💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 960
От къде накъде им говори менторски? Аман от месии!
Виж целия пост
# 961
Алекса с много хубави думи към Валери...
За да каже половин час по-късно, че след една седмица вече никой няма да помни кой е Валери.
Виж целия пост
# 962
Алекса: няма да ядем захар и мазно! Всички: така е прав си, няма!
Виж целия пост
# 963
Илиян е много прав. Алекса сега и хапките им ще брои сигурно.

ОМГ, има и претенции към облеклото???
Виж целия пост
# 964
Мамин Златен не се отказа, просто толкова си може Hug
Виж целия пост
# 965
Абе що тоя смотан Илиян не вземе да изчезне??? Мноооого е зле, честно!
Виж целия пост
# 966
Алекса още малко ще ги набие. Няма да ядете, няма да се обичате, няма да спите. Аааааа
Виж целия пост
# 967
Алекса яко дразни. За какъв се е взел?
Виж целия пост
# 968
Прекаляват! Хайде да се скрие някъде вече. То бива нравоучения, бива менторство, но прекалява вече... Най-велия той! Аман!!!
Виж целия пост
# 969
И на всичкото отгоре сръбският принц се държи като истинско bully спрямо Касим. Айде стига филми беее
Виж целия пост
# 970
Малеее… строил ги всички отпред и като директор им говори кой какво. И всички се страхуват да са капитани, само него ще пращат и.. и колко са наивни всичките сини, сякаш Алекса е бог. Поне Илиян нещо  му цъка в главата.
Виж целия пост
# 971
Тоя Алекса какви лекции удари (стоейки пред аудитарията), по всички въпроси - капитани, храна, дрехи...

Пък Илиян знаел, че капитаните ще имат елиминационна битка. Шъ падна просто.
Виж целия пост
# 972
Алекса много нагъл, ега ти царя отворен.
Виж целия пост
# 973
Алекса се кара на Касим колко пъти се преобличал Joy ,а на пъзелите бавен .
Виж целия пост
# 974
Леле, този смотаняк е много зле. Сервитьор, Хаваи.. този къде се намира?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия