💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 10 (30.10 - 06.11)

  • 145 495
  • 3 741
# 1 590
Валери би Гого на Капитанска и после Гого го опердаши два пъти на онази платформа.
Сега Гого ще падне от Георги, все пак вторият е шампион по плуване.
Виж целия пост
# 1 591
Мани и Фейгин да се учат от леля Гена как се саботира игра. Дилетантки.
Виж целия пост
# 1 592
Ще дойде ред и на крякащата. Да я видим. Ще диша ли, ще плива ли, ще дърпа ли?
Виж целия пост
# 1 593
Димо какво похвали ,че Фифо бил с най- много индивидуални двубои? Ами Гого....? Мисля ,че и Жорето и Гената имат и те. 🤔Ейййй Димо , да си оправиш статистиката.😁

Прав е Димо.Фифо е с най -много индивидуални.Защото постоянно беше на елиминация ,и отделно два пъти на капитански .Гого е бил на една единствена капитанска ,където загуби от Валери.
Да вярно за Гого. Но Фифо има две елиминации и три капитански, две от тях с загуба. А ми се счу ,че Димо каза победи. Аз и затова се учудих.
Виж целия пост
# 1 594
Много лека победа за Фифо.
Генчо не знам защо го остави да се приближи толкова до жълтия кол. Откровено слабо представяне на Генчо и силен Фифо.

Нали Генчо и Жорко искат да прецакат отбора си.Но не е искал да е явно.Просто като не ти пука,не ти пука...И защо?Защото не е първия петел в племето.Ама така и в живота не става.Да си пръв сред послушковци.Това значи ,че не можеш да бъдеш пръв.Личното е лично,прави с него каквото искаш,а за общото трябва да се бориш заедно с всички.
Виж целия пост
# 1 595
Е Алекса си го бива в двубоите, само земя му дай!
Виж целия пост
# 1 596
Алексио на плиткото пребори Лефтеров. Беше почти загубил, но го обърна.
Виж целия пост
# 1 597
Алекса ако има почва под краката си  отвява Митко .
Виж целия пост
# 1 598
Алекса е супер,винаги се раздава за племето ,няма скатавки.
Виж целия пост
# 1 599
Впечатляваща точка на Алекса. Sapka dole.

Мирела всички участнички ли превръща в олимпийски медалисти, или Зорница наистина се е състезавала в Олимпиада?
Виж целия пост
# 1 600
Еха, взимам си думите назад. На земя е по-добър Алекса
Виж целия пост
# 1 601
За Виктория ще остане Рали, а тя не е особено добра във водата

Ще дойде ред и на крякащата. Да я видим. Ще диша ли, ще плива ли, ще дърпа ли?
Виж целия пост
# 1 602
Браво на Алекса, до последно мислех, че Лефтеров ще вземе точката.
Виж целия пост
# 1 603
Е какво да се каже за Алекса.
Виж целия пост
# 1 604
Две скорпионки в схватка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия