💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 1 425
И каква е тази глуост сега Алекса да не участва????
Виж целия пост
# 1 426
Джафер ханъм два пъти ще мине пъзела…
Виж целия пост
# 1 427
Много ме радва техниката на Фифо на въжето. Брутален атлет е.
Виж целия пост
# 1 428
Фифо беше страхотен на въжето. Не искам да гледам Цецо как ще се пребие. Ужас! Много опасно!
Виж целия пост
# 1 429
Поредна игра, в която Филип е на първи пост. Разбира се, отично представяне.
Виж целия пост
# 1 430
Жени няма ли да решава пъзел? "На резервната скамейка" звучи сякаш няма да участва в битката? Кой друг може да им донесе победа на пъзел от наличния състав, ако не тя?
Виж целия пост
# 1 431
Къде е тръгнал Цецо, да беше стоял резерва..
Виж целия пост
# 1 432
Алекса е непоносим.
Виж целия пост
# 1 433
Къде тръгнаха другите да го мърдат и дърпат! Много тъпо. Не знаят какео му е, но дърпат. И какво прави най-едрият на въжето?
Виж целия пост
# 1 434
Илиян бива ли да е толкова доволен, че Цецо се е издънил? И то по такъв начин...
Виж целия пост
# 1 435
Лелее, Алекса започва като Великия Гого!
Как можаха да изберат този тромав Цветан да им ходи по кубовете! Акъл имат ли!!
Виж целия пост
# 1 436
Оффф, успокоих се.
На какво е способен мъж за да привлече вниманието на една жена.....
Тоя пА Илиян, егати злобното “малко“ човече.....що не отиде той на мястото на Цветан, като е толкова ербап?
Виж целия пост
# 1 437
Евала на Фифо, че минава Торнадото с ръкавици отначало, надявам се всички да го следват, не искам пак разкъсани и кървави ръце като миналата година, това е нечовешко...
Виж целия пост
# 1 438
Гадината Илиян за какви черни точки говори.
Виж целия пост
# 1 439
Джаф чак и на сините тръгна да дава съвети....еееее голема бе.😁😁😁 А Илиенча пак да се изкаже черни точки в бележника ще пишел.😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия