Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 109
  • 917
# 435
Благодаря ти Smile_22Ние също бяхме в АМ, но не се получи, но то при мен бяха и само три яйцеклетките, поради ИЯР.И при нас приложиха микро-чип, обаче това Пиезо електрик го чувам за първи път.
Обясниха ли ви ли някакви по-конкретно детайли - какво реално представлява тази процедура?

Здравейте, да. Нас ни посъветваха да приложим Микро чип за отсяване на най- качествените човечета и Пиезо електрик, което е иновативен метод, чрез който спомагат допълнително за оплождането на яйцеклетката.

Smile _22,  можеш ли да споделиш какви допълнителни методи са ви предложили-за увеличаване на шанса.
Виж целия пост
# 436
Съжалявам, че не се е получило. Да, обясниха ни. Това е нов метод, чрез който по време на оплождането на яйцеклетката със сперматозоида една машина с изключително тънка и прецизна игла пускат ток в яйцеклетката и по този начин се увеличава шанса яйцеклетката да бъде оплодена. Този ток допълнително спомага за нейното оплождане.
Благодаря ти Smile_22Ние също бяхме в АМ, но не се получи, но то при мен бяха и само три яйцеклетките, поради ИЯР.И при нас приложиха микро-чип, обаче това Пиезо електрик го чувам за първи път.
Обясниха ли ви ли някакви по-конкретно детайли - какво реално представлява тази процедура?

Здравейте, да. Нас ни посъветваха да приложим Микро чип за отсяване на най- качествените човечета и Пиезо електрик, което е иновативен метод, чрез който спомагат допълнително за оплождането на яйцеклетката.

Smile _22,  можеш ли да споделиш какви допълнителни методи са ви предложили-за увеличаване на шанса.
Виж целия пост
# 437
Момичета, някой може ли да ми каже каква е цената на нощувката в хотел Elm. Закуската включена ли е в нея. И има ли паркинг.

Благодаря ви.
Виж целия пост
# 438
Цената не знам каква е в момента. Има паркинг, в съседната сграда, не се плаща допълнително. Миналата година резервирахме през Booking, имаше цена със и без закуска. Ние избрахме със и останахме доволни, доста неща имаше.
Момичета, някой може ли да ми каже каква е цената на нощувката в хотел Elm. Закуската включена ли е в нея. И има ли паркинг.

Благодаря ви.
Виж целия пост
# 439
Момичета,бях чела за условията да си там с куче,но сега не ги откривам.Може ли някой да сподели какви документи трябваше да извадя🐶
Виж целия пост
# 440
Момичета, някой може ли да ми каже каква е цената на нощувката в хотел Elm. Закуската включена ли е в нея. И има ли паркинг.

Благодаря ви.
70 евро платихме за нощувка със закуска миналата седмица.
Виж целия пост
# 441
Момичета,бях чела за условията да си там с куче,но сега не ги откривам.Може ли някой да сподели какви документи трябваше да извадя🐶


Не се сещам за конкретни условия, но можете да проверите какво са условията да изведете животното от зоната на ЕС… свят ще ви се завие
Виж целия пост
# 442
Здравейте,имам един неуспешен опит в Надежда края на миналата година,обмислям да не се връщам там,но не знам на къде да поема..замислям се сериозно за Турция-Мемориал примерно. С много нисък АМХ съм,почти на 40год,на силна стимулация не реагирам,а на естествен цикъл от 4 пункции(бяхме по Фонда) извадихме само 1 яйцелкетка..първите две пункции беше празен фоликула,а четвъртата беше презряла яйцеклетката. Не съм ходила все още на коментар след неуспеха,но според мен док. ще каже ДЯ. Чудя се за Турция с това мое положение дали ще могат да направят нещо..Там само на стимулация ли действат,аз както не реагирам..? Има ли някоя от вас да е пробвала там с подобно на моето положение? Моля за съвети Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Здравейте,имам един неуспешен опит в Надежда края на миналата година,обмислям да не се връщам там,но не знам на къде да поема..замислям се сериозно за Турция-Мемориал примерно. С много нисък АМХ съм,почти на 40год,на силна стимулация не реагирам,а на естествен цикъл от 4 пункции(бяхме по Фонда) извадихме само 1 яйцелкетка..първите две пункции беше празен фоликула,а четвъртата беше презряла яйцеклетката. Не съм ходила все още на коментар след неуспеха,но според мен док. ще каже ДЯ. Чудя се за Турция с това мое положение дали ще могат да направят нещо..Там само на стимулация ли действат,аз както не реагирам..? Има ли някоя от вас да е пробвала там с подобно на моето положение? Моля за съвети Simple Smile
Според мен, нищо не пречи да пробвате поне консултация да направите. Стимулациите там са доста прецизирани и има доста двойки, които според лекарите в бг са безнадеждни случаи, а в Турция успяват, че някои даже и от първи опит. Систематизирайте си всички опити, хормони, изследвания, резултати и ако решите направете една консултация с турска клиника. В Мемориал първичния преглед е безплатен така или иначе.
Виж целия пост
# 444
Да,мисля живот и здраве поне една консултация да направим,но все пак ще се радвам някой тук да сподели подобна история Simple Smile Все още проучвам нещата и чета като цяло за турските клиники
Виж целия пост
# 445
Бих те посъветвала поне в 2 клиники да направиш консултация и да чуеш какъв ще е подхода им по вашия случай. И след това да вземеш решение. Още повече, че си по-специфичен случай след като не реагираш на стимулация и така ще видиш кой какво предлага като решение. Може да си го организираш в едно пътуване до Турция.
Иначе, дано някое момиче с подобен опит да сподели мнение.
Да,мисля живот и здраве поне една консултация да направим,но все пак ще се радвам някой тук да сподели подобна история Simple Smile Все още проучвам нещата и чета като цяло за турските клиники
Виж целия пост
# 446
Здравейте,имам един неуспешен опит в Надежда края на миналата година,обмислям да не се връщам там,но не знам на къде да поема..замислям се сериозно за Турция-Мемориал примерно. С много нисък АМХ съм,почти на 40год,на силна стимулация не реагирам,а на естествен цикъл от 4 пункции(бяхме по Фонда) извадихме само 1 яйцелкетка..първите две пункции беше празен фоликула,а четвъртата беше презряла яйцеклетката. Не съм ходила все още на коментар след неуспеха,но според мен док. ще каже ДЯ. Чудя се за Турция с това мое положение дали ще могат да направят нещо..Там само на стимулация ли действат,аз както не реагирам..? Има ли някоя от вас да е пробвала там с подобно на моето положение? Моля за съвети Simple Smile

В Надежда  имам две силни стимулации. При едната 8 фуликула тръгнаха, 1 яйцеклетка извадиха. Втората от 6 , пак 1 яйцеклетка, другите били празни. След това само на ЕЦ и замръзяване на Е на ден 3.
В Мемориал 2 стимулации и дозата ми се менеше често. Първият път от 5 , 3 яйцеклетки се оплодиха, но ембрионите спряха на 5 ден (за лошия резултат обвиниха 3 месечен прием на Регулон). Втора стимулация 5 яйцеклетки, 3 оплодени и 2 ембриона замръзени след ПИД.
АМХ началото на януари миналата година ми беше 0.4. Възрастта ми е 34
Виж целия пост
# 447
Здравейте, забелязвам, че в Турските клиники предлагат плазмотерапия за подмладяване на яйцеклетките за жени с нисък АМХ. Нямам представа дали тази терапия помага, просто виждам, че я предлагат като услуга. Ако не сте чела книгата "Всичко започва с яйцето", горещо я препоръчвам, там има много имформация как за 3 месеца да подобрите АМХ, подкрепена с научни данни. Нищо не пречи да опитате. Моя случай е различен от Вашия, затова не смея да давам съвети, но правилно са Ви препоръчали да направите консултация в няколко клиники, да ги разпитате хубаво, да си усетите хората и сами да прецените къде бихте искали да продължите. Питайте хубаво и за подходи и за цени, за да сте наясно с всичко от до.
Здравейте,имам един неуспешен опит в Надежда края на миналата година,обмислям да не се връщам там,но не знам на къде да поема..замислям се сериозно за Турция-Мемориал примерно. С много нисък АМХ съм,почти на 40год,на силна стимулация не реагирам,а на естествен цикъл от 4 пункции(бяхме по Фонда) извадихме само 1 яйцелкетка..първите две пункции беше празен фоликула,а четвъртата беше презряла яйцеклетката. Не съм ходила все още на коментар след неуспеха,но според мен док. ще каже ДЯ. Чудя се за Турция с това мое положение дали ще могат да направят нещо..Там само на стимулация ли действат,аз както не реагирам..? Има ли някоя от вас да е пробвала там с подобно на моето положение? Моля за съвети Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Здравейте, имам нужда до четвъртък от 1бр . G0nal F 450. (Г0нал Ф)Как мога да си я набавя или намеря, че е спешно
Виж целия пост
# 449
Здравейте,имам един неуспешен опит в Надежда края на миналата година,обмислям да не се връщам там,но не знам на къде да поема..замислям се сериозно за Турция-Мемориал примерно. С много нисък АМХ съм,почти на 40год,на силна стимулация не реагирам,а на естествен цикъл от 4 пункции(бяхме по Фонда) извадихме само 1 яйцелкетка..първите две пункции беше празен фоликула,а четвъртата беше презряла яйцеклетката. Не съм ходила все още на коментар след неуспеха,но според мен док. ще каже ДЯ. Чудя се за Турция с това мое положение дали ще могат да направят нещо..Там само на стимулация ли действат,аз както не реагирам..? Има ли някоя от вас да е пробвала там с подобно на моето положение? Моля за съвети Simple Smile
Здравейте, не е гаранция, че не реагирате добре на стимулация, може причината да е друга. Аз в бг имах една стимулация с 5 фоликула излезе една яйцеклетка и ми казаха, че не реагирам добре. Бях с АМХ 0.790. След този опит АМХ то ми падна 0.290 казаха ми няма да стане донорска, аз се заинатих пих едни витамини Опти Ова 2 месеца, промених си диетата, започнах да тренирам, не съм била пълна но все пак за тонус и знраве и АМХ ми се вдигна 1,450. Дойдох в Турция след 3 месеца и от 4 по-големи ф и 1 по-малък успяха да извадят 5 зрели яйцеклетки, дозите ми бяха много по-малки от в бг и се промепяха често. Изумена съм от тяхната прецизност и отношение. Оплодиха се 3, чагаме ги дай Боже! Не се замисляйте, оставяйте ги тези в БГ и си направете поне преглед както са казали и другите момичета. Просто всичко тук е на различно ниво, обятняват, аз съм напълно спокойна, много са внимателни и изобщо много точни и съпричастни. Нищо общо с нашите си доктори или поне тези, на които аз попаднах. Успех. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия