Клиники в Истанбул - тема 16

  • 78 109
  • 917
# 510
ходите на 2 ри ден , след това те ви казват кога , при мен бяхма много чести , в началото през 2 дена някъде , после ептен всеки ден даже имаше.Трансфера е горе долу когато е овулацията ( не в деня ) но тогава . Реално се чака да озрее фоликула до стадий в който озрява за овулация , след това се блокира за да не настъпи овулация и се прави трансфер , все едно сте имала овулация правила сте кекс и сте забременяла , ако ембриона е 3 дневен значи 3 дни след овулация все едно ако 5 дневен то 5 дена 😀нещо такова

Интересно, в Турция викат през ден и почти всеки ден, а в България - мен лично, през седмица 😭
Не е чак генерално за Турция.
Аз имам друг опит с трансфер на стимулиран цикъл при др Тургут.
Ходих общо 1 път на преглед - на ден 14 от цикъла. Трансферът беше на ден 20 и самият трансфер си беше успешен, но бременността приключи в ранна седмица.
Всъщност много зависи, дали ще ви правят ЗЕТ трансфер на естествен или стимулиран цикъл.
Ако е на естесвен, навсякъде прегледите са много чести.
В България съм чувала, че ЗЕТът е само на стимулиран.

ЕЦ 😭
Виж целия пост
# 511
Моята снимка е нормална и може да правим трансфер. Въпроса е обаче че сега ми цапа още от снимката и не знам дали с идвашия цикл ще е ок. Може ли някой да ми каже как и къде се поставям инжеквиите прогестан понеже предния път бях само на кринон а той път и тва и онова 😀И да ми напомняте къде и как се биеше овитрела ( като клексан ли беше )
Виж целия пост
# 512
Моята снимка е нормална и може да правим трансфер. Въпроса е обаче че сега ми цапа още от снимката и не знам дали с идвашия цикл ще е ок. Може ли някой да ми каже как и къде се поставям инжеквиите прогестан понеже предния път бях само на кринон а той път и тва и онова 😀И да ми напомняте къде и как се биеше овитрела ( като клексан ли беше )
Аз клексан не съм си поставяла, но овитрелът е готова писалка и се поставя в корема.
Прогестан 50 е мускулна, прогестан декс е подкожна в корема
Виж целия пост
# 513
Овитрелът се поставя като Гонал, на 2 пръста встрани от пъпа, хващаш тлъстинка Wink
Виж целия пост
# 514
Здравейте Simple Smile Предполагам знаете, но в Турция има голям недостиг на Cetrotide отново и координаторките на Мемориал ме помолиха да си нося за следващата стимулация. Та - минавам само да кажа, ако някой търси и е във Варна, че в Аптека Манолова имат налично за поръчка, вчера си поръчах, днес ще дойде, ще споделя каква е цената на цялата кутия от 7 бройки като ги взема. Хубав ден !

375лв беше за 10 инжекции Simple Smile
Виж целия пост
# 515
И тя ли се слага като овитрела ? Декс са ми изписали гледам
Моята снимка е нормална и може да правим трансфер. Въпроса е обаче че сега ми цапа още от снимката и не знам дали с идвашия цикл ще е ок. Може ли някой да ми каже как и къде се поставям инжеквиите прогестан понеже предния път бях само на кринон а той път и тва и онова 😀И да ми напомняте къде и как се биеше овитрела ( като клексан ли беше )
Аз клексан не съм си поставяла, но овитрелът е готова писалка и се поставя в корема.
Прогестан 50 е мускулна, прогестан декс е подкожна в корема

Виж целия пост
# 516
Здравейте ,момичета март месец имаме записан час в Мемориал .Малко се притеснявам за цветната снимка,защото не съм с перфектен английски ,дали има представител от болницата който говори български и те придружава ?.Цветната снимка ще я правим в Екомар .Ако някой се интересува цената е 2200 турски лири .Може да се плаща с карта .
Виж целия пост
# 517
И тя ли се слага като овитрела ? Декс са ми изписали гледам
Моята снимка е нормална и може да правим трансфер. Въпроса е обаче че сега ми цапа още от снимката и не знам дали с идвашия цикл ще е ок. Може ли някой да ми каже как и къде се поставям инжеквиите прогестан понеже предния път бях само на кринон а той път и тва и онова 😀И да ми напомняте къде и как се биеше овитрела ( като клексан ли беше )
Аз клексан не съм си поставяла, но овитрелът е готова писалка и се поставя в корема.
Прогестан 50 е мускулна, прогестан декс е подкожна в корема

Да, на два пръста от пъпа, всеки ден. На ампули е.
Виж целия пост
# 518
Не се притеснявай, два пъти правих цветна снимка и се разбирахме страхотно. Моя английски е като китайския ми 😀
Служител ти показва в коя пробна трябва да си оставиш дрехите, сваляш всичко и обличаш нощницата. После на рентгена ти показват кога и как да се завъртиш. Като приключи снимката изчакваш за разчитането ѝ и това е всичко. Наистина няма нужда от преводач, но дори и да се наложи използвай гугъл транслейт 🙂🍀

Здравейте ,момичета март месец имаме записан час в Мемориал .Малко се притеснявам за цветната снимка,защото не съм с перфектен английски ,дали има представител от болницата който говори български и те придружава ?.Цветната снимка ще я правим в Екомар .Ако някой се интересува цената е 2200 турски лири .Може да се плаща с карта .
Виж целия пост
# 519
Не се притеснявай, два пъти правих цветна снимка и се разбирахме страхотно. Моя английски е като китайския ми 😀
Служител ти показва в коя пробна трябва да си оставиш дрехите, сваляш всичко и обличаш нощницата. После на рентгена ти показват кога и как да се завъртиш. Като приключи снимката изчакваш за разчитането ѝ и това е всичко. Наистина няма нужда от преводач, но дори и да се наложи използвай гугъл транслейт 🙂🍀

Здравейте ,момичета март месец имаме записан час в Мемориал .Малко се притеснявам за цветната снимка,защото не съм с перфектен английски ,дали има представител от болницата който говори български и те придружава ?.Цветната снимка ще я правим в Екомар .Ако някой се интересува цената е 2200 турски лири .Може да се плаща с карта .
Благодаря много 🌷
Виж целия пост
# 520
Момичета, прогестан декс държи ли се в хладилник? Едно момиче ми изпрати, но куриерът е позагубил пратката и ще я получа чак утре?
Виж целия пост
# 521
Здравейте момичета, бременна съм в 4та г.с. + 4 дни, но тази вечер леко прокървих. Не е бистро и е керемидено ма цвят, не е силно, леко е, остава по салфетката и малко по превръзката... Прогестерона ми е висок 107,0 nmol/l. Имам леки придърпвания долу, още след обяд ги усетих и легнах да полежа. Като видях прокървяването пих 1 таблетка вит. Ц и 1 таблетка Но Шпа. Освен всички медикаменти, които приемам съм на Аспирин протект, който пия сутрин и на Оксапар 0.6, който бия вечер. Заради времето в което се случва единствения ми вариант е спешен център, та ако не се усили смятам да не ходя и да отида на преглед утре. Какво бихте ме посъветвали? Доста съм изплашена...
Виж целия пост
# 522
Привет , спри аспирина. За мен имаш висока доза разреждане на този етап от бременноста , разбирасе не знам с кои тромбофилии си , но аспирина е доста силен. Консултирай се с човека назначил терапия и отиди на Аг преглед , пусни си изслежванията за съсирването за да установиш дали не си се преразредила което вероятно е станало според мен
Виж целия пост
# 523
Здравейте момичета, бременна съм в 4та г.с. + 4 дни, но тази вечер леко прокървих. Не е бистро и е керемидено ма цвят, не е силно, леко е, остава по салфетката и малко по превръзката... Прогестерона ми е висок 107,0 nmol/l. Имам леки придърпвания долу, още след обяд ги усетих и легнах да полежа. Като видях прокървяването пих 1 таблетка вит. Ц и 1 таблетка Но Шпа. Освен всички медикаменти, които приемам съм на Аспирин протект, който пия сутрин и на Оксапар 0.6, който бия вечер. Заради времето в което се случва единствения ми вариант е спешен център, та ако не се усили смятам да не ходя и да отида на преглед утре. Какво бихте ме посъветвали? Доста съм изплашена...
Здравей! Разбира се отиди на лекар, но не мисля, че ти се случва нещо страшно! Ако не е ярка червена кръв. На мен ми се получи веднъж два пъти от апликатора, с който си поставях вагиналните прогестеронови таблетки. Аз имам една естествена бременност и една след инвитро. Знам как в страх изкарах втората си бременност, но се опитай максимално да се успокоиш!!! Всичко ще е наред! За да си в 4гс значи трансферът ти е бил съвсем скоро! Много често се случва дори при естествена бременност да прокървят момичетата. Знам го от приятелка, която беше така и си мислеше, че тези придърпвания и зацапване е всъщност предменструални болки и начало на цикъл, а тя си беше бременна ☺!
Всички ще е наред и честито 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 524
Момичета, благодаря ви за подкрепата. Изследванията са от 16.02, днес бях ма Ендокринолог, каза че няма нищо фрапиращо и като цяло са ок. За ниския магнезий пия Магнерот 500. Терапията ми е назначена от Турция и за съжаление  сега няма кого да попитам... Утре със сигурност ще отода на доктор, ноьсе чудя слвд като днес вече съм пила аспирина, далу пък да не пропусна Оксапара...
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия