💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 838
  • 2 943
# 390
Тази жива кула е много рискована, луди ли са тези организатори, някакво обезопасяване поне да има. Ужасена съм просто...

Мирела пък как има очи да каже, че ако имало още един мъж нямало да се налага Ралица да минава.
Виж целия пост
# 391
Да дадат смяна и за Ралица
Мирела сега се усети че ще е добре да имат още един мъж
Виж целия пост
# 392
Виктория добре ги напътства по трасето.
Виж целия пост
# 393
Най-накрая смяна… след 500 години
Виж целия пост
# 394
Димо:
Генчо, ти докосна последната халка, позволявам ти да продължиш.

Елица, ти погледна последната халка, позволявам ти да не висиш.
Ралица, позволявам ти да си извадиш рамото на тази игра.
Виж целия пост
# 395
Хайде Жени и компания да се стягат за реката. Joy
Виж целия пост
# 396
на синия тартор му трябва бутон мют
Виж целия пост
# 397
Е, не. Честно ще е играта да бъде спечелена служебно от сините.
Къде е Касимчо?
Виж целия пост
# 398
Виктория да не забрави да целуне задника на Алекса след краят на играта.
Виж целия пост
# 399
Жълтите на реката.Време им е.Заслужават си всичко което ще им се случи особено Джаферович

Димо позволи смяна чак когато червените настигнаха жълтите.Абе малумно предаване
Виж целия пост
# 400
Вики командори всички.
Как нареди на Гого и Алекса да минат от другата страна, и по-бързо !
Виж целия пост
# 401
Тази игра е за сините, освен ако тотално не се изложат накрая. Което често им се случва. Жълтите да видят и реката малко. Ама надали.
Виж целия пост
# 402
Тази кула ми се струва доста опасна.
Виж целия пост
# 403
Цецо прехвърля сандъците през стената все едно мята възглавници.
Виж целия пост
# 404
И бездарен монтаж за десерт.
Рязали са с триона при смяната на кадъра от халките на Ралица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия