💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 975
Зорница беше яко прецакана от регламента, но се справи супер - много спокойно, бавно и методично се движеше през цялото време. Ако варелът и беше съобразен с пола и теглото и можеше играта да завърши и по друг начин. Тя е моралният победител в това иначе мъжко състезание.
Виж целия пост
# 976
Кой си ти, че ще казваш кой колко ще яде и как ще се облича? И защо точно на Касим държиш сметка? Радвам се, че Илиян го е подкрепил като капитан с цел да го елиминира. А останалите клакьори (защото са такива), му се кланят.
Виж целия пост
# 977
Благодаря ти, Алекса! Никой не иска да гледа романтична вечеря с Елица. Joy
Ти Никой ли се казваш...
Виж целия пост
# 978
Доволна съм от тази вечер. Илиян знаел че капитанът бил застрашен. Душица. Отдавна чакам и твоя полет към свободата.
Виж целия пост
# 979
Алекса ще кажеш, че някой с фуния му е тъпкал храна в устата. Сега ще им се кара като се хранят ли?
Виж целия пост
# 980
Георги има готино чувство за хумор. Simple Smile
Виж целия пост
# 981
Илиян - WTF? Той предвидил? Той щял да накара Мани? Да я НАКАРА?
Джаферович пак псува!

А Елица остана искрено учудена, че Алекса е спечелил с...пъзел.
Ами, то и ние. Да спретне на Димо една плескавица.
Виж целия пост
# 982
Ох, тоя Алекса голям смотан
Виж целия пост
# 983
Алекса с много хубави думи към Валери...
За да каже половин час по-късно, че след една седмица вече никой няма да помни кой е Валери.
Според мен го каза на племето в смисъл беше много по- добър, но отпадна и няма да може да стигне до финал.Внимавайте какво си пожелавате!!!
Виж целия пост
# 984
Голяма излагация за Валери! Как се опитваше да препише вместо да измисли нещо.
Алекса постъпи добре с предимството. То беше и безумно да избере вечеря, обаче пандичката щеше...Добре, че не му дадоха сабите, че подозирах как пак ще му дадат грошове плюс саби. Малко дразнеща реч, ама добре им рече, че Гого само дето до тоалетна не ги води. А и Касим чак се учуди Joy
Сега очаквам сълзи и сълзи от Мирела.
Виж целия пост
# 985
Жълтите как се надиграха сами Simple Smile
Като правеха тъпи коалиции и слушаха Джаба не ревяха, сега сълзи.
Нека им!
Виж целия пост
# 986
Благодаря ти, Алекса! Никой не иска да гледа романтична вечеря с Елица. Joy
Ти Никой ли се казваш...
Елица, ти ли си?
Съжалявам, но предаването е за друго Grinning
Виж целия пост
# 987
Най-хубавия епизод досега! Браво Зори, браво момиче! Умирам от кеф.
Виж целия пост
# 988
Никой нямало да помни Валери, но хората, гледали го на арената, са го смятали за сигурен финалист.
Виж целия пост
# 989
Жълтите пък чакат пици. Много са смешни. Бият ги по всички линии, те се превъзнасят колко са силни. Това е в миналото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия