Звездни компромати - Октомври'22

  • 268 004
  • 2 488
# 2 430
Heather Locklear преди

Скрит текст:

И сега

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 431
Засичала съм я в този ѝ период, когато ходеше с Явор Бахаров и учеше в НАТФИЗ. И тогава колегите ѝ я представяха като дъщерята на Фатих. Цял живот с този етикет -  хем се опитва да избяга от него, хем е ясно, че и е удобен. Има драма, определено. Странно ми е защо е в България, въпреки всички възможности. Според мен и тя, и Мика, имат желание за слава, а това могат да го постигнат донякъде само тук и то не заради лични качества.
Виж целия пост
# 2 432
След няколко дни сме на събитие заедно с Тоци (предполагам няма да пропусне) От сега си мисля, как да погледна по-внимателно устните ѝ 😁
Виж целия пост
# 2 433
Тя според мен на живо не изглежда толкова гротескно. Не казвам, че изглежда добре, прието камерата при нея сякаш наистина много подчертава недостатъците и неуспешните корекции. И като се наклепа с тоя грим до ушите…
Виж целия пост
# 2 434
Има нещо…, знам ли?! Преди седмици я видях и споделих тук, личат си корекциите, но то всички имаха по нещо правено, та нейното не се набиваше на очи.
Виж целия пост
# 2 435
Heather Locklear преди

Скрит текст:

И сега

Скрит текст:
Много я харесвах. Доста интересен брачен живот - 7 години с Tommy Lee от Motley Crue, a после 13 години с Richie Sambora. Сега е на 61 години и явно е прекалила с филъри, очите й едва се виждат...
Виж целия пост
# 2 436
Явно за Мъск и компания ще е голяма екзотика, иначе не виждам с какво може да им е интересен средновековния каменен замък върху 60 метрова скала.
Виж целия пост
# 2 437
Явно за Мъск и компания ще е голяма екзотика, иначе не виждам с какво може да им е интересен средновековния каменен замък върху 60 метрова скала.
Екзотично е за тях, защото е създадено преди Америка въобще да съществува, свързано е с мистика, а и важен вайбът и какво ще се случва вътре в замъка, не колко е висока скалата, на която е построен. Grinning
Виж целия пост
# 2 438
Дами, хайде на промоцията, КалинТерз се обявил за продан😆 почвам да търся билети asap
Скрит текст:
Ангелкова. Не знаех, че е футболен фен
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 439
Ами така е-ще иде в Бран, като се стиска за Велинград....😆😆😆
Виж целия пост
# 2 440
Полугола и руса Николета
Скрит текст:
Дара не-екимова, много свежа
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 441
Willow Smith на 22. Чрд!
Скрит текст:







Vanilla Ice на 55. Чрд!
Скрит текст:






Rob Schneider на 59. Чрд!
Скрит текст:







Виж целия пост
# 2 442
Полугола и руса Николета
Скрит текст:
[/spoiler
Чудех се кога ще се направи руса като Ким Кардашиан...забави се! 😄
Виж целия пост
# 2 443
Vanilla ice колко готин ми се виждаше като бях лапе🤣какво ли му се случва...
Имаше една комедия с Адам Сандлър и Ванила айс играеше себе си, героят на Адам го молеше за пари, нали получавал като излъчват единствения му хит ice ice baby и Ванила му казва- пич, не само, че не изкарвам като въртят парчето, ами и дължа пари-50% на Queen, 60%  на продуцента и работя за да им плащам 😅работеше в нещо като Макдоналдс
Виж целия пост
# 2 444
Като бях в Англия си бяхме организирали интернационална вечер и тъй като има хора от всякакви държави всеки представяше държавата си и някакви интересни факти за нея. Дойде моят ред и аз започвам "България е създадена през 681г" при което координаторката, която беше англичанка, но родителите й бяха преселници от Зимбабве  ме прекъсва и казва "Имаш предвид 1681"  и аз й казвам "Не, 681" и тя седеше и се пулеше от изненада. Joy Такава гордост изпитах. Blush  Щото когато ние сме имали вече държава англичаните са били някакви диви племена. Та какво остава за американците, естествено, че се впечатляват от такива неща. Затова Бран и много средновековни, а и по-стари монументи им се струват като голяма екзотика. Българите въобще не оценяваме какво притежаваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия