Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 107
  • 917
# 360
Честита Нова Година на всички членове на групата. С пожелания за много здраве и нека новата година да донесе на всички така мечтаните рожби 🙏
Минавам да попитам на някоя от вас изписвали ли са от Мемориал вливки интралипид и правили ли сте ги там?
Виж целия пост
# 361
Здравейте , да попитам пациентките на д-р Тургут и д-р Башар , къде сте отсядали за по-дълъг престой .. Ще изкарам времето там сама и ми се иска да е на близо и сравнително безопасно.. та ..моля за препоръки . Благодаря предварително
Виж целия пост
# 362
Vital Hotel Fulya на 5 мин пеша от клиниката.
Виж целия пост
# 363
Ние си наемахме Airbnb, може да погледнете какво има свободно около кабинета на д-р Емре. Миналата година по това време имаше доста апартаменти за настаняване 😎

Здравейте , да попитам пациентките на д-р Тургут и д-р Башар , къде сте отсядали за по-дълъг престой .. Ще изкарам времето там сама и ми се иска да е на близо и сравнително безопасно.. та ..моля за препоръки . Благодаря предварително
Виж целия пост
# 364
Ние си наемахме Airbnb, може да погледнете какво има свободно около кабинета на д-р Емре. Миналата година по това време имаше доста апартаменти за настаняване 😎

Здравейте , да попитам пациентките на д-р Тургут и д-р Башар , къде сте отсядали за по-дълъг престой .. Ще изкарам времето там сама и ми се иска да е на близо и сравнително безопасно.. та ..моля за препоръки . Благодаря предварително


Може ли линк или име на някое проверено airbnb, благодаря.
На нас ще ни трябва с добър интернет, тъй като мъжа ми ще работи онлайн от там
Виж целия пост
# 365
Това air bnb е най-якото за цената си, в което съм била:
https://abnb.me/e/nUejsCiChwb
По-скоро е до Мемориал, но за хора с кола е супер.
Виж целия пост
# 366
Дами, имам нужда от съвет. Комуникацията ни с координаторите на Мемориал върви трудно. Виждам, че има други подобни коментари и затова си позволявам да помоля за съвет. Имахме неуспешен опит там, поискаха от мен допълнителни изледвания, които излязоха, изпратих ги. Няколко пъти писах да им напомня да ги покажат на докторите, но отговор все още не получавам. Наясно съм, че са много заети, не искам да досаждам,но просто се чудя колко настоятелна да съм и дали трябва постоянно да им напомням за себе си или те си знаят и в някакъв момент ще стигнат и до мен и ще ми отговорят. При вас как е било?  Иначе искаха да ходим за 2ри опит, но за мен това не е ок, предвид че още не са разгледали резултатите от изследванията. И в резултат на всичко това имам постоянното усещане, че нещо се пропуска и не се координира добре и не мога да се отърва от това усещане. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 367
Здравейте момичета, докладвам прясна информация от Мемориал- Елис вече не работи в болницата. На нейният номер вече ще отговаря Зейнеб- тя също говори български и е много любезна и внимателна.
Да, Зейнеб е много мила, беше с мен през голяма част от времето. Все още е нова и не е наясно с много неща, но се старае.
О да, специално ме предупреди, че са много натоварени и пациентите в процедура са им с приоритет при комуникация в уатсап- понякога може да се бавят с отговорите.


Момичета, почвам да се чудя дали докато сме тук, да не запиша и една консултация с проф Башар. Според вас ако днес се обадя или пиша, дали ще успеем да се вместим до петък-събота за една консултация?


Дами, имам нужда от съвет. Комуникацията ни с координаторите на Мемориал върви трудно. Виждам, че има други подобни коментари и затова си позволявам да помоля за съвет. Имахме неуспешен опит там, поискаха от мен допълнителни изледвания, които излязоха много отдавна, изпратих ги. Няколко пъти писах да им напомня да ги покажат на докторите, но отговор все още не получавам. Наясно съм, че са много заети, не искам да досаждам,но просто се чудя колко настоятелна да съм и дали трябва постоянно да им напомням за себе си или те си знаят и в някакъв момент ще стигнат и до мен и ще им отговорят. При вас как е било?  Иначе искаха да ходим за 2ри опит веднага, но за мен това не е ок, предвид че още не са разгледали резултатите от изследванията. И в резултат на всичко това имам постоянното усещане, че нещо се пропуска и не се координира добре и не мога да се отърва от това усещане.

Аз не съм била пациентка на Мемориал, но непрекъснато срещам лоши коментари за комуникацията... не знам как го определяте вие, но за мен това е много голяма част от общата картина.
Ние минахме през няколко клиники вече и не е като да нямам наблюдения, едната клиника я сменихме точно заради проблеми в комуникацията и усещане за леко претупване заради огромния обем от работа, който имат.
Правете консултации с други клиники, търсете друго мнение и не губете време когато нещо не е точно както ви се иска и усещате пропуски, уверявам ви, че не навсякъде е така.
 Успех ви пожелавам!
Виж целия пост
# 368
Здравейте, момичета. Моля за коментар, ако някоя е имала сходна ситуация. На 26.12 бяхме на преглед за 1 път в Мемориал. Всичко мина ОК. Имах светна снимка от БГ, но въпреки това ми искаха тамошна. Но можеха на следващия ден, а ние трябваше да се прибираме. Имам час за утре, оооообаче денс започна да ми идва (при мен първо е кафеникаво течение, което също ме затруднява как точно да броя дните) и веднага писах на координаторката. Оттам обаче настояват за цветна снимка, което означава, че ще изгубим този месец. Аз имам доста нисък АМХ, отделно от това си взех болничен, мъжът ми отпуск 1 месец, защото работи в чужбина....Та аз сега настоявам, щом всичко е наред с изследвания и преглед, да се "опъват" за снимката, ами да започнем със стимулацията, за да не губя ценно време (и възраст имам Simple Smile Дали ще влезнат в положение и как точно да постъпя?
Виж целия пост
# 369
Здравейте, момичета. Моля за коментар, ако някоя е имала сходна ситуация. На 26.12 бяхме на преглед за 1 път в Мемориал. Всичко мина ОК. Имах светна снимка от БГ, но въпреки това ми искаха тамошна. Но можеха на следващия ден, а ние трябваше да се прибираме. Имам час за утре, оооообаче денс започна да ми идва (при мен първо е кафеникаво течение, което също ме затруднява как точно да броя дните) и веднага писах на координаторката. Оттам обаче настояват за цветна снимка, което означава, че ще изгубим този месец. Аз имам доста нисък АМХ, отделно от това си взех болничен, мъжът ми отпуск 1 месец, защото работи в чужбина....Та аз сега настоявам, щом всичко е наред с изследвания и преглед, да се "опъват" за снимката, ами да започнем със стимулацията, за да не губя ценно време (и възраст имам Simple Smile Дали ще влезнат в положение и как точно да постъпя?
Каквото и да излезе на цветната, то се коригира след стимулация - с Лапаро или Хистеро. Там зависи какво излезе.
Единственото, на което може да повлияе цветната сега е решението - свеж или замръзен трансфер. Говорихте ли за това вече? Свеж или замръзен ти препоръчаха?
Ако ти направят стимулация и настояват за свеж трансфер и ако има неуточнен проблем с тръбите или матката, не е мн препоръчително.
От друга страна понякога избягват замръзен на жени с ИЯР, защото има малко ембриони и има по-голяма опасност да не изкарат до 5ти ден (до замръзяването) при малка първоначална бройка.
Общо взето щом настояват сега за цветна, предполагам очакват да се потвърди тяхно съмнение. Ако си решила да е там инвитрото, просто им звънни и ги попитай защо настояват. Предполагам имат добро обяснение за това. Сподели и своите притеснения и дано има консенсус накрая.
А може и да се окаже, че координаторките настояват, защото не са обсъдили конкретната ситуация с др.
Виж целия пост
# 370
Кажете, че цветната снимка ще е след пункция. Моята последна цветна снимка беше няколко часа след пункция, не усетих никаква болка дори. Настоявайте да си започнете сега
Виж целия пост
# 371
Уговорихме се да се пробваме утре за снимка, ако нпма "активно течение", както казаха те. И пристъпваме към стимулация. Аз имам цветна по принцип от март 2021, но юни 2021 имам лапаро на киста. Просто искали да видят в каква среда ще е трансфера живот и здраве. Това е обяснението. В крайна сметка думите на доктора са: "поемаме двустранно риска да действаме ако се наложи без цветна снимка, защото ние така не правим обикновено."

Дано всичко е наред и успеем утре да я направим.
Виж целия пост
# 372
Уговорихме се да се пробваме утре за снимка, ако нпма "активно течение", както казаха те. И пристъпваме към стимулация. Аз имам цветна по принцип от март 2021, но юни 2021 имам лапаро на киста. Просто искали да видят в каква среда ще е трансфера живот и здраве. Това е обяснението. В крайна сметка думите на доктора са: "поемаме двустранно риска да действаме ако се наложи без цветна снимка, защото ние така не правим обикновено."

Дано всичко е наред и успеем утре да я направим.
Успех!
Виж целия пост
# 373
Благодаря!
Виж целия пост
# 374
Rspen по въпроса с кафеникавото течение - питах и казаха, да си го броя от първия ден на нормалния цикъл.
Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия