Нашите second hand находки - тема 46

  • 86 389
  • 755
# 465
Че то на Димо си му ичи, че от там се облича... ама без вкус Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Poppyflower, ти си ми грабнала от Мания онлайн, значи, пуловерът, който вече ми изглежда цвят пъпеш, а иначе беше обявен за розов. Дебнех го, да го взема и изчезна точно като се накумих да пусна поръчката. Честит да ти е, като гледам нямаше да ми стане Grinning
От много време не бях влизала в сайта, влязох точно за 5 минути, сложих в кошницата първите 3 неща, които ми харесаха, така набързо Grinning
Да, точно цвят пъпеш е.
Виж целия пост
# 467
Не знам в Б-я скрупули ли са,или откровена снобарщина и на някои ,им под нивото даже да се спомене ВУ.Виж ако е за бмв,тогава може.Селска чест.Тези магазини на запад са измислени,много,много отдавна.Западняците са много по-пестеливи и практични от нас.Преди доста години,когато приятелка ми спомена за такъв магазин в Канада,бях много учудена.В онези години и през ум не ми е минавало,че може да  има такъв официален бизнес.
Мисля,че е ставало дума в темата,колко световноизвестни личности са заявявали,че предимно от ВУ се обличат.В момента не си спомням имена,освен покойният създател на ИКЕА.Димо и аз съм го срещала често с жена му по шиковете.Преди доста години в "На кафе'' коментираха с Кремена Халваджан,че е болна на тема ву.Тя самата каза,че в първите години е купувала уникални неща.И не е било от безпаричие,вече си беше известна и заможна,а за тръпката.Един доста художник,също често го срещах в ''Шик-шик''.Винаги купуваше ризи.
И да се оплача за пореден път.Манията дето уж ще я правят до минералните чешми,хич не мърда.Вървеше ремонтна дейност по едно време и спря.
Виж целия пост
# 468
За мен най-запомнящо се остава, когато отидох в Аляска да работя. Там, в средата на градчето бяха сложили малка барака и в нея абсолютно безплатно хората оставяха ненужни дрехи и вещи и си взимаха например друго, което им трябва. Бараката се заключваше само от 11 вечерта до 6 сутринта, без останалото време беше без надзор и даже с буркан за дарение вътре.

За за срама е вярно, но откакто започнах да споделям на колежки, че само от ВУ се обличам и те се отпуснаха и започнаха да си признават една по една. Ако имаше от нови магазини хубави като качество дрехи бих плащала, но в моя град кашмир и коприна няма откъде да се намери ново. Само полиестер за съжаление.
Виж целия пост
# 469
Аз съм чувала за Англия,където били много популярни тези магазини,че ако сутрин рано е затворен,но искаш да оставиш нещо го правиш.Оставят пред магазина и никой не пипа и взима.Придобивка от вчера,на живо е по-красиво.Мекичко.
Виж целия пост
# 470
Чарити шопс има при нас. Постоянно нося дрехи там.
По пазарите има огромни сергии с дрехи ВУ. Обичам да ровя, но от години нямам никакво време да го правя. Мароканците, които държат сергиите, обикновено разделят нещата( якета, дънки, детско и пр), даже маса за кучешки дрешки има.
Виж целия пост
# 471
Аз съм чувала за магазините на комуните там.Казват от мебели,дрехи,чанти,обувки,стоки за бита,имало от всичко.Ако затръгвам някой ден натам ще потърся инфо.Имам голямо желание да видя поне един.
Виж целия пост
# 472
Днес взех едно подобно на това яке, на същата марка  Zizzi за 14.лв.

Zizzi и Yessica са ми любими, защото знам, че каквото и тяхно да пробвам ще ми стане. А и моделите им винаги ми харесват. Даже като видя блуза и ми хареса , съм почти сигурна че е на една от двете марки
Виж целия пост
# 473
Добър ден и аз от такъв charity магазин си купих ето тези обувки за 7 паунда,нови в магазина са били 90.Тук в Англия във всеки град има поне 3-4 такива,в нашия има за различни каузи -cancer research, British heart foundation,St.Elizabeth,Age UK и пр.
Много англичани пазаруват от там и не можеш да се разминеш,пък и града където живея се води posh




И моите



Плюс една нова блуза на Праймарк за 1 паунд



Хубав уикенд
Виж целия пост
# 474
За Варна ми е питането. Къде има разнообразие от ски костюми - панталони и яке?
Виж целия пост
# 475
Днешните две находки

Оригинален пуловер Pinko. Мек и топъл

И панталон висока талия с цепки на крачолите Zara

Виж целия пост
# 476
Честито! От кой магазин са тези находки?
Виж целия пост
# 477
Днес взех едно подобно на това яке, на същата марка  Zizzi за 14.лв.

Zizzi и Yessica са ми любими, защото знам, че каквото и тяхно да пробвам ще ми стане. А и моделите им винаги ми харесват. Даже като видя блуза и ми хареса , съм почти сигурна че е на една от двете марки

Zizzi е за едри жени, ако и от двете марки ти стават едни и същи номера е странно.
Виж целия пост
# 478
Честито! От кой магазин са тези находки?
4-ри сезона. Днес имаха ново зареждане
Имаше голямо разнообразие от маркови неща. Харесах си още поне няколко на Zara,Nike и др
Хубави са им нещата на зареждане. Харесвам ги. Преди това посетих Mania отново първи ден на зареждани - нищо не ме грабна. Различно е всеки път знам, но напоследък там нямам попадения
Виж целия пост
# 479
Честито! От кой магазин са тези находки?
4-ри сезона. Днес имаха ново зареждане
Имаше голямо разнообразие от маркови неща. Харесах си още поне няколко на Zara,Nike и др
Хубави са им нещата на зареждане. Харесвам ги. Преди това посетих Mania отново първи ден на зареждани - нищо не ме грабна. Различно е всеки път знам, но напоследък там нямам попадения
Къде има магазин 4- и Сезона
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия