💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 160
  • 3 614
# 1 005
Димо: Но да видим дали Алекса е взел предвид вятъра?
И ако го е взел предвид - какво? Как му помага това? Не може да го контролира.

"О, беда!" били изписали само, казва Димо. Grinning
Виж целия пост
# 1 006
И аз от тия къде им писна от сърбина.
То па все някой противен в тоя формат да ти развали кефа от гледането.
Виж целия пост
# 1 007
Иииииииииии....блях.
Виж целия пост
# 1 008
Да му дават победата вече, аман. Да си взима томахавки и саби и грошове, какъв капитан ще се завърне с тези подаръци вместо с нещо за племето. Дано вече друг да сложат.
Виж целия пост
# 1 009
Тежко му на Фифо сега.
Виж целия пост
# 1 010
Димо направо душевен оргазъм получи при победата на Алекса.
Сега с 300 гроша и томахавка, плюс сигурни Елица и Виктория в обединеното племе... мдааа. Жалко!
Виж целия пост
# 1 011
Признавам го ТЪпрев, с този вятър тази игра е безкрайно непредвидима. И съответно по-интересна за гледане Simple Smile

Браво на Алекса, практически два пъти я нареди кулата. Заслужено победи днес.
Взе хубав реванш от Фифо за загубата в първата битка на резервите.
Аз лично не исках да стане така, но ...

Хубаво второ място на Мирослава, която имаше повече наредени кубчета от Фифо в края на играта.

Не ми хареса тръгването на Фифо от арената, определено не умее да губи.
Виж целия пост
# 1 012
Точно с мене не се е случило, Димо.. Не си измисляй Grinning
Виж целия пост
# 1 013
Кой знае как са манипулирани драконите
Виж целия пост
# 1 014
Димо шегаджията. Sweat Smile
Виж целия пост
# 1 015
Продукцията смятам, че следи прогнозите и точно когато има вятър задължително пускат някоя подобна игра да ги тормозят Grinning


Ето ги истинските герои за мен, Ралица влачи повече и от мъжете, а и от Джаферович, най-тежкото дърво 120 кг. естествено, за нея и за Фифо. Каква “изненада“.

На пръв поглед ми заприлича Ралица на Бамби. Grinning
Виж целия пост
# 1 016
Каква “изненада“, УаУ!
Сега и малко време за самореклама и такава на Елица, и пишем епизодът за успешен. Аман!

Да, това за вятъра и Димо беше уникално, много се смях.

Тази томахавка са я измислили специално за Алекса, сигурна съм.
Виж целия пост
# 1 017
Аман от тоя Алекса. Още сега да му дадат 100 бона и да се приключва.
Виж целия пост
# 1 018
Ако този сегмент не ви показва кого представят като злодей и кого като герой в това шоу, то не знам кой. Имат си edit-и героите и още как.
Виж целия пост
# 1 019
И за какво трябваше да коментират Фифо? Кво да им каже, те си говорят за Елица...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия