Има ли вече бъдещи майки за Август 2007г

  • 14 572
  • 280
# 135
Гера, стискам палци да се оправят нещата.  Praynig

Мойто коремче и преди си го имаше малко, независимо че спортувах. Обаче хич не усещам да е пораснало и все си мисля, че е мнооого рано да ни растат коремите. Та бебчовците са едни точици  hahaha
Виж целия пост
# 136
Здравейте  Hug! На 23 съм, първа бременност..Много се вълнувам newsm44 и от вълнение дори бях изчислила че бебето ще се роди септември Embarassed  Embarassed  Embarassed..дори пуснах тема в търсене на мами очакващи септемврийски бебета за 2007  Embarassed  Embarassed  Embarassed..С помоща на калкулатура изчислих че термина ми е на 18 август  Simple Smile..
Виж целия пост
# 137
бели4ка: Добре дошла, ще се пънем заедно на 18-ти  Wink
Виж целия пост
# 138
Хубаво общо нещо имаме  Hug..Видя ли си точицата вече? Аз днес за търви път видях нещо мъъъничко на екрана  Heart Eyes..
Виж целия пост
# 139
http://www.save-darina.org/component/option,com_banners/task,click/bid,4/lang,bg/
Момичета вижте това и ако можете помогнете!
Виж целия пост
# 140
Аз определено не си въобразявам  smile3521...никога съм нямала коремче, винаги е било супер плоско..а елате ме вижте сега  Laughing
Виж целия пост
# 141
Gera бързо да се оправяш, аз по принцип знам че на всички АБ, пише да се каже при бременност но щом така са предсенили те си знаят, аз предпочитам хомеопатия
коремчето ми се е надуло, но не защото бебето се разраства а защото организма се подготвя, някои пият повече вода, други хапват повече, но е факт, тялото се променя, при първата ми бременност понеже бях слаба, финна, още преди прегледа при доки ме разкриха, за месец и малко качих 8кила, без да съм променяла начина си на хранене, но явно моето тяла преди е разграждало всичко а след забременяването е почнало да си трупа запас
Виж целия пост
# 142
GERA , спокойно , миличка! Всичко ще е наред, не е кой знае какво...има жени , които се подлагат на какви ли не отрови и нищо не им става, един антибиоптик нищо не е ...пий си чайче, ф.к., яж много плодове - наистина е много важно и ще видиш, че всичко ще мине бързичко  Hug Спокойствое сега, гледкайте се с бебчо и си почивай   bouquet

beli4ka, добре дошла августинке  Wink  bouquet

Аз още не съм ходила на гинеколог...на 19-ти заминаваме на медена седмичка и мислех като се върна, но пък се оказва, че лекарите запразняват от по-рано и сигурно чак януари ще ходя  Mr. Green Иначе за протокола и на мен ми е първа бременност и мамите , които карат втора да знаят, че ще се допитвам до техния опит  Hug

По повода за коремчетата - и аз не хапвам повече от преди, но и на мен ми се обособи едно малко шкембенце, опънато Simple Smile И нещо друго - вас наболяват ли ви яйчниците от време на време...мен всеки ден по няколко пъти ме заболява като при М.

Целувки и до скоро! Simple Smile Приятна бремелинска вечер  Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 143
V-twin, как си издържала до сега да не идеш на док  newsm78? Аз място не си намерих  Crazy като си видях тестовете в неделя и в понеделник бях строена пред кабинета  Whistling...Е, резултата беше, че не го видяха добре, но все пак се видя една миниатюрна точица  Heart Eyes..А днес вече беше доста по-големичка  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes ..
Виж целия пост
# 144
 и аз не бързам за доки, и не искам да ме гледат с вагинален ехограф, а като отида след 2седмици направо с коремен ще ме гледат
нормално е да болят яйчници и едно такова придърпване ниско в корема, аз с първата бременност си ги имах до края тези болежки, сега още нищо не ме боли или ако наболва е много рядко и много леко
Виж целия пост
# 145
Момичета ,някоя имала ли е тези оплаквания : загубих апетит (свалих 2 кг. за 2 дни) ,ям само краставици и домати ;заради споменатата храна ,нямам спомен от запек ;гърдите не ме болят вече (само при силен натиск) ,нито пък едреят ;не ми се пият течности.... Sad Да отида ли на лекар?
Добре ,4е поне температурата ми не е паднала. Sad
Дидка-ръжената питка ,благодаря за пожеланията!  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 146
крокодил нормално е, но за водата трябва да си наложиш режим за да пиеш необходимото количество, и на мен не ми се пие, а трябва
Виж целия пост
# 147
крокодилче, не се притеснявай, нормално е. и моите гърди се поуспокоиха, остана болката при натиск и този сърбеж на зърното  Embarassed клара ти е казала много правилно да си наложиш режим на водата, а за храната колкото и да не ти се яде поне хапвай разхлабващи неща  Peace
за придърпването на яйчниците - и аз имам, нормално е, докторът ми каза да пия нош-па ако зачестят, но при мен е специфично, защото съм с един яйчник и съм можела да имам недостиг на някакъв хормон
спокойно момичета - всичко ще бъде наред   bouquet
Виж целия пост
# 148
Клара, мерси за отговора Simple Smile И аз като теб ще направя...нямам никакво желание да ме гледат с вагиналния  Sick Още повече, че скоро няма да имам и възможност да отида  Mr. Green покрай празниците  santa2 1dating

крокодилче, според мен няма за какво да се притесняваш  Hug Яж си каквото ти се яде, не се насилвай, организма ти знае от какво има нужда, а що се отнася до водата - наистина трябва да се пие поне по 1,5л., но и на мен не ми се пие  Rolling Eyes Няма как, ако не вода, то чай, някакъв прясо изцеден сок  Peace Мен ме подгони жаждата за Кока Кола - не бях пила от година и нещо ... елате ме вижте сега  Crazy Гледам да се ограничавам, де Simple Smile

ГЕРА, как си? Simple Smile Светкавично оздравяване   bouquet
Виж целия пост
# 149
да аз също съм на 11 август 2007,дано само всичко е наред дотогава:)) Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия