Искам да кажа...(200) през ноември 2022

  • 40 307
  • 978
# 660
Мид Purple Heart
Бела, чакаме актуални снимки на цвета. Тъкмо ще се разсееш от работата. Relaxed
Фонс, измайстори ли плоскостта?
Виж целия пост
# 661
Мид Hug

Бела, това трябва да се види. Аз мисля, че брюнетка ще ти отива много!

Деси, честит телевизор.
Добре, че мм не гледа мачове иначе не знам. Сигурно нямаше да се прибирам по световните първенства Joy

Али, хубав празник. Много поздрави от нас на юбилярите Hug
Виж целия пост
# 662
Как сте,Мид? 🤗❤️
Алечко,честити и здрави да се водят още дълго юбилярите!
Деси, честит ви телевизор!
Виж целия пост
# 663
Мид, Белла, добре дошли обратно!

Родива, добре потренирах, десетина парчета за 5 часа ошлайфах 😁 Иначе за тухличките в кухнята - с парочистачката и обезмаслител мисля да ги чистя.

В отбора на почти брюнетките съм вече и аз 😁 Моето ниво си е, шестица, но в друг нюанс. Харесва ми 😁

Деси, честит!
Виж целия пост
# 664
Мерси, момичета! Тя годишнината е през декември, ама те се подготвят от рано, защото хем поводът е голям, хем ние сме голяма рода Grinning

Моранлно приключих за днес, физически имам още 40 минути.

Казах ли ви, че в офиса подпукахме коледното радио! Днес извадихме и коледния чай и изобще сме на вълната Grinning Сърби ме да питам кога ще окрасяват офиса Grinning
Виж целия пост
# 665
Аз ще слизам тая вечер в мазето да диря коледната украса. Сърцето ми пее Джингъл белс вече. 😃
Виж целия пост
# 666
Щерката от няколко седмици разучава О Таненбаум с цигулката, но аз категорично отказвам преди декември да украсявам. И без друго пак иска задачки за коледния календар и тази не искам да си я изгубя предварително.

Прочетох за много болежки. Да се оправят бързо, че при сина ми хич не са ОК нещата.

Али, весел празник! Майка и татко догодина ще празнуват златна сватба.
Виж целия пост
# 667
Аз, ако нещо не ме примързи рязко, мисля почивните дни да разпъвам панаира с елхата. Тази година наистина рано ме е хванал коледният дух. Пък иначе имам само един подарък взет и идея за още само два...
Виж целия пост
# 668
Али, много години са това. Още дълго време да се радват един на друг!
Рире, стискам палци да се закрепят нещата при синът ти! Не съм разбрала, че балеринката е вече и цигуларка Simple Smile
Мид, радвам се да те "видя"!
Бел, и теб също Simple Smile
Не ми е Коледно още. Утре си имам рожденик. Големият става на 18. Цял ден ми е едно ревливо.
Виж целия пост
# 669
Рир, да оздравява момчето ти!

Елхата и аз я пазя за задача от джуджето в първите дни на декември. Тази година ни календар съм мислила, ни дребни подаръчета за свършена задача. Видях шоколодови календари на Линд, те май ще ме спасят.

Вики и тя вече е в отбора на болните. Прибра се с леко главоболие, започна кашлица, държи ниска Т, красота.

Мид, Hug
Виж целия пост
# 670
Селесте,и моя Вики беше така преди няколко дни. Сега всичко премина в кашлица.
Виж целия пост
# 671
Привет, Мид!
Да се оправя Викче.
Мони, ще му правите ли някаква изненада след 12 часа вечерта?
По традиция украсявам на 06.12. Миналата година беше скромно, тази се надявам да е още по- скромно.
Виж целия пост
# 672
Да оздравяват Викитата.
Днес си купих коледна чаша, а детето е с коледна пижама.
Оказа си, че имам именик. Чакам пица по повода. Да са живи и здрави Александър и Александра. Али, все така прекрасна да си.
Виж целия пост
# 673
Да оздравяват бързо болните! Ей тоя сополив сезон много го мразя!

Момичета, казах на Янтра да намине. Рече, че тая вечер ще се разпише при нас. Simple Smile

Аз обмислям дали да не скоча за боя и да се навапцам почивните дни. 🤔
Виж целия пост
# 674
Да и Павел четвъртък и петък беше така та стана пръв приятел с джинджифила.
Аз нз кога ще украся, заради Ена най-вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия