Искам да кажа...(200) през ноември 2022

  • 40 307
  • 978
# 615
Да, и аз, Лиле! Чакам да се похвалиш скоро и с кола.
Виж целия пост
# 616
Браво, Лилс, не съм се и съмнявам!

Янче, чудесно е! Ходих преди 3 години, но пак ми се ходи!

Вече съм в пижамата и намазана с крем!
Виж целия пост
# 617
Ех, Мони, все да има значи за какво да се тревожи човек. Стискам палци за добри резултати утре!

Ние кьорчовците сме добре, аз съм си с все същия диоптър, непроменен от години, ММ има много малка промяна, която е по-скоро от възрастта, обаче Викчето е вдигнала доста на едното око за сметка на другото, но то няма как да е след това постоянно навиране в екран, писане легнала и т.н.
Болният бива, СУЕ му е завишен, но докато не излезе гърлен/носен секрет, ще гадаем дали е заради текуща инфекция, или заради скорошното възпаление на уши и конюнктивит.

Бубе, и аз така, хубостта я отметнах Simple Smile Сега е ред на малко запечен карфиол със сиренца, а за по-простите ще пека пържоли Joy
Виж целия пост
# 618
Благодаря, момичета!
Всяка година сме тук, понякога и по няколко пъти, но никога по време на коледните празници и базари. Този път децата решиха, че пропускът трябва да бъде поправен. И ме заведоха. Wink
Виж целия пост
# 619
Вече съм в пижамата и намазана с крем!

А аз съм още на работа Joy

Лили, няма значение с колко грешки. Има два варианта - взет или не взет Stuck Out Tongue Winking Eye
Честито! Сега кормуването.

Мари, какво стана с твоята работа. Върви ли Grinning

Янче, красота!
Виж целия пост
# 620
Румка, точно днес дойде директорът, за да подпишем нови договори за по- висока заплата със задна дата. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 621
Браво,  Мари. С кеф да си ги харчи.
Лили, браво и на теб.
Бях обещала да се прибера рано, ама трима клиенти се обадиха по спешни въпроси, та закъснях.
Янче, мечта ми е и на мен по това време да съм там, тази година пропуснах, другата може да сменя традициите.
Виж целия пост
# 622
Мони, пиете ли аспирин или нещо подобно?
Виж целия пост
# 623
Реших да надникна набързо да видя има ли някой от старите муцуни. Темата е все така топла и приятна след толкова години. Поздрави на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 624
Привет!
Лили, честито. И аз взех листовките с 1 грешка, а коемуването ми беше декември.... Валя сняг....
Яна, невероятни снимки... Искам и аз...
Уморена съм....
Цял ден тичам по задачи....
Водя Митето на едно занимание, след това на второ.....
Ангажиращо е. Сега ми е натоварващо, но знам, че съвсем скоро ще е самостоятелен и ще ми липсват тези мигове.
Днес само 13500 крачки.
Наздраве!
Виж целия пост
# 625
Бела, как сте?
Боби, растат децата.
Виж целия пост
# 626
Бела, здравей. Как сте 🙂

Мареее, ще черпиш. Я виж как ги усещам нещата 😁
Да си купиш нещо за теб с неочакваното увеличение ... и да се похвалиш после.

От толкова покупки в последно време, ни една снимка не видях 🙄
Виж целия пост
# 627
Съни, какво да ти кажа… преминавам плавно през форума като започнах от отчетните и сега се блъскам в тези за първи клас 😂😂 Живот… Какво друго? А, да, осиновихме едно куче, та може да се каже, че имам второ 😂😂
Виж целия пост
# 628
Ех, Бел, верно ли си в темата за първи клас? Майкоу, как лети времето.
Румка, вече се оглеждам за подарък.
Виж целия пост
# 629
Ех, Бел, верно ли си в темата за първи клас? Майкоу, как лети времето.

Ако знаеш как ми липсва онзи емотикон, дето си блъска главата в стената 😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия