Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 329
  • 2 843
# 405
Златна рибка някой знае ли дали ще има black friday?
Виж целия пост
# 406
Аз пък мисля да си взема оптигрил на Тефал. Писна ми тази скара цялата да я мия след всяко печене, а и много пуши. Чудя се дали тези с тавичката си заслужават повече?
Виж целия пост
# 407
На 220 лв ще е в Кауфланд оптигрила на тефал.
Мнение не мога да дам...само за цената се включвам...
Виж целия пост
# 408
Оказа се, че освен да си дебна фотоепилатор Lumea, ще трябва да купуваме и хубав кафе автомат. Ама от онези за луди пари, дето правят латета и глупости.
Някой да има такава изгъзица да даде предложение какво да търся и къде?

Преди две години на черният петък купих автомат от Техмарт. От 1200 го бяха намалили на 899. На Филипс, с каничка. Много си го харесвам, но и ние пием само млечни кафета.

Виж целия пост
# 409
Идея къде ще има намалени книги?
Ozone.bg
Виж целия пост
# 410
Търся тример за трева. Ако видите намаление някъде - пишете.
Виж целия пост
# 411
Оказа се, че освен да си дебна фотоепилатор Lumea, ще трябва да купуваме и хубав кафе автомат. Ама от онези за луди пари, дето правят латета и глупости.
Някой да има такава изгъзица да даде предложение какво да търся и къде?
Преди две години купихме ето това

Изключително сме доволни. Аз пия капучино, мъжо го пие чисто, децата всеки ден са на какао, изобщо всякакви глезотийки стават. Купихме го на изплащане, около 1000 лв. беше, сега не знам колко му е цената.
Виж целия пост
# 412
Златна рибка някой знае ли дали ще има black friday?
Да, имат всяка година, но трябва да се следи, ако не Ви пратят мейл. Не съм сигурна дали беше точно на датата или малко преди това.
Виж целия пост
# 413
Аз ще дебна да боя за коса или Нотино, или Златна рибка, пишете като разберете кога ще са намаленията 😁
Нали имаше 20% намаление с приложението на Нотино преди месец, накупих боя, и като я получих, видях, че вместо виолетова съм поръчала черна 🤯
Нотино много точни, приеха ми я веднага обратно и ми възстановиха парите още на другия ден, но не ми се занимаваше да поръчвам отново, та ще дебна сега.
Виж целия пост
# 414
Тук може да следите за актуални промоции - https://www.bg-mamma.com/?topic=1493252
Виж целия пост
# 415
Оказа се, че освен да си дебна фотоепилатор Lumea, ще трябва да купуваме и хубав кафе автомат. Ама от онези за луди пари, дето правят латета и глупости.
Някой да има такава изгъзица да даде предложение какво да търся и къде?

Преди две години на черният петък купих автомат от Техмарт. От 1200 го бяха намалили на 899. На Филипс, с каничка. Много си го харесвам, но и ние пием само млечни кафета.


Ние имаме същата кафемашина,но без каничката,а обикновената.Много си я харесаме.
Виж целия пост
# 416
Фрайъра в К е малък...3,5л.
Виж целия пост
# 417
И аз дебна за Златна рибка и Нотино.
В момента в Нотино има -18% с приложението, но се чудя няма ли да е по-голямо намалението на черен петък?
Също за НМ знаете ли дали ще има черен петък? Да ги похваля за бельо и клинове, много са им качествени тези категории.
Виж целия пост
# 418
И аз дебна за Златна рибка и Нотино.
В момента в Нотино има -18% с приложението, но се чудя няма ли да е по-голямо намалението на черен петък?
Също за НМ знаете ли дали ще има черен петък? Да ги похваля за бельо и клинове, много са им качествени тези категории.

Имаха - 20% на всичко миналата година на черен петък. Аз мисля, че и тази биха се отчели, но не знам със сигурност.
Виж целия пост
# 419
Ако някой може да удари едно рамо откъде най-изгодно да купя следните неща, ще го спомена с добро в коледната си молитва! Simple Smile
1) Хубава ютия Philips;
2) Philips SonyCare четка за зъби за деца;
3) Парфюми и фдт Double wear - Estee Lauder
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия