Любители на котки - Тема 177

  • 28 600
  • 741
# 615
Уф, гледам гледам... много от вас имат по две животинки. Така ми е умислено. Thinking
Само кажи веднага ти пращам Joy

Брей, те много пораснали бе Барби! Simple Smile И шалче и грейки си имаш...
Като гъби са. Flowers Mushroom
Виж целия пост
# 616
Направо си е юрган от котки. Joy Само Чумата някъде интровертничи. Smile
Виж целия пост
# 617
Накичена съм като коледна елха с котки Flowers Evergreen Tree

Барби ♥️, ясно е коя липсва 😃.
Виж целия пост
# 618
Оказа се, че Блеки обича да гледа Формула 1 Grinning Нямам снимки за съжаление Confused
А как е Блеки? Щом не си писала, явно всичко е на ред с него.
Забравих да дам отчет. Простете, ама напоследък често си мисля да направя нещо и после забравям. Добре е, Блеки. Ще живее. Добре мина и прегледа днес. Наяден е и вече си полегна. Сутринта ми спеше върху краката Grinning
Виж целия пост
# 619
Уф, гледам гледам... много от вас имат по две животинки. Така ми е умислено. Thinking
Много е хубаво с две, защото са си компания и като няма никой в къщи не скучаят. Има с кого да играят, да се гушкат. Разходите за храна и тоалетна малко се вдигат, но според мен всяко коте има нужда от другарче като него ❤️
Виж целия пост
# 620
Оказа се, че Блеки обича да гледа Формула 1 Grinning Нямам снимки за съжаление Confused
Гони болиди по екрана? Simple Smile
Оникс обича да гледа ТВ. Дейзи и тя.
Само дето не се сещаме да пускаме ТВ.
Днес ММ ми показва някакви стари клипове на Дейзи... гледа клип и гони рибки.
Виж целия пост
# 621
Нашият Лео пък е хакер, много обича да лежи на лаптопите ни и е мега сладък.
Виж целия пост
# 622
А ПиратЯ Ришко е председател на надзорния съвет в кухнята. Всичко се надзирава отвисоко.
Виж целия пост
# 623
Оказа се, че Блеки обича да гледа Формула 1 Grinning Нямам снимки за съжаление Confused
Гони болиди по екрана? Simple Smile
Оникс обича да гледа ТВ. Дейзи и тя.
Само дето не се сещаме да пускаме ТВ.
Днес ММ ми показва някакви стари клипове на Дейзи... гледа клип и гони рибки.
За сега само ги следи с поглед. Надявам се така да си остане Grinning
Иначе го забелязвам, че понякога се заглежда в телевизора. Виждала съм го да гледа Приятели Grinning
Виж целия пост
# 624
Моя Лъки е по любовните филми. Много се вживява. Joy

Виж целия пост
# 625
Нашата не мога да кажа, че баш гледа, но пък следи предавания за знания, или пък може би харесва Орлин Горанов,знам ли?

Но със сигурност е една доста палава котка, която си пада по сrimes, с е и хитруша като лисанка
Виж целия пост
# 626
Моя Лъки е по любовните филми. Много се вживява. Joy
Значи продуцент.

Нашата не мога да кажа, че баш гледа, но пък следи предавания за знания, или пък може би харесва Орлин Горанов,знам ли?
А това пък музикален продуцент.

А Блеки е пилот от Формула 1, ясна работата.

Хайде, няма ли катерачи, състезатели по хокей дето тъгъдъткат по цял ден върху ламината, гонейки топчета? Професионални дебачи (разбирай шпиони) дето дебнат и в ухачния момент атакуват крака ви из засада? Плетач някой дето размотава прежди по цял ден из апартамента?
Виж целия пост
# 627
Хаха,има,има.Катерачи,фигурно пързаляне, само че по килимчето .Като се засили и се изстрелва от единия до другия край на стаята.Нямам много каскадни снимки,повече клипове правя .Тази е от преди няколко вечери. По погледа се разбира за какво става въпрос😄
Виж целия пост
# 628
Нашата Шоша е ловец на глави. Дебне кучетата, прави им засади и ги спъва с лапичка, или ги тупва по главите да им дойде акъла. Joy
Виж целия пост
# 629
Не мога да се свържа с ветеринарят. Колко време преди кастрация не трябваше да са яли и пили?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия