💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 163
  • 3 614
# 990
Кадрите с Фифо и Алекса с преден надпис на кубчетата БЕДА ,бяха велики.Евала този път на оператори и монтажисти.😁😁😁
Виж целия пост
# 991
Пак показаха победителя.
Естествено, Алекса. Това поне видях аз.
Подсказаха и че ще вземе “даровете“.
Аматьори!
Виж целия пост
# 992
Подигравка към участниците е да играят тази игра при такъв силен вятър.
От продукцията така обичат. Въздух, или в случая: вятър, им е любимият елемент. Smile
Виж целия пост
# 993
Ще им направя кампания да си наемат професионален монтажист, тия елементарни монтажи и изпускания са ужасни.
Виж целия пост
# 994
Ох, прави бяхте, че печели Алекса...
Писна ми
Тоя Алекса няма игра, в която да не е добър … явно добре се е подготвил Sad
Виж целия пост
# 995
Алекса - типичен Тупаревски персонаж. Жалко за формАта, ако го добута за победител.
Не я харесвам тази игра защото е скучна. От друга страна е лесна за манипулация, оставаща скрита за нас.
Виж целия пост
# 996
Ох, прави бяхте, че печели Алекса...
Писна ми
Тоя Алекса няма игра, в която да не е добър … явно добре се е подготвил Sad

Да Тупарев добре го е подготвил Wink
Виж целия пост
# 997
Подигравка към участниците е да играят тази игра при такъв силен вятър.
А, за вятърът или добро, или нищо! “Повей, повей, повей ти ветре....“
Ако не беше той да им гаси факлите при финалната игра на плажа в първи сезон, какво оправдание щяха да имат, за да я “отложат“!
Виж целия пост
# 998
Ох, прави бяхте, че печели Алекса...
Писна ми
Тоя Алекса няма игра, в която да не е добър … явно добре се е подготвил Sad

Да Тупарев добре го е подготвил Wink
Уф, и от двамата ми писна
Как няма читав продуцент да я вземе тази игра/продукция Simple Smile !!
Виж целия пост
# 999
Далеч съм от мисълта, че Жени има шанс за победата в това предаване. Въпреки всичко, въпреки доста слонската на моменти социална игра от нея съумява да държи нещата под контрол и в крайна сметка да става това, което тя самата иска. Вярно е, че останалите в племето я улесняват много за това, но все пак си е впечатляващ контрол.
Мамба.
Виж целия пост
# 1 000
Това сега сериозно ли е - Фейгин на този етап на играта да се чуди дали да се обръща срещу своите?! На режисирано ми прилича на мен… Почти дойде време за сливане на племената, а тя се чуди при кого да ходи… Направо си е по сценарий.
Капитанската е адски непредвидима този път. Мислех, че Мира ще има най-голям шанс, сега мисля, че Фифо ще спечели (дано да е той). Засега изглежда Алекса води, нооо мисля, че предстои да псува и беснее, защото ще му падне Кулата.
Виж целия пост
# 1 001
Ахх, как ми се иска Фифо да спечели. Поне като им паднат кубчетата, не ги карат да започнат отначало, че щяхме да я гледаме тая игра до утре.
Виж целия пост
# 1 002
Трябва и да махнат тези интервюта на играчите на синхрони след като е приключила битката, то се видя колко ухилен и щастлив е Алекса, т.е. е ясно, че е спечелил, защото той е открит и не може да се преструва.
Трагична продукция във всяко едно отношение.
Жалко, че тя е взела това супер шоу. В други ръце щеше да е злато.
Виж целия пост
# 1 003
Алекса има едно голямо предимство спрямо Фифо и Мира, колкото по-глупав си толкова си по-самоуверен.
Виж целия пост
# 1 004
Трагична продукция във всяко едно отношение.
Жалко, че тя е взела това супер шоу. В други ръце щеше да е злато.

Особено с тазгодишния каст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия