"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 46 935
  • 853
# 390
Бебе може да се случи само при овулация. Ако някак си сте я нацелили при този 1 опит от 17.12, тепърва ще има имплантация, или тъкмо е минала. Първите няколко дни след секс няма как да сте бременна, отнема време, тези симптоми не са на бременност, и щом има отрицателен тест съвсем. Симптомите се появяват след нарастване на чхг, преди това ако има нещо се дължи на нарастващ прогестерон. Най-добре изчакайте закъснение. Успех!
Виж целия пост
# 391
Здравейте обръщам се към вас на някоя дали се е случвало стана следното правим опити за бебче но 12 дни преди цикъла ми се появи леко розово зацапване съвсем малко а на другият ден отново съвсем малко тъмнокафяво въпросът ми е възможно ли е да е имплантиращо кървене или просто може би имам проблем дойде време за самият цикъл и нищо  имам вече  5 дни от закъснялия цикъл и вече правих преди 4 дни тест и беше отрицателен а все още цикъл няма   ще се побъркам благодаря ви предварително ❤
Виж целия пост
# 392
12 дни преди цикъл няма как да е имплантационно кървене, защото имплантацията се случва 7 до 10 дни след овулация, което е след 7-мия ден  преди цикъл... Възможно е това зацапване да се случи по време на или след овулация...
Виж целия пост
# 393
Здравейте! Какво е ограденото на ехографа? Гинеколожката го е оградила, но не ми е казала нищо повече.
Виж целия пост
# 394
Няма снимка?
Виж целия пост
# 395
Виж целия пост
# 396
Момичета, аз да се отчета, че преди 2 дни чи дойде МЦ. Много обилен, с много съсиреци и ужасни болки.
Пиша го за момичетата, които като мен, преди закъснение, правят тестове, усещат симптоми, правят ЧХГ. Няма смисъл от това, дори тези мисли и постоянно вторачване за мен възпрепятстват нещата да се случат.
Ние продължаваме да се обичаме и да не се пазим, пък ако стане скоро чудото, ще сме най-щастливите.
Весели празници на всички! Heart
Виж целия пост
# 397

Много неща може да са. Само лекарско око ще знае какво е. Ние може да виждаме едно, а да е съвсем друго. Все пак лекарят не каза ли нищо? Не попитахте ли? Странно.
Виж целия пост
# 398
Здравейте!
За първи път пиша тук.Правим опити за бебе от няколко месеца ,не е още фикс идея ,но ако стане...Та  след последната ми менструация  започнаха симптоми като гаде повръщане чуствителни гърди  болки  ниско дол вседно са пред  менструация до дата на цикалът ми има още 2 дни  но преди два дни си напраеих тест за бременост  с първата урина и се оказа положителен.Взех си веднага Шуър Чек. Направих го днес и беше отрицателен. И сега незнам на кой от двата теста да вярвам за първи път ми е и мие притеснено. Възможнолие положителният резултат да бъде фалшив?
Виж целия пост
# 399
Здравейте момичета. Искам да ви попитам  дали на някоя от вас и се е случвало, с мъжът ми правим опити за бебче вече втори месец  имаме щастието да се радваме на вече порасналият ни син който е на 5 години. Миналият месец се оказа че имам бактерия в урината и трябваше да пия антибиотици което ме доведе на мисълта че няма как да е станало чудото, след лечението направих изследвания и резултатите бяха добри, цикълът си ми дойде само да оточня не следя овулация  правим секс доста често не съм следила и с първата бременност там имах щастието още от първия опит да  видя двете чертички. Искам да ви попитам на някоя от вас случвало ли и се да има постоянно тъпи болки много ниско долу  то е като един вид леко парене незнам как точно да ви го обясня на преглед съм утре при гинеколог  притеснявам се да не е някакво възпаление някоя от вас ако е имала такъв проблем ще се радвам да ми сподели какво се е оказало. Благодаря предварително и се извинявам за дългият пост
Виж целия пост
# 400
Здравейте!
За първи път пиша тук.Правим опити за бебе от няколко месеца ,не е още фикс идея ,но ако стане...Та  след последната ми менструация  започнаха симптоми като гаде повръщане чуствителни гърди  болки  ниско дол вседно са пред  менструация до дата на цикалът ми има още 2 дни  но преди два дни си напраеих тест за бременост  с първата урина и се оказа положителен.Взех си веднага Шуър Чек. Направих го днес и беше отрицателен. И сега незнам на кой от двата теста да вярвам за първи път ми е и мие притеснено. Възможнолие положителният резултат да бъде фалшив?

Зависи от чувствителността на теста. При мен 1 тест показа лека втора черта, всичко останало само 1. Обаче пък кръвния си показа,че има бременност. Най-добре кръвен тест.
Виж целия пост
# 401
Възможно е положителният резултат да е фалшив. Зависи от теста. Най-добре, вместо да се бодете, изчакайте поне 2 дни закъснение и си направете пиклив тест. Всичко друго е излишно, освен ако медицинско състояние не го налага.
Виж целия пост
# 402
Здравейте!
За първи път пиша тук.Правим опити за бебе от няколко месеца ,не е още фикс идея ,но ако стане...Та  след последната ми менструация  започнаха симптоми като гаде повръщане чуствителни гърди  болки  ниско дол вседно са пред  менструация до дата на цикалът ми има още 2 дни  но преди два дни си напраеих тест за бременост  с първата урина и се оказа положителен.Взех си веднага Шуър Чек. Направих го днес и беше отрицателен. И сега незнам на кой от двата теста да вярвам за първи път ми е и мие притеснено. Възможнолие положителният резултат да бъде фалшив?

Зависи от чувствителността на теста. При мен 1 тест показа лека втора черта, всичко останало само 1. Обаче пък кръвния си показа,че има бременност. Най-добре кръвен тест.
благодаря ви🙂
Виж целия пост
# 403

Здравейте! Невалиден ли е?
Виж целия пост
# 404

Здравейте! Невалиден ли е?

Според мен да, напоили сте го прекалено много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия