КОЛЕДА 2022/2023

  • 102 644
  • 981
# 225
Sweet plus имат различни кремове, като единия е бисквитен. Не съм го ползвала, но някой ми го беше хвалил
https://bulmag.org/bg/product/detail/biskviten_krem_beliva_350gr-43299-563.html
Виж целия пост
# 226
Точно днес в Лидл гледах такъв крем в бурканче и ако не се лъжа на тяхната марка с коледни изделия.
Допълвам със снимка. Намерих я в нета от бг мама, естествено.
Виж целия пост
# 227
Това е един много вкусен крем на марката Lotus. Аз поне не съм открила аналог по нашите ширини. Можеш да го замениш с някакъв друг крем с вкус на коледни бисквити. Или да натрошиш коледни бисквити и да ги смесиш с дулче де Лече. Но няма да е съвсем същото.
Иначе, на самият крем има внос и го има по доста места. Напиши в google Biscoff крем и ще ти излязат варианти.
Виж целия пост
# 228
Оригиналният Lotus Biscoff Spread, както е написано на етикетите, съдържа оригиналните карамелизирани бисквити като основни съставки, рапично масло, захар, емулгатор и киселина.
Shop. gladen. bg го предлага.
Две рецепти за домашна направа при липса на готов.:
https://m.youtube.com/watch?v=sDzx0tbuYkA

https://www.seriouseats.com/homemade-cookie-butter-recipe
Виж целия пост
# 229
Бисквитен крем, наистина е вкусен този от Lidl. Наскоро сякаш видях и в DM ,но пак лимитирана серията.
Виж целия пост
# 230
Скрит текст:
Здравейте, включвам се в темата, да се вдъхновявам, но имам и едно питане. Попаднах на един малко по-различен прочит на линцеровите сладки. Само не знам, какъв е този крем, който ползват за пълнеж, в рецептата пише "Biscoff spread", какви са му алтернативите на това по нашите БГ ширини, знаете ли? Благодаря!
Ето и самите бисквитки:


Това е рецептата за направа в дома. С гугъл преводача се разбира добре.
https://www.spatuladesserts.com/homemade-lotus-biscoff-spread/
Виж целия пост
# 231
Имам въпрос,който е косвено свързан с коледните приготовления.Къде мога да намеря конус от стиропор,който да аранжирам като елха за трапезата по празниците?
Виж целия пост
# 232
Не знам колко голям ти трябва
https://www.emart.bg/p/stiroporeni-konusi-za-dekoracija-140x59-mm-2-broja-801371
Виж целия пост
# 233
Миналата година някой беше споделил няколко рецепти със солени предложения освен соленки имаше и други неща🫣
Търся и рецепта за щолен който може да се яде веднага 🤭
Виж целия пост
# 234
За конуси в арт магазини или Джъмбо.
Виж целия пост
# 235
Миналата година някой беше споделил няколко рецепти със солени предложения освен соленки имаше и други неща🫣
Търся и рецепта за щолен който може да се яде веднага 🤭
Той всеки може да се яде веднага, но е мек като козунак почти и вкусът му не е толкова наситен.
Виж целия пост
# 236
Търся и рецепта за щолен който може да се яде веднага 🤭

Може да пробваш ако искаш този Чешки козунак - http://natalyna.blogspot.com/2015/12/blog-post_72.html?m=1


Консистенцията му е по-тежка и влажна и е много вкусен и веднага за ядене.
Виж целия пост
# 237
Миналата година някой беше споделил няколко рецепти със солени предложения освен соленки имаше и други неща🫣
Тук имам солени предложения: https://www.mycookingcreations.com/p/natale.html

И едно Панетоне от мен, пробвах нова рецепта, много сполучлива.
Виж целия пост
# 238
Здравейте! Имам спомен, че датското масло Lurpac беше хубаво и купувах миналата година, тази седмица го има за 4.99 лв. в Кауфланд.
Това е най-хубавото масло и влиза в петицата на световно известните масла. Предлага се по принцип на висока цена и е  200 г, ама сега как да стигна до Кауфланд , като е на края на географията, пропускам го определено, но  на който му е близо да върви да купува.
Оправила съм нещата при мен, доколкото можах, ако се  виждат и  има някакви  проблеми, веднага ми кажете, ако отворите случайно, благодаря.
Виж целия пост
# 239
Миналата година някой беше споделил няколко рецепти със солени предложения освен соленки имаше и други неща🫣
Търся и рецепта за щолен който може да се яде веднага 🤭
Той всеки може да се яде веднага, но е мек като козунак почти и вкусът му не е толкова наситен.
Не знаех🤗 благодаря. В училище по немски ни бяха дали рецепта и буше чуден но това беше преди повече от 20 години никога друг път не съм правила. Какъв е класическия може ли рецепта за него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия