💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 145 488
  • 3 741
# 1 515
Да, и аз мисля, че по-скоро са имали един символ повече - като повтарящ се, затова и Фифо въртя курс повече.
В случая съм на мнението на Дяволо.
Пак казвам - няма причина да го правят с Фифо, поне аз не намирам такава, подскажи ми, ако знаеш. Да “подпират“ точно Фифо....аз друга причина, освен описаната от мен, не виждам. Тоест - първо дават, после вземат, с идеята - “ето на, сам се прецака“. Единствено това ми идва на ум, но него могат да го направят без нагласена игра.
Виж целия пост
# 1 516
Леле, изгледах сега Неделчо.
Аууу, това му е най-добрия епизод изобщо за всички времена.
Топ, топ, топ. Брутално добър.

Неделчо, голям си!

😀😎
Виж целия пост
# 1 517


Я, може ли видеото, където Филип е направен като Том Круз? Grinning




Някой знае ли коя е песента с която винаги му завършват видеата? Thinking
Виж целия пост
# 1 518
Ами Евгения с “отрязаната “ ръка? И Лефтеров....
Виж целия пост
# 1 519

Ако някой ( знам,че има) се съмнява,че е имало тормоз към Алекс от страна на сръбските братя,да НЕ СЕ.
Кои са сръбските братя и кой е Алекс?
Виж целия пост
# 1 520
Неделчо — браво

Цвиля 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 521
Кои са сръбските братя и кой е Алекс?
Алекса, Виктория и Александра Фейгин Simple Smile
Виж целия пост
# 1 522
Неделчо - великан си!

Всякакви дребни наглед подробности са на точното място, включително и обръщението ... към червените "победимите". Smiley 
Скрит текст:
Умирам JoyJoy
Скрит текст:

Скрит текст:

Направил е Фифо като Том Круз - нали някой беше писал, че прилича на него. Satisfied
И Супер Гого - навсякъде на плакатите. Satisfied
Я, може ли видеото, където Филип е направен като Том Круз? Grinning
Зори ? Линка е част от поста Joy[/spoiler]
Заповядай кадъра :

А Гого с колко плочки е направен!
Женя Милоска без ръка.
Перчема на Лефтеов.
Миглите на Мирела.
Виж целия пост
# 1 523
И от кога Виктория е мъж, че и сърбин? Тука вярно всякакъв обективизъм е излетял през прозореца. Тормоз имало.. 😂
 
Кои са сръбските братя и кой е Алекс?
Алекса, Виктория и Александра Фейгин Simple Smile
Виж целия пост
# 1 524


Я, може ли видеото, където Филип е направен като Том Круз? Grinning




Някой знае ли коя е песента с която винаги му завършват видеата? Thinking
От саундтрака на Queen’s Gambit
Виж целия пост
# 1 525

От саундтрака на Queen’s Gambit


Благодаря Stuck Out Tongue

Виж целия пост
# 1 526
И от кога Виктория е мъж, че и сърбин? Тука вярно всякакъв обективизъм е излетял през прозореца. Тормоз имало.. 😂
 
Кои са сръбските братя и кой е Алекс?
Алекса, Виктория и Александра Фейгин Simple Smile
Откакто крещеше на Алекса "брат за брата" на сръбски.
Виж целия пост
# 1 527
Joy

Веси като Хелоуинка ми харесва повече от Веси в ИВ.
Виж целия пост
# 1 528
Да, и аз мисля, че по-скоро са имали един символ повече - като повтарящ се, затова и Фифо въртя курс повече.
В случая съм на мнението на Дяволо.
Пак казвам - няма причина да го правят с Фифо, поне аз не намирам такава, подскажи ми, ако знаеш. Да “подпират“ точно Фифо....аз друга причина, освен описаната от мен, не виждам. Тоест - първо дават, после вземат, с идеята - “ето на, сам се прецака“. Единствено това ми идва на ум, но него могат да го направят без нагласена игра.

Ако имаше един символ повече, на зелено–6 щеше да излезе папагал, а не рак.

Освен перчема на Лефтеров и **ците са му яки.
Виж целия пост
# 1 529
Всяка една анимация на Неделчо трябва да се гледа кадър по кадър на стоп. То е бисер след бисер. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия