Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 111
  • 917
# 405
С тази диагноза единствено проф. Башар. В момента работи с д- р Емре.
Виж целия пост
# 406
Ние успяхме в Мемориал от първи трансфер с малко по-различна диагноза-тератазооспермия и леко завишен SDI,но всичко друго беше Ок. Проблемът беше, че ни загиват почти всички ембриони след 4 ден, въпреки че и кариотиоп пуснахме и беше Ок. Иначе и аз чета много добри отзиви за проф. Башар. На ваше място бих записала и на двете места час-и в Мемориал (там първия преглед е безплатен!) и при проф. Башар и д-р Тургут. Хем ще сравните мненията и предложения подход и ще си изберете къде да продължите. Успех!
Виж целия пост
# 407
Извинявам се ако ви се стори глупав въпроса в Мемориал изискват ли двойката да има брак?Благодаря
Виж целия пост
# 408
Извинявам се ако ви се стори глупав въпроса в Мемориал изискват ли двойката да има брак?Благодаря

Изискват преди започване на процедура. За преглед, може и не
Виж целия пост
# 409
Здравейте дами, на 5 януари ми беше кръвния тест който беше положителен Simple Smile на 23.01 ще съм при др Каврут за установяване на пулс. Но от вчера имам едно кафяво течение и съм адски много притеснена. Звъннах на Нигер за да я питам и тя ми каза, че е нормално и че това е имплатационно зацапване но не мога спра да го мисля. Дали да пътувам до Турция при това положение или да си лежа дайте съвет ако някой е бил с подобен случай.
Виж целия пост
# 410
Здравейте дами, на 5 януари ми беше кръвния тест който беше положителен Simple Smile на 23.01 ще съм при др Каврут за установяване на пулс. Но от вчера имам едно кафяво течение и съм адски много притеснена. Звъннах на Нигер за да я питам и тя ми каза, че е нормално и че това е имплатационно зацапване но не мога спра да го мисля. Дали да пътувам до Турция при това положение или да си лежа дайте съвет ако някой е бил с подобен случай.
Най-добре отиди на преглед. Защото и аз бях така. Може би 80% от кафевите течения не са плашещи. Аз бях от другите 20%.
Ако си от София особено и имаш достъп до добри лекари, не му мисли много.
Виж целия пост
# 411
И аз имах подобно зацапване при първия си трансфер. Беше около 10 дни след положителен тест (не помня точно), но тогава ходих на първи преглед в 6г.с и това беше преди това. Тогава доктора също ми каза, че е имплантационно кървене. Писала съм го и в старите теми и момичетата тук ми обясниха как това било невъзможно. Аз си вярвам обаче на доктора. Ето, че и от Турция го потвърждават. Не ти ли изписаха прогестерон? Не се притеснявай напълно е възможно. Все пак отиди на преглед за твое спокойствие, но едва ли ще видят нещо толкова рано.


Здравейте дами, на 5 януари ми беше кръвния тест който беше положителен Simple Smile на 23.01 ще съм при др Каврут за установяване на пулс. Но от вчера имам едно кафяво течение и съм адски много притеснена. Звъннах на Нигер за да я питам и тя ми каза, че е нормално и че това е имплатационно зацапване но не мога спра да го мисля. Дали да пътувам до Турция при това положение или да си лежа дайте съвет ако някой е бил с подобен случай.
Виж целия пост
# 412
Аз получих кафяво зацапване на 7 ден след трансфера и се оказа точно имплантационно. Спря в рамките на деня. Като гледам и при вас е точно на 7-8 ден, така че е абсолютно възможно да е това.
Виж целия пост
# 413
Здравейте,
И аз разбрах наскоро, че е добре да се ходи. Вчера бях на образна диагностика и гледаха всички органи. При което докторката видя възел в щитовидната жлеза, който каза, че трябва да следя при ендокринолог. Сега се опитвам да запиша час при добър такъв във Варна, тъй като чакам цикъл за подготовка за ЗЕТ и бих искала да разбера дали може да повлия по някакъв начин този възел. Каза също, че имам и кистички в гърдите, но не били притеснителни. Не знам дали е в следствие на стимулациите. Имам 3 миналата година.
Докторката каза, че хормоните няма как да причинят рак, но ако има някакво образувание, то ще се развие много бързо от стимулацията. Затова е добре да се ходи на 6 месеца и преди стимулация.
Здравейте,
На 30г съм. Имам 5-6 стимулации. И не съм  ходила за преглед на гърдите. В един форум прочетох, че трябвало да се ходи. Вие ходите ли на преглед на гърдите.
Виж целия пост
# 414
Много благодаря дами днес бях на преглед казаха, че се вижда една малка точица което е плодния сак но е било още рано да се види бебето и да се чуе пулс. Не ми спря това зацапване и съм много притеснена не е много но все още имам. Др Кабрут и Нигер ми се обадиха и ми обясниха че в самото начало е нормално да има това зацапване страшно е като е чиста кръв. Казаха ми да си прилагам пролутон депот през 3 дена и да спра аспирина. Дано всичко е наред, че незнам как ще преживея ако се получи нещо лошо.
Виж целия пост
# 415
Много благодаря дами днес бях на преглед казаха, че се вижда една малка точица което е плодния сак но е било още рано да се види бебето и да се чуе пулс. Не ми спря това зацапване и съм много притеснена не е много но все още имам. Др Кабрут и Нигер ми се обадиха и ми обясниха че в самото начало е нормално да има това зацапване страшно е като е чиста кръв. Казаха ми да си прилагам пролутон депот през 3 дена и да спра аспирина. Дано всичко е наред, че незнам как ще преживея ако се получи нещо лошо.

Всичко ще бъде наред, опитай се да се отпуснеш, нагласи се позитивно, мисли си хубави неща 🌞
Виж целия пост
# 416
Здравейте,изчетох двете последни те и и пак имам въпроси.
Предстои ми лапароскопия тук затова искам преди това да направя ЦС там и консултация с доктор.Приблизително колко време напред се дава час и какво е това условие за брак,което сега прочетох.
Ние също сме с мъжки фактор с астенозоноспермия.Към д-р Башар ли ме насочвате.
Мислехме да направим един опит тук и чак тогава да се насочим към Турция,но бих искала мнение преди операцията,а и виждам,че тук сте много доволни от ЦС там.
Бих искала да попитам при тези на които им излезе запушена едната тръба как процедираха след това там?
Благодаря много на всички🌺
Виж целия пост
# 417
Здравейте,изчетох двете последни те и и пак имам въпроси.
Предстои ми лапароскопия тук затова искам преди това да направя ЦС там и консултация с доктор.Приблизително колко време напред се дава час и какво е това условие за брак,което сега прочетох.
Ние също сме с мъжки фактор с астенозоноспермия.Към д-р Башар ли ме насочвате.
Мислехме да направим един опит тук и чак тогава да се насочим към Турция,но бих искала мнение преди операцията,а и виждам,че тук сте много доволни от ЦС там.
Бих искала да попитам при тези на които им излезе запушена едната тръба как процедираха след това там?
Благодаря много на всички🌺

Здравейте,
Аз бих ви посъветвала въобще да не правите нищо в БГ и да не си губите парите, времето и нервите тук.
Да, за мъжки фактор всички препоръчват проф. Башар, включително и аз. Той работи заедно с д-р Тургут. Когато аз и ММ ги посещавахме - април 2022г. имаше изискаване за сключен брак.
Аз имам запушена една тръба, която се установи при фенестрация преди 3 години. При ин витро процедура това няма значение, защото имате трансфер.
Пожелавам ви успех!
Виж целия пост
# 418
Здравейте! Може ли да ми дадете информация към коя клиника да се насоча с ПКЯ и ИР? Нямаме мъжки фактор, проблемът е изцяло в мен. Имам 2 неуспешни трансфера в Надежда и имам още замразени ембриони, на които не е правен ПИД. След късна загуба съм, имам няколко операции на матката. Иска ми се да направя консултация в Турция и евентуално и процедура там, но не знам към кого да се насоча. Чета много добри отзиви за доктор Тургут. Ще съм благодарна на всякаква насочваща информация.
Виж целия пост
# 419
Koteshki Lapi,много ти благодаря,има ли места,където не е необходим брак?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия