Кралски работи и клюки - ноември 2022

  • 50 418
  • 590
# 405
Покрай FIFA World Cup 2022 в Катар...

Шейха Моза бинт Насер, като председател на съвета на директорите на фонда "Education Above All", и като член на ООН, открива SDG Pavilion, който се намира във фен-зоната на Мондиал в парка Ал-Бид.
Скрит текст:





Шейха Моза, една от най-богатите и влиятелни жени в Арабския свят, е втора от трите съпруги на бившия шейх на Катар - Хамад бин Халифа ал Тани и майка на седем от децата му.
Снимка със съпруга си (вляво) и със сина си Тамим (в средата)
Скрит текст:
Тази жена е на 63 години! Невероятно изглежда, тук е със сина си Джасим , на заден план - дъщеря й Шейха Хинд бинт Хамад
Скрит текст:
Нейно Височество не носи хиджаб, но почита мюсюлманските традиции като носи тюрбан и косите й винаги са покрити. Не ползва стилист, сама си подбира и комбинира визиите и тоалетите.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 406
Това е ново мисля.
 За това май говориш ти ?

И едно което много харесвам също


Да, за този елел говорех.

Бяло-сребристото палто е много красиво.

Вики нещо с последните рокли не ми харесва, нещо по-есенно щеше да е по-добре.
Виж целия пост
# 407

https://www.instagram.com/p/ClRJpvsO2oZ/?hl=bg*
Какво посрещане му направиха на
 президента на Южна Африка Рамафоса..
като пътуваха с каляската имах чувството
че всеки момент ще се покаже Елизабет,
много странен е целия този кралски блясък без нея
Виж целия пост
# 408
Ули с Хокон са в Кения по програма на ООН за развитие за това  мисля че е  толкова пъстра Вики.🙂
 Хокон е посланик на добра воля на ООН от 2003 г. със специален ангажимент за борба с бедността в световен мащаб, а Виктория е назначена за един от 17-те посланици за работата с глобалните цели.
Страхотни са.

Виж целия пост
# 409
Брей, всяко скандинавско семейство + Нидерландия явно имат по някой член, работещ тясно с ООН.

Много са забавни в тези одежди 🙂
Виж целия пост
# 410
Катрин е разкошна! ❤

Чакам тиарите.
Виж целия пост
# 411
Еха, много готино, че Вики и Хокон са заедно на посещение.
Виж целия пост
# 412
На път към приема:







Може би тази е роклята с някои разлики:
Виж целия пост
# 413
Ох, пак същата тиара. 😌
Но пък роклята изглежда великолепна.
Виж целия пост
# 414




Виж целия пост
# 415
Много, много красива принцесата в бяло! Като в приказка!
И през деня е много хубава!



Камила също ми харесва, тиарата и` отива!
Софи и тя прекрасна!
Виж целия пост
# 416


Виж целия пост
# 417




Виж целия пост
# 418
https://twitter.com/SkyNews/status/1595157746524921857?t=iA9yUnd … u5KF33Xh-gYQ&s=19
В движение и със звук е още по-красиво.
Виж целия пост
# 419
Със звук е уау! Как блестят само тези тиари на Катрин и Камила. За пръв път ти виждам във видео, а не само на снимки.
Много величествено, харесва ми!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия