💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 836
  • 2 943
# 375
Да бяха сменили Вики на разплитането на въжетата, но ... не, трябваше да гледаме предизвестена игра тогава.
Виж целия пост
# 376
Имат ли право да стоят под халките и да подхващат участниците??? За един прЕятел от Събия питам?!?
Нещо смяна за Рали???
Виж целия пост
# 377
Абе хора, какво значи за Елица може смяна? Това е 50% от теглото и. Защо изобщо го дадоха на нея. И за Генчо направиха изключение. Аз съм за червените, но трябваше да имат наказание
Виж целия пост
# 378
Техниката на Мани на халките е страхотна за гледане.
Най-красивото преминаване тази вечер.

Браво и на Михаела и Фейгин, безупречни на халките.
Виж целия пост
# 379
Ралица саботира играта
Виж целия пост
# 380
Ех, какво стана бе, Рали?
Виж целия пост
# 381
Защо мъчат Ралица?
На Елица веднага се обади Димо

дънооооо
Виж целия пост
# 382
Това ми идва малко в повече с кулата да го гледам, ами страх ме е Grinning Мирела сега се сетила, да имаха още един мъж… проста история
Виж целия пост
# 383
За Ралица не може ли смяна? Или то няма кой?
Виж целия пост
# 384
Мирелке, ти дори и собствено мнение нямаш!
Виж целия пост
# 385
А за Ралица няма смяна, мхм.
Ясна работата, сините са ги назначили по сценария да са в резиденцията.

Поредна игра с правила, колкото да се каже, че ги има.
Виж целия пост
# 386
Хаха, Вики как юрка Алекса и Гого
кефи понякога -)))
Виж целия пост
# 387
Командир Виктория рече и отсече
Виж целия пост
# 388
И сега Касим ако се изложи на пъзела ,направо Алекса ще го изяде .
Виж целия пост
# 389
Димо:
Генчо, ти докосна последната халка, позволявам ти да продължиш.

Елица, ти погледна последната халка, позволявам ти да не висиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия