💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 1 410
Наистина съчувствам на Лефтеров.
Лефтеров кой го кара да е около нея? Уж бил забелязал какво става между Валери и Мирела, след случката със сънищата .. Ами да се отдръпне малко от нея.

Е къде да се отдръпне, да се поразходи в гората ли...? Grinning

Виктория ме кефи, раз -два- три, слушайте ме сега, че няма време, Цецо, млъкни! Grin
Виж целия пост
# 1 411
Отношението на Непобедимите към Зори е абсолютно неуместно. Момичето непрекъснато се опитва и те само й обесняват колко е глупава, сопват й се, карат й се, после не знам какво очакват....
Виж целия пост
# 1 412
Добре, кой е капитанът днес - Виктория или Алекса? Тя даже не помага на разбора само е тип "Решавайте" и се налага и казва кой да мълчи
Виж целия пост
# 1 413
Женята пак ли ще почива и наблюдава отстрани ??!!
Виж целия пост
# 1 414
Тези синхрони за Цветан ме навяват на мисълта, че ще се контузи и ще излезе, че сам си е виновен, защото не е послушал Алекса, който винаги е прав, а е искал да се доказва.
Виж целия пост
# 1 415
Ако в тълковния речник имаше илюстрации тази снимка щеше да е срещу думата злоба
Виж целия пост
# 1 416
лекар на терен
Виж целия пост
# 1 417
Ииииии Джафи на резервната скамейка.
Виж целия пост
# 1 418
Джаферович пак на резервната скамейка. Ни можИ да бъде! Scream
Виж целия пост
# 1 419
Е къде да се отдръпне, да се поразходи в гората ли...? Grinning
Не говоря буквално, като да стане и да отиде в гората .. а в отношенията им, да се дистанцира малко от нея, ако трябва.
Виж целия пост
# 1 420
Ииииии Джафи на резервната скамейка.
мъка. пак на най-тежката позиция.Smiley
Виж целия пост
# 1 421
Генчо защо се държи като див селски бек?
Вече е дразнещо това отношение към Зори.
Евгения отряза отново Мишето, а Виктория си е капитанът в сянка.
Цецо горкия добродушко....ще падне жертва.
Яяяяяя, каква “изненада“!!!
Евгения резерва! Тази силна и комплексна състезателка, с огромни заложби и възможности, най-сетне ще си почине от претоварването, което получи в досегашните битки. Време беше.
Виж целия пост
# 1 422
Е къде да се отдръпне, да се поразходи в гората ли...? Grinning
Не говоря буквално, като да стане и да отиде в гората .. а в отношенията им, да се дистанцира малко от нея, ако трябва.

Трудна работа, като са 24/7 заедно и тя се скъсва от рев пред очите му...
Виж целия пост
# 1 423
Евгения е дошла на курорт 😃😂
Виж целия пост
# 1 424
Все по-трудни стават игрите, невъзможни са за минаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия