💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 164
  • 3 614
# 1 410
След като разбрахме, че Алекса е бил говедар ето как най-вероятно той вижда племето 🤣

От ляво надясно - Вики, Цецо, Мани и Фейгин 🤣


Илиян 🤣


Касим 🤣

Виж целия пост
# 1 411
Някой може ли да ми каже дали Неделчо сам рисува клипчетата си? Много са добри!
Виж целия пост
# 1 412
След като разбрахме, че Алекса е бил говедар ето как най-вероятно той вижда племето 🤣

Скрит текст:
От ляво надясно - Вики, Цецо, Мани и Фейгин 🤣


Илиян 🤣


Касим 🤣
[/b]

А къде е вярното му овчарско куче Гого?
Виж целия пост
# 1 413
След като разбрахме, че Алекса е бил говедар ето как най-вероятно той вижда племето 🤣

Скрит текст:
От ляво надясно - Вики, Цецо, Мани и Фейгин 🤣


Илиян 🤣


Касим 🤣
[/b]

А къде е вярното му овчарско куче Гого?
Той е на Олимп 🤣
Виж целия пост
# 1 414
Някой може ли да ми каже дали Неделчо сам рисува клипчетата си? Много са добри!
Да, сам ги прави.
Виж целия пост
# 1 415
Интересно, сега, като се гледа всеки и вижда какво говорят останалите играчи, дали ще си запазят отношенията? Или ще има доста преоценки. И как се възприемат самите участници, като виждат отстрани игрите.
Виж целия пост
# 1 416
Безстрашните, мъжката част от тях:
Виж целия пост
# 1 417
Неделчо с новото скеч видео


Някой знае ли коя е песничката от края на всяко видео?
Виж целия пост
# 1 418
Неделчо с новото скеч видео


Някой знае ли коя е песничката от края на всяко видео?
https://youtu.be/Rs8sXY6iKlA
Виж целия пост
# 1 419
Някой знае ли коя е песничката от края на всяко видео?

Виж целия пост
# 1 420
поне фенката на Цецо ще въздиша по сексапилните му крака щото само те са в кадър 🤣

Виж, ся, Неделчо го бива и то много, но не е успял да улови характера и настроението на Цецовите баджаци.
Виж целия пост
# 1 421
Брей този Неделчо голям романтик!
Виж целия пост
# 1 422
Някой знае ли коя е песничката от края на всяко видео?


Видеата му винаги приключват така Simple Smile
Страхотен сериал между другото !!
Виж целия пост
# 1 423
Чудесно клипче на Неделчо, много точно ги е хванал!! Grinning

Колкото и да ни е симпатичен той, обаче нека не забравяме и Катя като топ пъзелист и шантав образ, за Ол Старс, нали. Grinning

Diavolo, не е толкоз странен отговорът на Мирослава Simple Smile, кърменето хаби много калории и помага за влизане във форма, от опит знам. Blush
Виж целия пост
# 1 424
Борката от 2-ри сезон за Гого. Явно много хора от старите, а и от този сезон искат да тренират Калистеника и се нареждат на опашката.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия