Искам да кажа...(200) през ноември 2022

  • 40 307
  • 978
# 690
Честита да си,Никитка!
Здравс,щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 691
Никитка, здрава да си! Дали 3 или повече, няма голямо значение:-)
Виж целия пост
# 692
никитка, здрава и щастлива да бъдеш!
Виж целия пост
# 693
Никитка, честита да си! Здрава и щастлива бъди!
Виж целия пост
# 694
Никитка, бъди честита! От здраве, щастие и любов да не се отървеш! 🎉🌷🥂
Честити именици на всички! 💞
Ние бяхме на служебна вечеря. Не очаквах толкова пълни заведения по средата на седмицата.
Ние украсяваме вкъщи винаги първия уикенд на декември. Още не ме е обхванала коледната муза.
Виж целия пост
# 695
И за мен, Коледа е далеч...
Никак не ми е коледно..
Виж целия пост
# 696
Честит рожден ден, Никитка! Здрава, щастлива, обичана и обичаща да си! Честит имен ден на всички с малко закъснение.
На останалите - Добро утро!
Виж целия пост
# 697
Добро утро!

Честита да си, Никитка! От здраве и късмет, да не се отървеш!

Днес мислех да отида за болничен, че вчера кръста ме боля доста, но тази сутрин съм по-добре и ще ходя на работа! Пфууу, все да има по нещо!

Болничките, да се похвалят с подобрение!

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 698
Добро утро!
Никита, Бъди здрава, много щастлива, обичана!
Мони, честит празник!
Да е жив и здрав рожденика. Да го приемат желаната специалност. Предвиждат ли купон? Веднъж се става на 18.
Мид, 🤗
Поспах до 6....
Добре ми се отрази.
Митето не се е обаждаш, спи спокойно, не знам защо през деня покашля....
Днес съм отпуск, имам час за зъболекар....
Мисля да по оправя вкъщи и да помързелувам.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 699
Мони, здрав да е младежа! Много късмет и успехи му желая! Весел празник!
Виж целия пост
# 700
Мони, жив и здрав да е младежът! Да има успехи в училище и сред момичетата. Весел празник!
Виж целия пост
# 701
Добро утро.
Никитка не е страшно, просто цифри.
Мони здрав да е младият господин.
Виж целия пост
# 702
Добро утро!

Никитка, честита да си!

Мони, честит да ти е големия рожденик! Да е много здрав и успешен!

Мерси за честитките вчера! Аз бях забравила, та по обяд ходих по спешност за сладки 😆

Днес е Катин ден, честито ако имаме празнуващи!

Мид, 🤗

Всички болно днес да са добре!

Спокоен ден,  банда!

Спи ми се...
Виж целия пост
# 703
Добро утро.
Никитка, здрава и щастлива бъди.
Мони, честито пълнолетие на сина ти. Да е здрав и да сбъдва мечтите си.
Честит имен ден на Катетата.
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 704
Добро утро,

Никитка, честита да си! Flowers Bouquet

Мони, честит да е младежа, здрав, успешен и щастлив!

Честито на всички Катета!

Наспах се, имам да изрина кухнята Grinning, малко пазар и днес почивка.
От утре замествам колежка, че ще е в отпуска, другата няма да може да дойде. И малко нанагорно ще ми дойде, ама к'вот, такова!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия