Коледни календари - тема №3

  • 104 343
  • 918
# 120
А как си организирате отварянето при наличието на повече от един календар?
Виж целия пост
# 121
Ами пак всеки ден отварям по 1 прозорче. 😃
То аз не знам дали и 1 ще имам тази година, ама дъщеря ми се уреди с 3 пак. 🤣 Уж трябваше да има само този за крафт изработките, но после и подариха един шоколадов от чужбина, а като хванах промоцията в Комсед съвсем не се сдържах и и взех и един с лего. ( поне ще и е подарък за имения ден). Дано се спра вече. 🤣
Виж целия пост
# 122
Календара на yogi tea го има тук
Виж целия пост
# 123
А как си организирате отварянето при наличието на повече от един календар?

До елхата имам подходящо място или на портмантото /въщност то не е традиционното портманто/ в коридора нареждам всички адвенти и всяка сутрин се нареждаме цялата фамилия и всеки си отваря по едно прозорче. При нас така.
Виж целия пост
# 124
Пише-очакваме
наличност.
Виж целия пост
# 125
Благодаря и аз мисля да го поръчам Simple Smile.
Виж целия пост
# 126
Пише-очакваме
наличност.

Аз го поръчах, след което отново имаше бутон "купи". Може би се е изчерпал след това, не знам.
Виж целия пост
# 127
Ето и коледните календари в DM:
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/vdahnovenie-i-saveti/krasota-i-p … dar-ot-dm-1570954
Доколкото видях, за всеки календар в секция "Състав" има подробен списък с продуктите.

Аз си взех календара на Nivea и техния комплект био чайове.
Виж целия пост
# 128
Додис в момента имат 20% отстъпка на всичко и безплатна доставка над 50 лв. Календарът на Революшън май е с най-добра цена при тях.
Аз още си чакам ЧП, дано не съжалявам накрая...
Виж целия пост
# 129
И аз гледах чаения календар на ДМ в сайта, но описанието на отделните чайове е изцяло на немски и почти нищо не разбрах какво съдържат.
Виж целия пост
# 130
И аз взех комплекта чайове на дм и веган календара. Сякаш имаше лепнато листче какви са чайовете.
Виж целия пост
# 131
Да, на гърба на кутията с чай има пълен списък с 24-те пакетчета - има планински, добро утро, спокоен сън, лайка и много комбинации с джинджифил, канела и други по-коледни вкусове.
Виж целия пост
# 132
Миналата година чаената кутия на ДМ беше много приятна селекция.
Виж целия пост
# 133
Записвам се и аз да черпя идеи, искам някакъв ароматен каленсар
Виж целия пост
# 134
Aз щях да взема женския Балеа, преди всичко заради коледните аромати, но само той не се предлага в българския ДМ Smirk
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия