Лидл 168 - октомврийска скука

  • 97 349
  • 1 483
# 540
Лидл + понякога спира да работи, ако трябва ъпдейт на приложението, или пък на ОС на самия телефон. На мен и двете приложения функционират (което е удобно, ако искам от другото да си набележа в списъка нещо от текущите или предстоящите оферти).
Виж целия пост
# 541
Не го показа кой е уокът, но като спомена цената... да не е от карбоновата стомана?
Моят такъв си е наред, много си го харесвам и ползвам, толкова е лек.  
Има ли някакво незалепващо покритие и само уок ли пускат от този материал, можеш ли да намериш снимка? 😁
В къщи ме юркат да махнем тефлоновите тигани, а пък и на мен ми омръзна да ги сменям през няколко месеца, все загарят. 🤔
Леми, аз от години ползвам тези тигани (тиган и уок), много са добри и не залепва. Водят се био, имат някакво зехтиново покритие върху тях в линка има куп различни неща.
Аз навремето съм ги купувала от Метро, не знам дали там ги предлагат.
https://www.balevbiomarket.com/nehranitelni-produkti-sudove-za-gotvene/c
Добавям - явно не само аз съм доволна от тях. Но не бих купила тенджера - основата е алуминий, който е много добър проводник на топлина, и се харчи много ток. За тенджери предпочитам читава стомана, чугун или витро (флейм) керамика.
Виж целия пост
# 542
Точно за същите писах назад, много са добри наистина.
Днес погледнах “офертните” течни сапуни Сиен- на гърба им пише - за отстраняване от ръцете на миризми от готвене. За първи път такова чудо виждам 😀.
Виж целия пост
# 543
Та за следващата седмица набелязах всички ПиЗ, хималайската сол (само да не са я окомплектовали кофти както преди,  че искам само фина),  ориз Басмати и тофу разбира се Simple Smile , Едам на слайсове и малко хелоуински глезотийки - шоколадовите.  Толкоз скромно не е било.
Хаха... смешно ми стана с тоя течен сапун...
Виж целия пост
# 544
И на мен ми стана забавно с тоз сапун, когато го видях (при нещата от четвъртък е сложен).
За солта- имам лошото подозрение, че пак ще е комплект фини + едри кристали. Такъв не искам.
Виж целия пост
# 545
Не съм фен на гръцката седмица и не мога да повярвам, че ще го кажа, но само вампирските ченета ми грабнаха интереса заради спомена от детството. Grinning
Виж целия пост
# 546
Е наистина ли малката пита е 5.09? Последния път я показвах на мъжа и му казвах, че сме я взимали на 2.99, а той цъкаше с език как е 4.79.  
Да...Аз отдавна я поглеждам отстрани и се чудех кога ли цената ще подмине 5 лева. И ето.🤪 На тази цена едам или гауда предпочитам вече...🙂
Еър фрайърите ги видях преди два дни- сториха ми се почти като детска играчка.😄 Може би биват за по една порция за студенти...Аз лично не бих купила такъв.
Виж целия пост
# 547
Замразените вишни са се появили и при нас на цена 3,99 лв. Не съм сигурна дали са с нова опаковка или така ми се стори, защото скоро не ги бях виждала...😄

В нашия лидл днес ги мернах за 3.49 на редовна цена.
Преди колко бяха? И аз имам два пакета във фризера, но не помня за колко съм ги взимала.
Виж целия пост
# 548
3,49 лв бяха преди замразените вишни, 3,99 лв са сега. Нещо са объркали и са поставили стария етикет при вас (или пък цената е била на нещо друго). Пак добре, че са само с 50 ст. нагоре, че аналогичните в Т-маркет са по 4,99 лв и са с 50 грама по-малко. На мен са ми любими лидълските.🥰
Виж целия пост
# 549
И на мен ми прави впечатление промяна в държанието на служителите.Най-вече това, че сложиха много мъже по касите, а те не са толкова добри в обслужването на клиенти-бързат, хвърлят, дразни ги мотаенето и си личи.За мен това не е работа за мъже.Не знам каква е причината, но служителите са изнервени и троснати, а не беше така.За мен Лидъл беше образец.
Аз съм много доволна от един касиер, който буквално скокна да ми смени един скъсан пакет със спагети, който вече бях платила
Виж целия пост
# 550
Морена, благодаря, ако пуснат пак в Лидъл такъв, свирни 😁
Жената, пиши на лични да не спамим, с какви си ги сменила.
Фениксче, Недоволна, точно такива със зехтин купих днес на промоция от Хит, но имаше само по 2 бройки от 28 и 24 см.
И един такъв взех:
https://reno.bg/tigan-lf-florence-fr-2666a-26-x-5-cm-26209

Сефтосах ги с пилешки пържоли, зехтиновият тиган се изми перфектно, нищо не беше залепнало, по стоманеният обаче останаха петна.
Сори за спама, пържолите бяха Лидълски 😁
Виж целия пост
# 551
Морена, благодаря, ако пуснат пак в Лидъл такъв, свирни 😁

И един такъв взех:
https://reno.bg/tigan-lf-florence-fr-2666a-26-x-5-cm-26209
Ще, ще. Simple Smile
А този металният съвсем прилича на моя такъв лидълски. Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Леми, и стоманените си имат тънкости как да са (почти като) незалепващи.😉 Трябва да са добре загряти (като капнеш капка да се изпарява) и след това май да се намажат тънко с мазнина и после няма проблеми. Нещо такова беше (но не го помня напълно, че отдавна не използвам стоманени).
Скрит текст:
Моите незалепващи тигани се държат почти като "вечни"😆, защото използвам силиконови прибори (много рядко използвам дървени прибори и една метална щипка, но с тях и без това се старая да не докосвам покритието на тигана), внимавам с меса с кост, а и моят тест за издръжливо нвзалепващо покритие е да мина стабилно с нокът по стената на тигана- ако не остава никаква следа, значи е ок. Естествено, този тест го правя вкъщи, след като съм си купила тиган. Не се разхождам по магазините да дера с нокти тиганите!😄 Купувала съм тигани, които не са издържали на този тест и те наистина доста бързо си "заминаха"...    
Минах през Лидъл само за един хляб уж, но имаше и намалени гъби на кг по 2,99 лв и взех малко. А на касата видях тези дъвки- това нов вкус ли е? Одобрявам! Вкусът бързо изчезва (сравнено с лимоновите, които също ми харесват, но пък аз и не дъвча дъвките по много време).🙂
Виж целия пост
# 553
Аааа, хелоуински снакс! Хрупат ми се паяци 😁Misc Ghost
Виж целия пост
# 554
3,49 лв бяха преди замразените вишни, 3,99 лв са сега. Нещо са объркали и са поставили стария етикет при вас (или пък цената е била на нещо друго). Пак добре, че са само с 50 ст. нагоре, че аналогичните в Т-маркет са по 4,99 лв и са с 50 грама по-малко. На мен са ми любими лидълските.🥰

Вишните си бяха, може би е стар етикет, да. Не знам, не взех, понеже още имам. Утре ще се върна да видим ще минат ли на 3.49 на касата. 😆 И аз много ги обичам, в смутита са уникални.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия