













/I.V надявам се нямаш против така да те наричам
/
аз така си ги ги кръстих
, още повече че много ми напомнят на ДефМер и колко постове изписахме и колко теми 

.
. Защо ми се струва, че Юсуф ще се окаже наследник на Корхан. В един от епизодите Орхан намекна за друг син на Халис ага, на който му е забранено да стъпва в конака. Не мога да си спомня точната сцена, но имаше нещо такова
а и голяма е тайната все още за мъжа на Ифахат
Всеки от някого иска разрешение. Дори Ферит не може сам да решава. Сцената с вечерята беше абсурдно потресаваща. Какво е това криворазбрано уважение. На Ферит също не му е било лесно, нищо че е мъж. Има уж свобода, но и тя е измамна.



не знаем все още каква точно е причината да не са заедно леля Хатуч и Халис ага.
, ще има още бол епизоди в което да ни вдига кръвното 
определено Юсуф е нагъл. Поведение на недорасло момченце, взели му играчката и не искат да му я върнат
, не понасям такива същества
.
този като дадат в кадър и ми иде с кеф да му забия някой прав десен, че да го освестя на кой свят живее
. А жена му Есме, няма думи как търпи тоз мъж. Ага бил, ма бегай бе ..... като си ага да не си хванал Алах за шлифера, ааа много ме напрягат такива порядки. Там жената се ползва като добитък за разплод и слугиня
. 
напълно съм съгласна с написаното

Препоръчани теми