Любители на котки - Тема 177

  • 28 599
  • 741
# 630
Не мога да се свържа с ветеринарят. Колко време преди кастрация не трябваше да са яли и пили?
При сутрешно водене - храна до около 20 часа, вода до полунощ.
Виж целия пост
# 631
Хм, за женска котка вода дават. За мъжка не дават ли?

Нали за Дейзи става въпрос?
Виж целия пост
# 632
Хм, за женска котка вода дават. За мъжка не дават ли?

И за женска не е редно. Заради упойките е. При хората е същото - до преди лягане. На сутринта ако трябва да се пие някакво хапче, трябва да е само с глътка вода, колкото да го преглътнеш.
Виж целия пост
# 633
За Дейзи да.
Ми късно е да я храня. Утре в 10 ще сме в клиниката.
Милото, толкова обича да си хапва. Сега спи гладна и жадна.
Виж целия пост
# 634
За Дейзи да.
Ми късно е да я храня. Утре в 10 ще сме в клиниката.
Милото, толкова обича да си хапва. Сега спи гладна и жадна.

Щом спи не е толкова гладна сега. Утре сутринта ще бъде... страшно 😹
Стискаме палци и лапички!
Виж целия пост
# 635
А моята принцеса обича Чарли Чаплин
Светлините на града
Виж целия пост
# 636
Лео, много обича да влиза в торбички и да си играе с тях

Виж целия пост
# 637
Сакура не се усеща,но Зак следи всичко,което мърда по ТВ.Като малък скачаше по екрана на ТВ след едни гепарди/качвала съм клипа/,познава гласове по телефон.Фин гледаше филми с нас,качвака съм как гледа "Котарака в чизми"
Виж целия пост
# 638
AnMary,стискам палци за утре всичко да мине добре.
Виж целия пост
# 639
Слизам. Има ли някой долу?


Виж целия пост
# 640
Щом спи не е толкова гладна сега. Утре сутринта ще бъде... страшно 😹
Стискаме палци и лапички!
Преди малко се опита плахо да си пусна гласчето Simple Smile Гладничка е.

Днес успях да хвана края на прозявката на Аш.
А пък Оникс изобщо не разбрах, че е под завивката и почти му скочих отгоре.



Виж целия пост
# 641
Оникса прилича на пантера 🥰
Моята маймунка качи килограми, вече не е живите мощи. Ще трябва да се опитвам да не го прехранвам. Прави ми впечатление, че дори да съм му сложила повече храна, не я изяжда наведнъж. Голям тумбак е отпрал 🫣🤭
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 642
Аз! Hands HandSmile

Виж целия пост
# 643
И аз казвам на Феликс сутрин:
- Мама отива на работа, довечера ще си дойде. 😀😀😀
Виж целия пост
# 644
Стискам палци за Дейзи, пиши когато можеш... Тук всички ще ви мислим.

И ние сме така.Joy Аз най-много се обяснявам.
И Уши гледа телевизор, Топче също гледаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия