Има ли вече бъдещи майки за Август 2007г

  • 14 572
  • 280
# 150
Благодаря ви много момичета! Hug Успокоихте ме!Вече съм почти убедена ,4е липсата ми на апетит е ,заради напрежението на работа ,което е във връхната си точка в момента!А пък за водата-ще се наливам ,колкото мога.Просто преди си бях постоянно жадна ,а сега не съм и ме друснаха нервите. #Crazy Брех ,рано запопчнах да откачам! Laughing  Crazy
Какво ли щях да правя без вас?!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 151
На мен също не ми се пие хич вода, наливам се повече със сокове или ако съм в заведение пия фреш. Иначе искам да ви питам как се справяте с тесните дънки и впиващите се в корема ви чорапогащници  newsm78. Особено като седна и ми е адски некомфортно, а от къде да намеря широки дънки..ще изглеждам като парцаланка  Thinking
Виж целия пост
# 152
Е мили момичета, дойде и моя ред да се похваля  Grinning

След много чакане днес успяхме да се хванем с доктора и той потвърди, че си имаме ТОЧИЦАААА!!! И сме много щастливи. Цели 25 мм ни е.
За протокола: първа бременост, термин - 2 август 2007, години сега - 25, тогава - 26 живи и здрави, стартово тегло 65 кг (и още ги държа).

За симптомите, ми какво да ви кажа, в началото адски много ме боляха кръста и яйчниците, след това почнаха гърдите, ама мноооого. И наедряха за радост на мъжа ми, обаче иди му обяснявай, че дори и от поглед само ме боляха  Laughing Сега вече не ме болят така, само при натсик. И за мое съжаление, тъкмо си мислех, че ще се размина с гаденето, от 3 дена сутрин и следобед направо ми е ... знаете какво е!  Sick
Иначе за запека отдавна си имам лек (тъй като по принцип тази процедура ми е трудна  Confused ) - всяка сутрин на гладно половин прясно изстискан грейпфрут - перфектна работа върши!
Коремче още нямам, само от време на време се подува малко, но като минем през  smile3550 всичко се оправя  Laughing

Поздрави на всички мами и коремчета  Hug
Виж целия пост
# 153
И‌ аз загубих апетит и се чудех защо ли? Коремчето се появява най-вече вечер..Много странно  newsm78, но сигурно защото се опитвам да вкарвам повечко течности. Иначе за вагиналния ехограф сте прави, наистина е ужасно неприятен   Close , ама пустото ми любопитство винаги надделява  Embarassed.. Кога започват да гледат с коремен?
Виж целия пост
# 154
момичета я си изтеглете по едно късметче http://www.banici.net/
Виж целия пост
# 155
Здравейте, момичета. И на мен вече ми става лошо и не ми се яде, но явно е нормално. А за ехографа - зависи от лекаря - аз ходих 5 дена след закъснението и док. видя точката с коремен:). И понеже съм малко параноична на 6-тия ходих на друг доктор - и той потвърди с коремен. Сега чакам да минат 2 седмици и да ме гледат пак. Лошото е, че съм силно настинала. Пия фервекс, но изобщо не помага и се притеснявам:(
Виж целия пост
# 156
От баничката ми се падна БУЛКА  Rolling Eyes- Таз година булка, догодина люлка  Wink
Виж целия пост
# 157
Клара много забавна баница  Joy! Паднаха ми се първо ТРУДОЛЮБИЕ  и после УЧНИЕ, двете неща за които се тревожа на последък  Rolling Eyes ...Покрай коремчето взе много да ме примързява  Embarassed, а съм последна година в университета  umnikuu ...Имам още доста труд да положа  smile3529..и държвен ме чака май месец  doh..
Виж целия пост
# 158
mimsat добре дошла,
на мен ми се паднаха пари, толкова колкото да ми стигнат, каквото и да значи това, мнооооого ми повдигна настроението
честити точици на всички които вече са ги видели, аз си знам веднъж като отида и ще почвам да броя дните до следващия преглед, като че ли се пристрастяваш,
много усмихнат ден ви желая
и още нещо, аз затова си купих бременлийски дънки, много яки, съвсем нормални по мене само на коремчето са ластични, и много добре ми стоят, по добре от другите ми дрехи
Виж целия пост
# 159
на мен ми се падна ВЕСЕЛБА - цяла година дъжд от веселби  Laughing
гаденето и мен ме почна здраво от 2 дни - по цял ден без прекъсване  Sick не повръщам само ми се гади. някъде бях чела, че маслините помагат в този слючай и сега съм се запасила с 200 гр. пред комппютъра. дано има ефект,че много неприятно. поне до момента, макар и в много ранен етап, мога категорично да заявя, че тази ми бременност няма нищо общо с първата  Naughty
някой ако знае друг лек за гаденето моля да сподели  Praynig
клара, честито покупка
mimsat, добре дошла
Виж целия пост
# 160
Благодаря ви момичета за топлото посрещане   bouquet

mentina, аз не съм го пробвала, но моята кума ме посъветва, ако ми се гади да хапвам препечена коричка хляб. Много помагало, но не гарантирам ...
Виж целия пост
# 161
Добре дошли на новите бъдещи майчета.  Grinning на мен ми се падна от баницата богатство- дай боже всекиму  newsm44, и за проба я завъртях още веднъж и ми се падна таз година булка догодина люлка което си е вярно, иначе булка бях 2005  married
До онзи ден не ме гонеше глад ама сега вече..., подтискам го с ябълки, дано да го задържа така че иначе ще изям света Embarassed то като спрях и с аеробиката, ще почне едно дебелеене.
Момичета, не е ли рано за нови дрехи, на мен всичко си ми е по мярка (до кога ли) аз си се надявам поне до 4 месец да се намъквам в дрехите си, че то в Габрово няма магазини за бременни и ще видя как ще решавм нещата.  #Crazy
Виж целия пост
# 162
Ами аз днес бях на кафе с приятелка, която е в 5-ия и видях такива бременни дънки, готини а горе са с ластик, доста удобни изглеждат.
Виж целия пост
# 163
Здравейте,

Аз силно се надявам до 4 месец да се задържа с килограмите, но......незнам как точно ще стане Mr. Green.
Колкото до дрехите - най- удобни и практични ( като модели и материи имам предвид) са на една Варненска фирма "РЕНИ". Имат магази в Малък ЦУМ на Пиротска, на втория етаж мисля, че бяха. Аз с първата временност си бях купила техни дрехи от зимното им изложение на "Произведено в България" в НДК. Но за съжаление за тази бременност няма да мога да ги нося - ще бъде лято, когато стане време да се обличам в такива одежди и ще купувам нови. Май докато ни дойде времето за такива дрехи, те ще направят пак "Произведено в България" в края на март, началото на април и ще можем да се снабдим с нужните ни одежди за летните месеци Blush
Виж целия пост
# 164
Ако има - разписвайте се
Аз съм на 26г. Имам вече 1 дете на една годинка , сега чакам второ по мой изчисления на 15ти август,Още не съм ходила на лекар, но си имам  EFP
Ваш ред е да се представите  newsm51
Август

вече сме 20 бременлийки
preggo
mimsat, 25г, първа бременност
preggo 06.08.2007
Дидка-ръжената питка, 31г, втора бременност
preggo 07.08.07
bob4enka
preggo 07.08.07
крокодил, 25г, първа бременност
preggo 08.08.2007
Jujka, 31г, втора бременност
preggo 08.08.2007
k`Linka, втора бременност
preggo 09.08.2007
inedica, 27г, втора бременност
preggo 09.08.2007
my_everything, първа бременност
preggo 10.08.2007
mentina, 31г, втора бременност
preggo 11.08.2007
cleare, 32г, втора бременност
preggo 12.08.2007
marra
preggo 13.08.2007
Rebeka Sch, 26г, първа бременност
preggo 14.08.2007
du6anka, 27г, първа бременност
preggo 15.08.2007
 клара, 26г, втора бременност
preggo 15.08.2007
bin, 27г, първа бременност
preggo 15.08.2007
t_nestorova, 27г, първа бременност
preggo16.08.2007
GERA, 26г, втора бременност
preggo 16.08.2007
V-twin, първа бременност
preggo 18.08.2007
Enti, 25г, първа бременност
preggo 18.08.2007
tweety_f , първа браменност
preggo 18.08.2007
beli4ka, 23г, първа бременност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия