Има ли вече бъдещи майки за Август 2007г

  • 14 570
  • 280
# 180
Ех, ама пиша..пиша и накрая се прецаква и всичко на ново Sad Ако не пиша , момичета, да знаете писала съм, но съм се ядосала и не съм повторила  #Cussing out

Та...пак:

Мегитааааа...Добре дошла, миличка!!!! Hug Hug Hug Пожелавам ти лека и прекрасна бременност!  bouquet Душичка, страхотно ме зарадва  Heart Eyes
Виж целия пост
# 181
V-twin заедно сме няма да се отървете толкоз лесно от мен  Hug  bouquet
 
 е хайде и аз да си кажа... симптоми имам още от 5 дена след О и много се бях притеснила... гърдите ми бяха станали ( все още са де  Laughing) като тикви а преди една седмица започнаха и да ме болят... от 8 дена съм със сърцебиене и това най- много ме притесни... отидох при гинеколожката ми направо в родилна зала за да не си записвам часове и тя ми каза, че е нормално и ми изписа едни хапчета специално за бременни. не, че ми мина де но поне ми се появява по- рядко... притеснява ме това, че вдигам кръвно... 120/70 а попринцип ми е 90/50 и много ми е неприятно.... мисля да си пусна една урина за да видя да не би да задържам вода и за това да съм така... не ми стават никакви дрехи и съм бясна  #Cussing out още ми е рано да си купувам специални и сега ходя с разкопчано дънки. добре поне, че е колана да не ми падне  Blush
Виж целия пост
# 182
Добро утро!
Добре дошли на новите бъдещи майчета  Hug Радвам се, че групичката ни се увеличава  Peace
Аз съм все още със старите дрехи, дано така да се задържа по-дълго  Grinning
Inedica  , и аз съм така с гаденето - нон стоп, даже през нощта ми е зле. ай съм се обърнала на другата страна - и стомахът ми се обръща  Sick Ами то мога ли само в една поза да спя  #Cussing out за мен открих,че ми помагат ментовите бонбони и препечените филийки. само трябва да внимавам за  smile3550 хайде, стига съм се оплаквала, че досадих вече. каквото е - такова. само живи и здрави докрая Peace
Виж целия пост
# 183
Мегита, добре дошла  Hug!!!! Много се зарадвах като те видях тук   bouquet!!! Поздравления и много лека и красива бременност...и прекрасно бебенце накрая baby_neutral!
Виж целия пост
# 184
Видях го, видях го! Цели 3 мм! Като чета какви симптоми имате.............. Нищо ми няма, освен болките в гърдите. Защо така не ми се гади, бе хора! И дрехите си ми стават, и килограмите са си същите. Обаче нещо ме хваща параноя - все ме е страх да не ми дойде. Я ми кажете как се броят г. с. и месеците?
Виж целия пост
# 185
Видях го, видях го! Цели 3 мм! Като чета какви симптоми имате.............. Нищо ми няма, освен болките в гърдите. Защо така не ми се гади, бе хора! И дрехите си ми стават, и килограмите са си същите. Обаче нещо ме хваща параноя - все ме е страх да не ми дойде. Я ми кажете как се броят г. с. и месеците?

 ето калкулатора на бг-мамма... той ми беше под ръка... ето и този е добър  Hug
Виж целия пост
# 186
Благодаря, Megita!
Виж целия пост
# 187
 bin    bouquet

 момичета нещо се обърках, единия калкулатор ми дава 24-ти и че съм в 4г.с. и 2 дена а друг ми дава пак същата дата и 4г.с. и 1 ден  newsm78 направо се обърках вече... ама май най- добре ще ми каже док...
Виж целия пост
# 188
Presy добре дошла мила. Желая ти прекрасна бременност със здрав и сладурски завършек  newsm32  Hug

Megita, много се радвам за теб мила. Явно заглавието дето го даде за седмичната тема в Искам бебе е проработило при теб и белите снежинки са си свършили работата   bouquet Пожелавам ти от тук нататък само положителни емоции, много здраве и спокойствие и август здраво и сладко бебче  Hug Колкото до калкулаторите - не е чак толкова важно, но ако искаш можеш да си изчислиш термина така - от последната М вадиш 3 месеца, после прибаваяш 7 дни и готово!

bin, честито и на теб мила. Спокойствие и здраве ти пожелавам и най-сладкото бебче накрая   bouquet И мен ако ме питаш, радвай се на леките симптоми, защото и аз в началото бях без гадене, а от няколко дни съм  Sick . Трябва да ти кажа, че така ти е по-добре  Grinning

Поздрави на всички мами и коремчета  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 189
bin, аз нямам никакви по-странни усещания освен гърдите  newsm78...Изобщо не съм напълняла, напротив дори хапвам насила, загубила съм тотално апетит, но май е нормално  Rolling Eyes.....Само коремчето се подува вечер доста  Heart Eyes..Дано и да не ни се гади изобщо през цялата бременност  Praynig! Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 190
Megita ,радвам се ,4е вече си при нас!!! HugХайде ,официално вече: Честити две чертички! baloni Да имаш най-леката бременност и най-сладкото беб4е!  ylinfantМного се радвам за теб!!! Hug Heart Eyes
Аз пък вчера се чух с лекаря си ,за да му кажа ,4е съм отслабнала и че гърдите вече не ме болят.Той ми изкара акъла ,като каза ,4е това не е никак хубаво и пита дали съм прокървила.  smile3544 Така се стреснах ,4е веднага отидохме в Хепи и си поръчах най-изкушаващото меню + половин литър айрян и сок от касис. Mr. Green Невероятно ,но факт- три часа по-късно гърдите ми започнаха да ме приболяват! Grinning Grinning Grinning И ,за да се почуствам още по-бременна ,късно вечерта направих първото драйфане! Sick #Crazy Embarassed Както си спях ми се повдигна!!!Мъжа ми беше много щастлив и ми каза с ухилена уста: Лелеее,ти наистина си бременна! Laughing
За дънките- и аз ходих с разкопчано копче до скоро,но така отслабнах ,4е май ,скоро няма да ги сменям. newsm78
А за апетита- имам ОГРОМЕН проблем!Ядат ми се само пресни плодове и зеленчуци ,а точно сега са наблъскани с нитрати! #Crazy
Уф ,хайде бързо да минава първото тримесечие ,4е до тринайстата седмица ще става все по-драйфащо ,заспало и нервозно! Laughing
Виж целия пост
# 191
Момичета, аз с първата бременност нямах никакъв симптом. Ако бях по-невежа щях да разбера, че съм бременна към 7мия месец Joy  Какво по-хубаво от това.

А тези от вас, които идвате от "Искам бебе" и сте се трудили здраво за бебче и сте го изстрадали, много ви се радвам  Hug и ви поздравявам с успеха   bouquet

Желая на всички само радостни емоции покрай бременността и раждането   bouquet
Виж целия пост
# 192
Здравейте да се пресиденя и  аз към мамите за Август 2007  това ми е1 бременост на 23години съм.
Виж целия пост
# 193
милички бихте ли ми казали, имам сърцебиене от 1 седмица и гинеколожката ми ми изписа лекарство за това специално за бременни но още си го имам но е по слабо... някой има ли такива неразположения  ooooh!

 iva_83 добре дошла миличка много лека бременност то желая  Hug само напиши кога ти е термина за да те добавим към списъка   bouquet
Виж целия пост
# 194
Термина ми е 9.01.2007
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия