Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 109
  • 917
# 540
Не виждам как може да знаем дали са най-добрите. Просто четем отзиви от други, които са минали по нашия път, избираме няколко клиники за първи преглед и решаваме в коя да започнем. Сигурно има добри и без преводачи. Просто за тях има по-малко отзиви. Моите впечатления са, че на рецепциите не говорят английски. Но, предполагам, че ако приемат международни пациенти, сигурно имат координатор с английски поне, който да съдейства.
А по какво съдите, че коментираните клиники и доктори тук в темата са най-добрите в Турция? Напоследък ме 'зарибяват' от други: една с преводачка и една друга с дама на английски, след това ми изпрати и имейл на английски. В такъв случай очаквам, че комуникацията ще е на английски. Поне не ми спомена нищо за преводач. Дали са читави тези клиники...? "🤔
Виж целия пост
# 541
А по какво съдите, че коментираните клиники и доктори тук в темата са най-добрите в Турция? Напоследък ме 'зарибяват' от други: една с преводачка и една друга с дама на английски, след това ми изпрати и имейл на английски. В такъв случай очаквам, че комуникацията ще е на английски. Поне не ми спомена нищо за преводач. Дали са читави тези клиники...? "🤔
Аз пускам в гугъл и после с гугъл преводач, има мнения.
Виж целия пост
# 542
Здравейте момичета, имате ли препоръки за приличен хотел за една нощувка в близост до Мемориал? Може и на лични да не спамим тук. Благодаря ви🌸
Хотел Елм. Бяхме там преди едва седмица 70 евро на вечер.
Виж целия пост
# 543
Има ли някой опит с клиниките без преводачи и дали те са по-лоши от клиниките с преводачи? В крайна сметка, нямам нужда поне аз да ми превеждат от английски, а почти всички доктори имат научни публикации на английски.

Та, някой има ли опит?
Доктор Тургут свободно говори английски език.
Според мен езикът не е базата, на която може да се определи дали едно място за инвитро е по- добро от друго. Просто клиниките, които са осигурили превод на български в голяма си част работят с български пациенти, които не говорят турски/ английски и това е част от обслужването. Например при доктор Тургут има преводачи не само за българи, но и за руснаци.
Виж целия пост
# 544
Аз лично съм говорила с проф. Тараш на английски. Тогава преводачката много ме беше изнервила /още не беше Нели/ и направо си проведох разговора директно с него. Също д-р Игит си говореше свободно английски. И с други съм говорила, но нямам спомен кои, даже като ми изписваха лекарствата за стимулация и ми предлагаха някакви неща си говорих директно с тях, защото тогава беше първата седмица на Нели  и не беше много навътре с нещата. Виж рецепцията беше пълна трагедия. Думиииичка не знаеха. Даже името ми, което е Мария, не можеха да произнесат и веднъж се забавих да вляза с час, защото не бях разбрала, че викат мен 😂
Виж целия пост
# 545
Здравейте момичета, имате ли препоръки за приличен хотел за една нощувка в близост до Мемориал? Може и на лични да не спамим тук. Благодаря ви🌸
Ibis Styles Bomonti много приличен на добра цена и на пешеходно разстояние от мемориал- има лек баир нагоре към болницата обаче, преценете дали ще ви е ок. Ние останахме доволни, стаята ни беше голяма, леглата бяха удобни и беше тихо. Хотела има и безплатен подземен паркинг.
Виж целия пост
# 546
Деня преди трансфера имаше ли преглед ? Че ще се подготвям пак в София ама нещо не помня баш за транфера ли отивах направо или имахме преглед деня преди това
Виж целия пост
# 547
Здравей,
Не зная дали има преглед, но на нас ни обясниха, че искат да сме един ден преди трансфера в Истанбул. Предполагам, че ще има преглед или ще трябва да се пускат изследвания.
Деня преди трансфера имаше ли преглед ? Че ще се подготвям пак в София ама нещо не помня баш за транфера ли отивах направо или имахме преглед деня преди това
Виж целия пост
# 548
И нас ни извикаха един ден преди трансфера за да си направим тест за Коронавирус, не сме имали преглед или други иследвания
Деня преди трансфера имаше ли преглед ? Че ще се подготвям пак в София ама нещо не помня баш за транфера ли отивах направо или имахме преглед деня преди това
Виж целия пост
# 549
Аз попитах дали може да приложа резултат от тест за Ковид направен в Бг и отидох в деня на трансфера 🙂

Деня преди трансфера имаше ли преглед ? Че ще се подготвям пак в София ама нещо не помня баш за транфера ли отивах направо или имахме преглед деня преди това
Виж целия пост
# 550
Здравейте момичета, отново имам нужда от Вашата помощ. Предстои ми ЗЕТ,а цикъла малко ме изненада като подрани  и се пада втори ден да  е тази неделя.Къде в неделя бих могла да измеря лигавица и фоликули в Пловдив или Стара Загора?
Виж целия пост
# 551
Здравейте момичета, отново имам нужда от Вашата помощ. Предстои ми ЗЕТ,а цикъла малко ме изненада като подрани  и се пада втори ден да  е тази неделя.Къде в неделя бих могла да измеря лигавица и фоликули в Пловдив или Стара Загора?
В Пловдив в болница Селена със сигурност има репродуктивен специалист в неделя. Трябва да се отиде не по-късно от 8 сутринта, според мен.
Виж целия пост
# 552
Мен ме извикаха на преглед там 5 дни преди трансфера, преди това от тук пусках изследвания - за Хив и т.н, там ми взеха кръв за прогестерон, добавиха медикаменти към лечението. И след 5 дни направиха трансфера, без да са ме преглеждали в същия ден.

Деня преди трансфера имаше ли преглед ? Че ще се подготвям пак в София ама нещо не помня баш за транфера ли отивах направо или имахме преглед деня преди това
Виж целия пост
# 553
още ли искат ковид тестове бе , уф 😀
Виж целия пост
# 554
още ли искат ковид тестове бе , уф 😀
Важното е едни пари да се въртят. 😂
Вече е пълен цирк с тия  ПСР тестове в Истанбул. Половината клиники в Турция не искат, а другата искат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия