Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 107
  • 917
# 375
Здравейте. Да имате представа коя е координаторката на Мемориал? Че имам един телефон, но не знам дали е актуален . Нито пък дали е същата мацка. Че май се сменят често
Виж целия пост
# 376
Тук може да видиш номерата на координаторките: https://bg-mam.ma/p/1490860/45683171
Дори и да не е там момичето, с което си комуникирала, номерът ще е в друг координатор.

Здравейте. Да имате представа коя е координаторката на Мемориал? Че имам един телефон, но не знам дали е актуален . Нито пък дали е същата мацка. Че май се сменят често
Виж целия пост
# 377
На мен при друг лекар ми искаха цветна снимка само след цикъл до 12-ти ден максимум. След това е късно.
Виж целия пост
# 378
Относно цветната снимка исках да добавя моя опит- аз имах цветна снимка преди стимулация, на която всичко беше идеално. Но започвайки стимулация се появиха множество полипи под влияние на приеманите хормони. Тоест за мен беше по- разумно да се направи след стимулациите, защото тогава фона е друг.
Виж целия пост
# 379
Момичета търсих овитрел 250 мкг в няколко аптеки, но без резултат 😔Само от Турция ли мога да си го купя? Споделете ако знаете къде се продава в БГ. Или ще ми се наложи пътуване до Турция 😔
Виж целия пост
# 380
Здравейте, момичета. Направих снимката и съм възхитена от отношение, начин на правене на процедурата, НИКАКВА болка..... Но бих искала да попитам може ли да ме упътите от къде и колко струва Oxotide
трябват ми 5 инжекции
и Ovitrelle 5 broia
Виж целия пост
# 381
Здравейте, момичета. Направих снимката и съм възхитена от отношение, начин на правене на процедурата, НИКАКВА болка..... Но бих искала да попитам може ли да ме упътите от къде и колко струва Oxotide
трябват ми 5 инжекции
и Ovitrelle 5 broia



Координаторките могат да ви ги поръчат и да ви ги доставят в болницата или хотела. По-добре си купете всички лекарства от Турция. Със 300 зора открих 1 бр Овитрел в една аптека в София
Виж целия пост
# 382
Здравейте, момичета. Направих снимката и съм възхитена от отношение, начин на правене на процедурата, НИКАКВА болка..... Но бих искала да попитам може ли да ме упътите от къде и колко струва Oxotide
трябват ми 5 инжекции
и Ovitrelle 5 broia
В понеделник купих овитрел за 366 лири. За oxitide не мога да ви кажа. Аз купувах цитротид преди 2 месеца от България и беше около 55 лв. инжекцията. Мисля, че и в Турция беше сходна цена, но след последното увеличение на лекарствата, вероятно не е с такава цена.
Виж целия пост
# 383
Здравейте, момичета. Направих снимката и съм възхитена от отношение, начин на правене на процедурата, НИКАКВА болка..... Но бих искала да попитам може ли да ме упътите от къде и колко струва Oxotide
трябват ми 5 инжекции
и Ovitrelle 5 broia
В понеделник купих овитрел за 366 лири. За oxitide не мога да ви кажа. Аз купувах цитротид преди 2 месеца от България и беше около 55 лв. инжекцията. Мисля, че и в Турция беше сходна цена, но след последното увеличение на лекарствата, вероятно не е с такава цена.
Здравейте, момичета. Направих снимката и съм възхитена от отношение, начин на правене на процедурата, НИКАКВА болка..... Но бих искала да попитам може ли да ме упътите от къде и колко струва Oxotide
трябват ми 5 инжекции
и Ovitrelle 5 broia
В понеделник купих овитрел за 366 лири. За oxitide не мога да ви кажа. Аз купувах цитротид преди 2 месеца от България и беше около 55 лв. инжекцията. Мисля, че и в Турция беше сходна цена, но след последното увеличение на лекарствата, вероятно не е с такава цена.


Здравейте,
На мен ми излиза цена на Цитротид в БГ 388лв/ бройката
Виж целия пост
# 384
В България Цитротид се продава в кутии по 7 инжекции. Тази цена 380 не е за един брой, а за цялата кутия със 7бр.
Виж целия пост
# 385
Здравейте момичета, има ли някоя от Варна, която скоро е закупувала citrotide да каже от къде?
Виж целия пост
# 386
В България Цитротид се продава в кутии по 7 инжекции. Тази цена 380 не е за един брой, а за цялата кутия със 7бр.


Благодаря много за инфото.
Виж целия пост
# 387
Погледнах си епикризата, д- р Иванов оперира по метода Пфаненщил. Което пак е разделяне на тъканите по тъп начин,като разрезът е ниско долу в окосмената част. Честно казано болка си има, то няма как да е операция и да няма болка, аз на този етап и ако бих могла да се върна бих пробвала естествено, защото след операцията и на следващия ден исках да умра. Съживих се едва на трети ден. Другото най- неприятно и адски болезнено нещо е, че акушерките на няколко пъти те натискат матката с пръсти,за да се свие- крещях и ревах от болка при този процесура. Хващах им ръцете, като защитна реакция, а те ме гледаха странно. Наистина с този си акъл сега,бих опитала естествено раждане.
Виж целия пост
# 388
Moмичета, здравейте. Не мога да намеря Цетротид, а ми трябва за утре спешно. От болницата ми бяха казали, че могат да го намерят, обаче сега казват, че го няма. В Бургас проверих във Фрамар, Софармаси, но без резултат. Моля за помощ...
Виж целия пост
# 389
Питай в Афия дали могат със заявка да ти осигурят.
Moмичета, здравейте. Не мога да намеря Цетротид, а ми трябва за утре спешно. От болницата ми бяха казали, че могат да го намерят, обаче сега казват, че го няма. В Бургас проверих във Фрамар, Софармаси, но без резултат. Моля за помощ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия