💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 160
  • 3 614
# 855
Да подгреем предстоящия епизод с две гифчета специално за Бг Мама Гого Армията! 🙄🤗



Виж целия пост
# 856
Гледах сега един лайф на Мира в ИГ за грижата за кожата. Симпатична е, не е надута. Каза, че има операции на двете колена и има махнати два минискуса, затова приема колаген за ставите, за кожата също. Може би е тренирала някога нещо, за да получи такива контузии, не знам, не е споменавала. Има и импланти в бюста от 20-годишна. Като цяло не ми изглежда като такава кифла, каквато я бяха изкарали на визитката. Използва среден клас козметика, 2-3 продукта, не се е напълнила с ботокс и филъри. Като я сравня със Звезда, която е 5 години по-млада, а така се е обезобразила...
Виж целия пост
# 857
Да подгреем предстоящия епизод с две гифчета специално за Бг Мама Гого Армията! 🙄🤗





😍😍😍😍😍
Не знам какви спринтьорки трябва да сме, за да го хванем 🤣 Хич не ни виждам 🤣
Виж целия пост
# 858
Приятно гледане на епизода хора.
Виж целия пост
# 859
И на теб! Simple Smile
Виж целия пост
# 860
И сега какво, контузената дама няма да бъде номинирана, защото е контузена, няма да може да прави нищо, защото е контузена. Но ще продължава да стои, за да стигне до финал, на който да дадат игра като за контузени.
Виж целия пост
# 861
Що за музика беше това в началото?! Grinning
Виж целия пост
# 862
Николова 91, нямам за разказване. Тук в темата по- назад бях прочела нещо, че Цецо, може би е такъв, защото е участвал в някакъв побой. Дали е такъв, заради побоя или толкова си може, не мога да знам, а и не ме интересува. Във всички случаи, ако е истина съм на мнение, че е преживял нещо, което е повлияло...Малко или много..
Виж целия пост
# 863
Джаф не ще да пуска кокала .😁😁😁
Виж целия пост
# 864
Цялото племе се моли на Джаферович да се откаже, тя отново драматизира-"много ми се играе", "аз съм капитан"
Виж целия пост
# 865
Ей, ще се влачи, ще ощетява племето, ама Фифо да не е капитан!
Егоистка!
Виж целия пост
# 866
Голяма дилема - племето или личното его? УаУ!
Тия що си мислят, че Джаферович, ако иде на битка, ще донесе нещо за племето?
И пак Фифо, и тя ще го правела капитан! Тя, за нея няма племе, тя си мисли само за себе си и ....оффф.
Пък после що хората не я харесват и не ѝ вярват....направо ми се додрайфа, без извинение.
Виж целия пост
# 867
Оххх, еми няма как да я харесам Даферович. Толкова е неприятна.
Виж целия пост
# 868
Много я боли, но толкова и се играе, искат и се грошове, ужас изпитва от Филип. Взимам назаем израза многострадална Женовева. Смях.
Виж целия пост
# 869
Джабата е долна, мнооого долна! ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия