Искам да кажа...(200) през ноември 2022

  • 40 307
  • 978
# 675
Днес смучат мед от ряпата, джинджифил имам настърган, но ще им го оставя за утре.

Съни, честит да ти е именикът! Здрав да е! Аз знам, че са на 30.08.
Виж целия пост
# 676
То Александър/а и Виктор/ия празнуват по няколко пъти в годината. Да им завиди човек!

Мони, от скоро е ("само" 2 години). На миналогодишния коледен концерт свири Джингъл Белс, сега ще е О Таненбаум. За догодина кой знае - Марая Кери или Джордж Майкъл 😆😂
Виж целия пост
# 677
Рир, Селесте, Карзче, да се оправят дечицата!

Мид, Hug!

Али, здрава и щастлива да си!

И аз си имам именик! Малкия ми син е Александър. Да ми е здрав, щастлив и успешен!
Виж целия пост
# 678
Привет!
Да са живи и здрави всички именници!
Али, чудесен празник!
Да са живи и здрави!
Болните да оздравяват.
Митето се обади да покашля.... Промивам нослето.
Утре е неучебен ден, може да го заведа до личната....
Ходих на танци.... Размазана съм....
Почти 22000 крачки....
На предела съм....
Виж целия пост
# 679
Честити да са всички именници, здрави, щастливи и успешни да са!
ММ спада към категорията Grinning

Болните да се похвалят скоро, пожелавам!

Спагети правя с бял сос, малчавия ще яде.
Виж целия пост
# 680
Честити да са имениците! Със здраве да си носят имената!

И болните да оздравяват!
Моя от кашляне е прегракнал 😱
Ще му дам АЦЦ да можем да спим и двамата,тази вечер. Дано утре е добре.
Виж целия пост
# 681
Карз, вече няколко души ми препоръчват за пресипнал глас Гелоривойс.

Честити да са всички именици! Здрави и с късмет да са!

Рир, и с Марти-тата е същата работа, аз на моя така и не мога да му избера дата, че има 3 през годината и го минаваме без празник.
Виж целия пост
# 682
За кашлица така и не открих лек, който действа безотказно.

Селесте, наш Мартичко празнува през април Simple Smile освен това знае, че хубавото му име носят и месец от годината, кола и питие Simple Smile
Виж целия пост
# 683
Лин, скоро и аз се спрях на априлската дата, остава да не я забравя.
Виж целия пост
# 684
Селесте, аз винаги я бъркам с 2 дни по-рано. Добре че децата помнят кога е Grinning
Виж целия пост
# 685
Св.Мартин не е ли на 14.04? Тогава е РД на малката.
Слушам я първолачката одеве пита баща си това защо е с главна буква, онова защо е с главна буква и той и отговаря,  че е в началото на изречението и затова. И тя се обръща и му вика: " Добре, знаеш ги нещата!"
Виж целия пост
# 686
Добър вечер!
Честито на имениците!

Мид, гуш. Ще украсиш, разбира се, да ни покажеш после Ена с елхата.

Чакам снимки на новите коси, момичета.

Пътувах тия дни, нищо ново няма да кажа, ама съм уморена. Обмислям два дни отпуск поне, че да презаредя.

Лина, а оценка даде ли на баща си първолачката;)
Сладурана.

Карз, сиропът който обмисляш е отхрачващ, имай предвид, че ако го пие вечер, ще кашля повече. Мед с масло и ванилия на кашичка препоръчвам, също и ряпа с мед. Компрес с мед на гърдите и инхалации, пък сироп давай сутрин и обед.
Болничките да оздравяват!
Виж целия пост
# 687
Честити да са имениците!
Виж целия пост
# 688
Селесте ще си го запиша този сироп.
Тути,аз прахче давам. Забелязала съм,че от него подтиска кашлицата. Ще може да спи.
Изпи го,да видим как ще е тази вечер.

Лин,големи сладурки си имаш!
Виж целия пост
# 689
Честити да са всички именици!
Аз днес пораснах и за последно имам три отпред Simple Smile
Да оздравяват болните. И моята мома точи хрема и кашля, днес минахме през личната, само капки е лечението.
Мид 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия