, че е скарала с Иван Петров и жена му. Тя им е едно дете и винаги са били заедно и много близки. Дано се оправят.
Виж целия пост
# 207
Плачкови не ги знам дали са я окъсали.
Ще имат представление в малкото ми родно градче, няма и 3 хиляди жители.
Входът е свободен.
Виж целия пост
# 208
Татуировките-печати на Парис са всъщност 7те чакри
Скрит текст:

Сами Хосни и Мила
Скрит текст:

Кание си е сложил "mouth guard"  в устата и съвсем не е в ред
https://www.instagram.com/p/CjN4lfgsU-6/
Виж целия пост
# 209
Напоследък Мила ми става симпатична. Ако махне всичките обеци от лицето си , дори ще е  красива.
Калина Паскалева ликува в ИГ резултатите от вчера.
Като споменахте за татуировките, имали ли сме първи пост за татуировките на звездите? Видях миналата седмица, че Дрю Баримор има едно пате татуировка на ръката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия