Хотелите във Велинград - 14 тема

  • 88 264
  • 745
# 300
Голямо затишие в темата. В момента съм в Kashmir wellness and spa. Абсолютно всичко е пловече от перфектно. Концепцията Adults only е чудесна за хора с пораснали деца или за млади двойки без такива.Много спокойно е, стаите са с много хубав дизайн,  завивките и възглавниците са невероятни, храната в ресторанта е истинска и много вкусна. Маслото днес сутринта на закуска беше President .Спа и басейни без забележки.Всички от персонала са супер учтиви.Истински релакс и наслада за всички сетива. Силно препоръчвам.
Виж целия пост
# 301
Ами това е добре. Така и трябва при тези цени.

За същата сума, добавяйки самолетните билети, ще почиваме в ризорт на Малдиви, и не само закуска и вечеря, а фул борд. Не е метафора, буквално са такива цените.

Така че, минимумът, който трябва да гонят е отлична оценка и по възможност и перфектна.
Виж целия пост
# 302
Масло Президент и шоколад Нутела има във всеки скромен австрийски, алпийски хотел. И за по-малко пари. Тук това се оказва събитие.......Как е положението с басейните. На два пъти повече хора, същите два басейна.
Виж целия пост
# 303
Ами това е добре. Така и трябва при тези цени.

За същата сума, добавяйки самолетните билети, ще почиваме в ризорт на Малдиви, и не само закуска и вечеря, а фул борд. Не е метафора, буквално са такива цените.

Така че, минимумът, който трябва да гонят е отлична оценка и по възможност и перфектна.
Може ли да ми кажете примерен хотел за 220 евро на Малдивите фул борд? Или поне HB…
Виж целия пост
# 304
Хотели има и много по-евтини на Малдиви, на местен остров, аз говоря за ризорт.
Ето няколко примера на първо четене, за едни и същи дати, заложих филтър ризорт с минимум закуска и вечеря.
Скрит текст:







Виж целия пост
# 305
Кашмир или кошмар, какво са искали да постигнат?
Иначе изглежда идеално за снимане на фолк клипове и филми за възрастни.
Модерните мебели не заменят това, което правеше мястото ценно - покоя.
Виж целия пост
# 306
Мусковадоoo, ще качиш ли малко снимки?
 : )
Виж целия пост
# 307
Здравейте, колебае се между Арте, Вела Хил, Акватоник, с бебе на 1,4 месеца. Искам да има външен и вътрешен кът с бебешка люлка или поне вътре да има достатъчно играчки за занимание и храната ми е важна да има супички и храна подходяща и за бебе. Искаме и да не е голяма гъчканица, ще ходим през седмицата но все пак да има достатъчно място на басейна за всички. Кой ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 308
С две ръце за Акватоник. Има детски кът, има страхотни басейни подходящи за деца, солна стая. Храната е прекрасна. Всеки ден има супа и на обяд к вечер. Ние водим нашата дъщеря от 7 месечна там, сега е на 6 год, всяка година. Забележки нямам.
Виж целия пост
# 309
Мусковадоoo, ще качиш ли малко снимки?
 : )
Снимки има в фейсбук страницата на хотела, достатъчно. На предната сраница на тази тема има линк. Мои те снимки са твърде лични и няма как да ги кача тук.Съжалявам.
Виж целия пост
# 310
Поне маслото снимай......Stuck Out Tongue Winking EyeАко има и някаква зелена площ останала, ще се радваме да я видим. Такива снимки във Фейса не качват, явно природата не им е в приоритетите. За външния басейн, с този дървен парапет, хич не се ориентирам къде са шезлонгите. Дали нещо зелено са оставили пред вътрешния басейн?
Виж целия пост
# 311
Снимките от сайта  не са реални. Затова хората те молят за истински.
Виж целия пост
# 312
Поне маслото снимай......Stuck Out Tongue Winking EyeАко има и някаква зелена площ останала, ще се радваме да я видим. Такива снимки във Фейса не качват, явно природата не им е в приоритетите. За външния басейн, с този дървен парапет, хич не се ориентирам къде са шезлонгите. Дали нещо зелено са оставили пред вътрешния басейн?
Демонстрацията ти на сарказъм не ме впечатлява. Отиди и виж , ако можеш да си го позволиш.Споделих лични впечатления не се чувствай длъжна да ги харесаш.И да храната е истинска,вкусна поднесена изключително финно, не всичко е на шведска маса.Сервитьори се грижат за комфорта на клиентите.Предястие,основно и десерт се избират от меню от 4 възможни опции и се сервират от сервитьор.Предлагат уникално телешко.Кафето на закуска също го поднася сервитьор.На самообслужване е салатен бар и сирена.Много е тихо, много е уютно.Борова гора  и зеленина не липсват.По време на вечеря няколко пъти питаха салонната управителка и друга жена не разбрах каква се води всичко наред ли е и имаме ли нужда от нещо.Нивото и качеството са твърде високи.Има видимо щастливи и усмихнати двойки от всякаква възраст, който се наслаждават на почивката си.
Виж целия пост
# 313
E във фейса има две-три реални снимки. Всичко друго е 3D от интериорните дизайнери.
Вече трета седмица тази професионална фотосесия не успяват да я направят и пуснат.
Ох, и са сложили паркет на таваните по стаите. Аман от тези глупави модни тенденции.
Виж целия пост
# 314
E във фейса има две-три релани снимки. Всичко друго е 3D от интериорните дизайнери.
Вече трета седмица тази професионална фотосесия не успяват да я направят и пуснат.
Ох, и са сложили паркет на таваните по стаите. Аман от тези глупави модни тенденции.
Не е паркет, дърво е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия