Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се броят гестационните седмици?
Какви са препоръчителните посещения при лекар по време на бременност?
Как да носите големия корем удобно през горещите месеци и дали е добре да раждате тогава?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се броят гестационните седмици?
-
Какви са препоръчителните посещения при лекар по време на бременност?
-
Как да носите големия корем удобно през горещите месеци и дали е добре да раждате тогава?
Носенето на голям корем удобно през горещите месеци може да бъде предизвикателство, тъй като може да доведе до дискомфорт. Въпреки това, много жени успяват да се справят. За мнозина е важно да поддържат добра хидратация и да избягват прекомерната топлина. Що се отнася до раждането, това е индивидуално и трябва да следвате съветите на вашия лекар и да вземете предвид вашите лични обстоятелства.
-
Как се следи теглото по време на бременност?
-
Какви са обичайните симптоми на бременността?

... а тази сутрин се сабудих доста раничко, към 7:30 и сега кашлям от снощи и малко ме наболява коремчето но иначе съм добре... само за запека не знам аз си ходя нормално... е сега ходя по 1 път на ден а преди ходех по 2-3 пъти... така, че май и при мен има промяна 
Днес обаче не можеш да ме изкъртиш от кревата. Само ми се спи и...спя 
иначе няма с какво всичко ми опъва... няма да си купувам сега дрехи... чак януари месец Рожбето то Искам бебе ще идва към Бургас и ми снима няколко модела ( тя има магазин за бременни ) дънки и ще ми донесе да меря и тогава вече ще си взема
... а за запека до колкото знам не е хубаво да се напъваш защото все пак като напъваш дупето напъваш и при бебето... нали като раждат жените казват да напъват все едно акат
Поздравления на всички нови попълнения! Леки и безпроблемни бременеенета и сладки бебоци!