Кралски работи и клюки - ноември 2022

  • 50 418
  • 590
# 285
Алберт докога ще дебелее, какъв хубав ерген беше едно време Smile

Новата статуя на Елизабет II отблизо ми се струва че по си прилича, беше си окръглено бабенце до неотдавна, но статуята е двуметрова и от това формата се набива повече на очи Smiley
Скрит текст:
Има една друга по-слаба на Кентърбърийската катедрала, по-скоро прилича на телевизионния сериал. Обаче Филип са го докарали 1:1
Скрит текст:
Виж целия пост
# 286
Албертчо отслабна малко. По едно време докато я нямаше Шарлин беше като Астерикс.😀

Между двете, тази на Бети е по-хубава според мен. Филип ми прилича на извънземно, заради голямата горна част на главата.
Но пак си приличат, за разлика от тази на Даяна която откриха братята. Там абсолютно никаква прилика няма. Прилича на Камила повече 🙂.
Виж целия пост
# 287

Много красива  и стилна брошката на Муна. Лана, ще я оцениш, предполагам.


Много е хубава! Майката на Абдула е много симпатична жена. Много харесам такива побелели възрастни дами - на някои много им отива.
Виж целия пост
# 288
На Филип са направили голяма глава и ръка, на техен фон рамената са мънички, хем е с дреха, дето трябва да го разширява,.
Кралицата хич не са я докарали.
Ама защо такива грозни ги правят, почти никаква прилика нямат.
Виж целия пост
# 289

Днес Чарлс има РД - 74* Balloon

Виж целия пост
# 290
Много добре изглежда Принцесата.
Уилям и Чарлс много тъжни
13.11.2022



















Виж целия пост
# 291
Крал Чарлз III днес има рожден ден.
Да му е честит!
Виж целия пост
# 292
Шапката ня Кейт не ми харесва, роклята-палто е много красива.
Виж целия пост
# 293
Венецът от Уелсови



Кейт е като изваяна
Виж целия пост
# 294
Амиии... Ще си замълча за тоя венец.


Супер е в гръб Кейт, перфектно.
Виж целия пост
# 295


С това колие и обици беше на погребението на Филип.
Колието от четири реда с централна диамантена закопчалка е поръчано от Елизабет. Използвани са камъни подарени от японското правителство.

Виж целия пост
# 296
Не успявам да разчета картичката. Белите цветя са в почит към Елизабел ли?
Виж целия пост
# 297
Венеца е страшен кич. Тези бели грозотии, защо са ги сложили?
Виж целия пост
# 298
Имитират корона, но според мен ние друго виждаме.
Виж целия пост
# 299
Имитират корона, но според мен ние друго виждаме.
Не знам какво имитират, но този който го е правил си е оставил ръцете, а пък този, който го е одобрил грам вкус няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия