Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 9 тема

  • 39 411
  • 821
# 210
Хора, вие виждате ли нещо от новата черна Active парка?
Сигурна съм, че и кройка, и детайли са изпипани, ама нищо не успявам да различа аз🙄

Едит: дааа😍 това е елекът, който чаках! Сега остана само да не е в Bam bam цвят 😆
Виж целия пост
# 211
Чудех се между Trained Winner и шарения клин и поръчах trained, иначе чакам everyday блузата с мечките, розовия кроп топ, дългите Adore you пантолони и Feeling awesome блузката. Някой получил ли е някое от тези неща? Ако правите чат и аз бих искала да се включа.
Виж целия пост
# 212
Получих блузата с мечки и полото със сгрешената цена.Хубави са. За полото не знам дали ще го запазя,че принтът нещо не ми допада.Най-вероятно ще го пусна на 60лв да се възползва  някоя дама в ФБ ,ако не ще върна.
От новите неща поръчах шарения клин  и предполагам,че още вторник  ще е при мен.
Елекът не ми допада,много спестен материал,няма май  джобове и т.н.
Виж целия пост
# 213
Тези комплекти станаха във всички разцветки , само червено още няма .
Клина направо го разграбиха . Ще кажеш , че хората само от Алеса пазаруват .
Виж целия пост
# 214
А тази парка черната 249лв .. някой ако я вземе да показва.
Виж целия пост
# 215
Къде я виждате тази парка , аз защо не я виждам???


Иначе е много готин цвят е това бам бам...

Тези ,които искат да се включат в чата , моля да ми напишат ЛС как се пишат във ФБ, за да ги добавя .
Виж целия пост
# 216
Е там е, при новите неща, но много много не се вижда самият модел какъв е. Не бих я взела за тези пари де.
Виж целия пост
# 217
Е там е, при новите неща, но много много не се вижда самият модел какъв е. Не бих я взела за тези пари де.

Е търсих ама не го намирам!
Може ли линк ?
Виж целия пост
# 218
заповядай
https://alessa.bg/cheer-up-parka-cherna#current_category=new
Виж целия пост
# 219
Благодаря.
Аз го мислех за чанта, не знаех, че е парка...

Нищо особено не е и няма да топли според мен.
Виж целия пост
# 220
Мале, тия Trained winner клин и топ доста ми допадат, но ме е срам да се появя така във фитнеса Grinning смятам, че имам хубаво тяло, но се притеснявам така да ми се виждат телесата Grinning
Виж целия пост
# 221
Ами то е тип горнище.
Аз имам такава за около 50лв в червено от Турция, шушлякова с подплата, става за леко хладно време.
Благодаря.
Аз го мислех за чанта, не знаех, че е парка...

Нищо особено не е и няма да топли според мен.
Виж целия пост
# 222
Нищо не ме впечатлява от новите неща. Парката ми прилича на шлифер с колан, спортно горнище 200лв...Останалите в тоя принт ми се струва, че на живо няма да са им наситени цветовете.
Виж целия пост
# 223
Панталона с широкия крачол , дето му вдигнаха цената почти се е изчерпал , много е търсен .
Виж целия пост
# 224
Нищо не ме впечатлява от новите неща. Парката ми прилича на шлифер с колан, спортно горнище 200лв...Останалите в тоя принт ми се струва, че на живо няма да са им наситени цветовете.
Да, flair имат доста сходни и цветни екипчета, за по-малко пари. Не ми дават пари за реклама, просто такъв тип спортни дрехи има навсякъде, даже скоро гледах в My protein, имаше код за 40% отстъпка и имаше същите неща. Клинове, къси блузки с ръкав или без, горнища...нищо различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия