💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 164
  • 3 614
# 975
Моля те Фифо, нареди кубчетата, взимай саби, томахавки и там каквото Димо даде и резни зелката на Евгения. Моляяя

А дано, ама надали Grinning
Виж целия пост
# 976
Няма шанс Фифо тук, дано греша, но победата все пак ще е за Алекса според мен.
И ще вземе томахавката.
Виж целия пост
# 977
Няма шанс Фифо тук, дано греша, но победата все пак ще е за Алекса според мен.
И ще вземе томахавката.

С тоя синхрон дето беше...И Мани и Илиян на номинация...
Виж целия пост
# 978
Няма шанс Фифо тук, дано греша, но победата все пак ще е за Алекса според мен.
И ще вземе томахавката.
С този синхрон, с който започна... на там вървят нещата. Алекса с томахавката за да варди пандичката.
Виж целия пост
# 979
Шанс няма Мирослава в тази игра. Жалко, очаквах много повече от нея.

Иначе Фифо и Алекса имат шансове за победа, аз лично стискам палци Алекса да не спечели, т.е. за Фифо съм Simple Smile
Виж целия пост
# 980
Няма шанс Фифо тук, дано греша, но победата все пак ще е за Алекса според мен.
И ще вземе томахавката.

С тоя синхрон дето беше...И Мани и Илиян на номинация...
Ако сините са на съвет, от миналата седмица съм заложила на Цветан.
Единия. Другия Илиян, да.
Виж целия пост
# 981
Мирослава никаква я няма.
Виж целия пост
# 982
Вятъра е много силен, вижте знамената на заден план.
Виж целия пост
# 983
С този вятър дали изобщо някога ще я наредят?
Виж целия пост
# 984
Подигравка към участниците е да играят тази игра при такъв силен вятър.
Виж целия пост
# 985
Май Мирослава ще е последна.. мислех, че ще поведе в тази игра.
Виж целия пост
# 986
Фейгин е много наивна и глупавичка, сори, ама не се предава силна коалиция с която си от ден първи заедно, за да отидеш бушон в новата коалиция.
А и то предстои сливане в две племена. Не е момента за предателства.

Така-така. Мани е машина, факт, но Илиян... По-неприятният момент за нея в случая е, мисля, че тя е на дъното И в тази коалиция. Хипотетично може и Цецо да го отнесе вместо нея, както видяхме мнението на племето е реалистично - безполезен.
Виж целия пост
# 987
Как може да дават подобна смешна игра, когато на терен са атлети като Филип и Алекса. Ама това е така заради Мира. Ако беше още един мъж щеше да е някаква яка игра.
Виж целия пост
# 988
Ох, прави бяхте, че печели Алекса...
Писна ми
Виж целия пост
# 989
Видя се Алекса бие.Все тая и без това знаем как седят там нещата .От златната резерва до тук .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия