Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 107
  • 917
# 390
Moмичета, здравейте. Не мога да намеря Цетротид, а ми трябва за утре спешно. От болницата ми бяха казали, че могат да го намерят, обаче сега казват, че го няма. В Бургас проверих във Фрамар, Софармаси, но без резултат. Моля за помощ...
Пиши във Фейсбук групите, там има повече платформа и обикновено се намира.. Ако не, звъни по големите аптеки и дано изскочи от някъде. В аптеките до ин витро клиниките има. В Стара Загора аз намерих, когато ми трябваше в аптека ЦИТО, пробвай да звъннеш там и ако има да ти запазят.
Виж целия пост
# 391
Момичета търсих овитрел 250 мкг в няколко аптеки, но без резултат 😔Само от Турция ли мога да си го купя? Споделете ако знаете къде се продава в БГ. Или ще ми се наложи пътуване до Турция 😔
Здравейте, помолете някой от момичетата в тази група или във фейсбук, които сега са в Турция и им предстои прибиране да ви закупят и да ви донесат овитрел.
Виж целия пост
# 392
Позвънете на повече аптеки в София, Стара Загора, Пловдив... Моя близка го търси по Коледа и намери в една аптека в Пловдив. В Стара Загора аптека ЦИТО зарежда лекарства за ин витро, аз оттам си намерих Цитротид, когато никъде нямаше, в Пловдив мисля, че аптека някъде до Селена.
Виж целия пост
# 393
Благодаря 😀 Намерих 1бр овитрел в аптека фрамар
Виж целия пост
# 394
Момичета  гледам , че масово търсите Цетротид и овитрел , може ли малко инфо в кой етап от процедурата ви го изписват и не е ли включено всичко в пакетната цена ?
Виж целия пост
# 395
Момичета , понеже ми предстои инвитро и гледам , че масово търсите Цетротид и овитрел , може ли малко инфо в кой етап от процедурата ви го изписват и не е ли включено всичко в пакетната цена ?
Лекарствата не са включени в пакетната цена. Цетротид на мен ми изписваха в последните около 4-5 дни от стимулацията. При всеки може да е различно според растежа на фоликулите, а съм чувала, че при някои се дават някакви хапчета. Овитрел е 36часа преди пункция, тоест последната инжекция след приключване на стимулацията. Поне преди няколко месеца, нямаше проблем с намирането на Овитрел в Турция, но сега не знам как е ситуацията.
Виж целия пост
# 396
А не ви ли казват предварително какво ще трябва , за да си го купите от Турция и да не се измъчвате в Бг ?
Виж целия пост
# 397
Обикновено на първия преглед от стимулацията казват какво ще трябва и дават рецепта. Това е в Мемориал. Но Цетротид в Турция май вече няма и затова предупреждават да търсим от България. Аз последния път като бях през октомври, координаторките ми съдействаха и намерихме Цетротид в Турция, но сега чувам, че е станало съвсем трудно. Иначе, като цяло на мен винаги са ми съдействали координаторките и дори в болницата са ми носили лекарствата. Някои момичета търсят Овитрел в БГ, когато са ЗЕТ и не са пътували за прегледите до Турция.
А не ви ли казват предварително какво ще трябва , за да си го купите от Турция и да не се измъчвате в Бг ?
Виж целия пост
# 398
Здравейте,
На 30г съм. Имам 5-6 стимулации. И не съм  ходила за преглед на гърдите. В един форум прочетох, че трябвало да се ходи. Вие ходите ли на преглед на гърдите.
Виж целия пост
# 399
Аз имам две симулации, не съм ходила, но звучи логично. След прием на толкова много хормонални препарати, някои от които като Естрофем, на които конкретно си пише, че повишава риска от рак на гърдата, е добре да си направите профилактично един мамографски преглед. Аз сега съм бременна, но живот и здраве, след като родя и спра да кърмя също мисля да си направя.
Виж целия пост
# 400
Здравейте,
На 30г съм. Имам 5-6 стимулации. И не съм  ходила за преглед на гърдите. В един форум прочетох, че трябвало да се ходи. Вие ходите ли на преглед на гърдите.

Да, аз по принцип ходя всяка година на ехограф и други.
Виж целия пост
# 401
Привет, докато бях пациенткана д-р Станулов едно от нещата, които искаше тогава при стартиране беше преглед на гърдите.
По спомен да се види за злокачествени образувания.
Тъй като имаше съмнение при мен, се наложи да направя биопсия. Всичко беше наред. Чак след това преминахме към стимулация.
Беше ми казал профилактично да ходя на прегледи, тъй като от стимулациите е възможно да има промени и е желателно да се проверяваме.
Успех!

Здравейте,
На 30г съм. Имам 5-6 стимулации. И не съм  ходила за преглед на гърдите. В един форум прочетох, че трябвало да се ходи. Вие ходите ли на преглед на гърдите.
Виж целия пост
# 402
Аз получих доста кисти на гърдите от стимулациите. Открих ги случайно на профилактичен преглед от фирмата. От тогава ги следих периодично, докато траят всички опити. Задължително вървете на преглед. Кистите не са опасни обикновено, но е важно да се следят, за да не се появи някоя с различна структура.

Здравейте,
На 30г съм. Имам 5-6 стимулации. И не съм  ходила за преглед на гърдите. В един форум прочетох, че трябвало да се ходи. Вие ходите ли на преглед на гърдите.
Виж целия пост
# 403
Отдавна ви чета и ако някой ми беше казал, че ще стигна до тук нямаше да му повярвам мислейки, че вс е наред при нас, уви не е така. М е с азоспермия необструктивна /поне заключението на бг лекари е такова/ Изследвали сме всичко възможно хормони, генетични изследвания, микроделеции-благодарение на всички вас, които пишете тук се пообразовах за някои неща искрено благодаря за вашите мнения и коментари, та всичко с изследванията е наред и в норма. Насочили сме се към Турция за ин витро процедура, но се колебаем между Бахчеджи и Мемориал е ли възможно да ни посъветвате коя болница е по-добра в разрешаване проблема с азоспермията/очевидно неизяснен стерилитет при М/. Предварително ви благодаря за мнението.
Виж целия пост
# 404
Отдавна ви чета и ако някой ми беше казал, че ще стигна до тук нямаше да му повярвам мислейки, че вс е наред при нас, уви не е така. М е с азоспермия необструктивна /поне заключението на бг лекари е такова/ Изследвали сме всичко възможно хормони, генетични изследвания, микроделеции-благодарение на всички вас, които пишете тук се пообразовах за някои неща искрено благодаря за вашите мнения и коментари, та всичко с изследванията е наред и в норма. Насочили сме се към Турция за ин витро процедура, но се колебаем между Бахчеджи и Мемориал е ли възможно да ни посъветвате коя болница е по-добра в разрешаване проблема с азоспермията/очевидно неизяснен стерилитет при М/. Предварително ви благодаря за мнението.
С тази диагноза успяхме в Мемориал. Проф. Башар тогава работеше там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия