Коледни календари - тема №3

  • 104 343
  • 918
# 105
Ако е по-малко момчето:
Адвент комплект с 24 изненади Disney Cars 3
https://www.hippoland.net/kids-advent-cars-3-komplekt-za-vseki-den

Някой виждал ли го е на живо? Какви са другите неща освен колички?
И забелязвал ли е някой че има неща в
хиполенд които ги няма онлайн?
Виж целия пост
# 106
Не съм го виждала на живо, но се поразрових из Амазон, явно всяка година пускат, ето снимки от няколко издания през годините:


Виж целия пост
# 107
Този е най-базов, няма писти
Виж целия пост
# 108
Но и пише, че е асортимент, което евентуално означава, че може и друг да е календарът. Тези дни може да мина до техен магазин и ще поразпитам.
Виж целия пост
# 109
Но и пише, че е асортимент, което евентуално означава, че може и друг да е календарът. Тези дни може да мина до техен магазин и ще поразпитам.
В нашия не бяха и чували за него 😂
Виж целия пост
# 110
Страхотен е Yogi календара. От Botiqfoods го взех.
Може ли линк, че не го намирам в сайта?

На същата страница,  на която сте писали съм пуснала линк към календара няколко коментара нагоре.
Виж целия пост
# 111
И аз не успях да намеря календара, а линкът нямаше цена.
Виж целия пост
# 112

Ето го линка и календара от предната страница го копирах.
Виж целия пост
# 113
Няма бутон Купи, не е наличен явно.
Виж целия пост
# 114
Няма бутон Купи, не е наличен явно.

Вчера го поръчах и аз от този линк след като го похвалиха, явно мълвата във форума се е разнесла и е изкупен Sad. Имаше го сутринта на още едно място онлайн, но  вече и там е изчерпан. Иначе цената беше около 18 лева и 70 ст.
Виж целия пост
# 115
В "Лайка" е малко по-скъп, но пише, че очакват доставка:
https://laika.bg/yogi-tea-aurvedichen-bio-chai-iogi-tzena-kade-d … ena-kade-da-kupia
Виж целия пост
# 116
Отваряне на тазгодишния календар с арт материали на Артеза:

Виж целия пост
# 117
Имах предвид сайта Botiqfoods, там търсих и не го намирам, но явно е изчерпан навсякъде.
Виж целия пост
# 118
Днес поръчах календар на Haribo за мъжа ми, който е заклет фен на желираните бонбони, дано остане доволен:


На сайта има и други сладки календари, както и хубави празнични шоколадови и бисквитени предложения, слагам ви линк към календарите: https://www.shokoladi.bg/bg/products/?word=%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0 … %81%D0%B8&x=0&y=0
Виж целия пост
# 119
Melusine,  благодаря за споделения календар на Haribo. Поръчах го за детето, че и тя много ги "мели". Тъй като не виждам да има календар с чорапи, реших сама да напълня такъв отново за щерката. Пазя си от миналата година кутията от календара на DM с храните и вече съм купила чорапки с картинки на бурканчета на nestle и коледни орнаменти. Тя много си пада по весели чорапи с различни картинки, но ще й взема и едноцветни, както и още с коледна тематика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия