Приятелката ми не иска да правим секс

  • 19 243
  • 355
# 315
Аз след ражданията бях умряла сексуално. Но това съм аз, не знам за другите. А пък пресни гаджета на по 20 и няколко би трябвало да не се спират.
Виж целия пост
# 316
Е то и ние през първите пет години от връзката буквално не се спирахме, но тук говорим за 13 години.
Виж целия пост
# 317
Мариамп28, ти сигурно имаш предвид твоя случай и че след 13 години вече сексът не ви влече, нито теб, нито мъжа ти. Никой не ви кара да правите, нито често, нито рядко. Ваша си работа.
Скрит текст:
Здравейте, аз съм на 28 години, а приятелката ми на 25. От 3 години почти сме заедно и имаме проблем. През първата и втората година правихме секс почти всеки ден, тя имаше желание винаги. Последните няколко месеца обаче не иска да правим секс - няма никакво желание. Беше 1 -2 пъти на седмица след 2-3 месеца станаха толкова пъти в месеца и то след като всеки ден и говоря че искам да правим секс и че ме възбужда ( все едно и става досадно да и говоря за това и затова го правим) и така вече почти година. ...
Обсъждаме защо ето тази млада жена две години е правила секс с желание и рязко е спряла.
А ти, доколкото разбирам, съвет не искаш и проблем не виждаш, мъжът ти също. Какво мога да ти пожелая, освен да сте щастливи и все така да се разбирате.

Но само да ти кажа, че всеки случай е индивидуален. Това, че за някои мъж и жена след 13 години брак един път на месеца е редовен секс, не значи, че някой друг след 20 и много повече години секс с един и същи човек не го прави въпросните 2-5 пъти седмично, с все същия човек. Хората са различни и няма правила, които да са общовалидни.

Донт уори, би хепи нау.
Виж целия пост
# 318
Разбирам, че след години трудно тръпката към човека да е същата, но сексът си е секс, и към него не ми се е случвало да изгубя желание. Сега ако желанието зависи само от партньора, предполагам нещата могат да тръгнат надолу. Но пак си зависи от това как си го правят двамата.
Виж целия пост
# 319
Един път седмично - ок. Веднъж на две седмици - ок. Това е нормално. Другото малко излиза извън нормата...За мен не е нормално жена, която е родила наскоро да иска да прави нонстоп секс...

Тия неща кое е нормално и кое извън норма може да ги разправяш на мъжа ти, за да спре да си иска, но тук няма смисъл.
Виж целия пост
# 320
Май не се прави разлика между нон-стоп секс и тотална липса на секс. Вярвам, че повече хора не очакват нито едното, нито другото. Повечето хора ще са напълно щастливи с 2-5 пъти седмично, и дори нуждите им да са малко под или над, не би им било проблем да се съобразят. Някакви драстично различни очаквания вече изискват търсене на партньор, който е на същата "вълнА".

Ако съм мъж, не бих стоял с жена, която все си търси причини да ми отказва секс.
И на мен либидото ми се вдигна след като минах 35 години.
Виж целия пост
# 321
Един път седмично - ок. Веднъж на две седмици - ок. Това е нормално. Другото малко излиза извън нормата...За мен не е нормално жена, която е родила наскоро да иска да прави нонстоп секс...

Тия неща кое е нормално и кое извън норма може да ги разправяш на мъжа ти, за да спре да си иска, но тук няма смисъл.
Разбрахме, че в този форум са се събрали само разгонени. Защо не вземете да си направите едно групово рандеву и да се приключва. А може би либидото ви се вдига, защото няма кой да го удовлетвори. Искаш нещо, което нямаш, нали така? Аз когато искам има с кого, за това не ми е толкова зор и не обикалям като изгладняла хиена. Много смешна гледка впрочем е превтасала дама да се предлага, но гледам много такива около мен.
Виж целия пост
# 322
Фрустрираната си ти, ние само може да предполагаме защо.
Виж целия пост
# 323
Разбрахме, че в този форум са се събрали само разгонени. Защо не вземете да си направите едно групово рандеву и да се приключва.

Много грозно изказване... Ние сега какво, да ти кажем пък че си фригидна ли??? 
Съвсем кротко ти се каза, че тук норми няма и е важно двамата да са в синхрон.  И ако не искат да излизат от синхрон трябва да полагат и усилия все пак.
Виж целия пост
# 324
mariamp28 тук всички пишещи са или омъжени или във връзка.
На никой никъде не са ходили да се предлагат. Ако на теб секса с мъжа ти ти е писнал и вече след 13 години не можеш да го гледаш, едва ли съфорумките ти са виновни.
Виж целия пост
# 325
Скрит текст:
Един път седмично - ок. Веднъж на две седмици - ок. Това е нормално. Другото малко излиза извън нормата...За мен не е нормално жена, която е родила наскоро да иска да прави нонстоп секс...

Тия неща кое е нормално и кое извън норма може да ги разправяш на мъжа ти, за да спре да си иска, но тук няма смисъл.
Разбрахме, че в този форум са се събрали само разгонени. Защо не вземете да си направите едно групово рандеву и да се приключва. А може би либидото ви се вдига, защото няма кой да го удовлетвори. Искаш нещо, което нямаш, нали така? Аз когато искам има с кого, за това не ми е толкова зор и не обикалям като изгладняла хиена.
Много смешна гледка впрочем е превтасала дама да се предлага, но гледам много такива около мен.

Още по-смешно е да наричаш жена "превтасала". Особено когато самата ти си жена.
Проблемът не е ти кога искаш и дали има с кого, на никой не му дреме. Проблемът е, че наричаш жените, които имат по-голямо сексуално желание и по-динамичен полов живот ненормални, извън "нормата", разгонени, гладни хиени и т.н. Тази стигма върху сексуалността на жената е абсолютно ненужна, вредна и няма място в 21 век.

Но най-добре вади чесъна и разпятието.
Виж целия пост
# 326
То пък голям праз, че имаш с кого, като не искаш Joy
Виж целия пост
# 327
За мен лично най-фрапиращо беше изказването как било нормално след 30 годишна възраст да не му се прави вече секс на човек. А иначе тук повечето имаме с кого и сме над 30, че на много от нас дори ни се и иска и не обикаляме с вид на хищни хиени или каквото там беше дадено като определение.

Жени, които се предлагат на всеки не са красива гледка според мен независимо от възрастта и нивото на втасване.
Виж целия пост
# 328
Разни хора, разни идеали. Има жени и мъже също, дето наистина не са по секса, но не смятам че е ненормално. Просто си имат други интереси, които ги карат да се чувстват добре и щастливи. Едни се друсат, други пият, трети пушат, четвърти хазарт играят, пети комбинират няколко неща. Човек трябва да има някакъв порок в границите на разумното може би. Аз например обичам секса. Това мен ме кара да се чувствам жив и щастлив. За мен няма норма на нормално. 2,3,5 пъти на ден или седмица, две никакъв секс. Зависи от моментното емоционално състояние. Имам пък приятели, дето пият зорлем хапове за да си е.. т жените на по няма и 40г. Просто при всеки е различно
Виж целия пост
# 329
От кога пиенето и секса са пороци.. нещо съм изпуснала Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия