Коледни календари - тема №3

  • 104 345
  • 918
# 135
Аз обаче чак сега загледах дизайна на чаения календар, много са се постарали тази година, харесва ми.
Виж целия пост
# 136
.
Виж целия пост
# 137
Някой поръчвал ли е от тук ?
Много искам календара на Ted Baker
https://www.boots.com/ted-baker-advent-calendar-10314195
Или някой ако е попадал на надежден сайт ?
Виж целия пост
# 138
Някой поръчвал ли е от тук ?
Много искам календара на Ted Baker
https://www.boots.com/ted-baker-advent-calendar-10314195
Или някой ако е попадал на надежден сайт ?
Сайтът е толкова надежден, колкото и Амазон. Многократно съм пазарувала от него.
Виж целия пост
# 139
Много извинявай, може и на лично - имат ли достанка до БГ?
Виж целия пост
# 140
Много извинявай, може и на лично - имат ли достанка до БГ?
От ЮК сайта съм пазарувала с доставка до адрес на превозвач и после към БГ. GGBG или Габиели.
Виж целия пост
# 141
Сега видях, че в Зоя.бг има няколко вида чаени календари, но са по-скъпи.
Виж целия пост
# 142
Този на ДМ с био храни дали си заслужава?
Търся вариант за подарък на момче тийн, може и шоколадов, или козметика, за мен парфюми..
Виж целия пост
# 143
В зоя има календари само на english teashop доколкото виждам. Като марка винаги предпочитам pukka или yoggi tea, защото имат много по-голямо разнообразие на основния чай - english teashop почти задължително слагат за основа черен или зелен чай.

Тази година ще направя календар с лакомства за партньора ми, за себе си взех вече този с чайовете на балеа и най-вероятно ще си взема и на pukka.
Ще разгледам на черния петък дали еветуално ще намеря намаление, което да ме устройва за някой от козметичните, които съм си харесала.
Виж целия пост
# 144
Аз тъкмо взех 2 от ДМ и се чудя втория дали да го подарявам или да си го изпия и него 😁
Виж целия пост
# 145
В комсед има доста детски календари, от 11.11 до 13.11 ще са намалени с 30%, както и всичко друго детско. И понеже някой питаше за календар за тийн - имаха и на Lego.

https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/?filter_ … lter_promo_id=441
Виж целия пост
# 146
Сега видях, че в този сайт правят календари по поръчка със снимка на клиента:
https://www.saal-digital.bg/fotokalendar/kalendar-za-advent/
Виж целия пост
# 147
В Galeria също има разнообразие от коледни календари, за който поръчва от чуждестранните сайтове:
 https://www.galeria.de/weihnachten/adventskalender

Може да си ги селектирате за козметика, деца, с храна (Genuss). Мисля, че видях някои намалени с Лего.
 ******
Нещо не работи линка, пробвах да го редактирам, не стана. В сайта от менюто избирате Weihnachten, после Adventskalender и излизат всички.
Виж целия пост
# 148
Днес дойде календарът Haribo, много грижливо опакован, голям е, снимам съдържанието, ако някой се колебае:


Виж целия пост
# 149
Благодаря за съдържанието, ще поръчам за дете. Радвам се, че няма желенца със "sour" вкус, които не харесва..поне доколкото виждам. Пък и пише, че "свети в тъмното" Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия