💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 157
  • 3 614
# 1 020
И аз от тия къде им писна от сърбина.
То па все някой противен в тоя формат да ти развали кефа от гледането.
Направо бяс ме хвана. Съжалявам много ако ядосам някой от феновете на Алекса, но направо ми е противен вече. А като беше все още в резервите, ми изглеждаше много чиста душа. Уви, оказа се по-голяма лисица и от Джаферович….
Виж целия пост
# 1 021

Тази томахавка са я измислили специално за Алекса, сигурна съм.
Така е. Само на него би му трябвало спасяване на някой... Тук изниква въпроса как знаеха ,че той ще вземе играта... Тупарев?
Виж целия пост
# 1 022
Димо как накъка Фифо. Помогна (на Джаф най-вече) да го "заобичат" Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 023
Хайде втора “изненада“.
Алекса ще вземе томахавката, или брадвата, или сатъра...там каквото дадат.
Виж целия пост
# 1 024
Алекса взима лично предимство
*pretends to be shocked
Виж целия пост
# 1 025
Браво на Алекса, практически два пъти я нареди кулата. Заслужено победи днес.
Взе хубав реванш от Фифо за загубата в първата битка на резервите.
Аз лично не исках да стане така, но ...

Ти сериозно ли?
Тази пародия на игра, къде ще я сравняваш с многокомпонентната игра от битката на резервите, където Филип отвя фаворизирания борец?
Виж целия пост
# 1 026
Повръща ми се от Алекса
Изключително ми е неприятен, както и Елица
Виж целия пост
# 1 027
Де факто Алекса става непобедим  с тези награди.
Виж целия пост
# 1 028
Значи трябваше да разкарат Филип преди Мира, да го оплюят какъв е гад, Алекса пак да блесне и да го похвалят и естествено топ наградата е негова.
Еми мисля, че за всички е ясно кой ще е победителят
Виж целия пост
# 1 029
Човек  без да знае спойлери вижда на къде духа вятъра Sweat SmileТъпарев предвидим ,предвидим.Не знам защо, но ми напомня на сезона с Милен .Най незаслужилия победител в историята на игрите.
Виж целия пост
# 1 030
И сега Фейгин, ако още продължи да се чуди кои да избере, ще се гръмна.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 031
Направо утре като излязат на арената Димо да му връчва чека… аман, голямо бутане
Виж целия пост
# 1 032
Ама как пък не щял да избира вече той капитан. Ами така е като му се даде прекалена власт и сила. Естествено, за него всякакви награди, а за обикновените хора или нищо или 50 грошчета или луканки. Прозрачни сте продукцията.
Виж целия пост
# 1 033
Той определял...нагло джудже! Егати и егото!
Виж целия пост
# 1 034
Алекса си го каза...Той коли и беси, просто чудесно. Някой като му прави геройския едит, дали може да ги реже тия изказвания...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия